Google Stadia Pro - Wasze opinie 🙂

  • 59
    Odpowiedzi
  • 3728
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Nie chciało mi konta założyć 😥

    @Juboryslaw wystąpił jakiś problem techniczny? Pamiętasz może, czy pojawił się jakiś komunikat błędu?
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Albundie's Avatar
    Level 19
    Czesc Wam

    Niektorzy z Was wypowiadaja sie, ze Stadia to fajna zabawa ale po darmowym okresie probnym PRO zrezygnuja
    z tej platformy. Wysoka cena odstrasza.

    Nie zgadzam sie z ta teza,
    po okresie probnym nie gracie w jakosci obrazu 4K HDR i Dolby Surround Sound 5.1...
    ale gracie za darmo wasze gry w jakosci obrazu HD, czyli w tej samej jakosci jaka otrzymacie na innych
    platformych placac miesieczny abonament.

    Jezeli podoba Wam sie wysoka jakosc, ale cena nie za bardzo, to Stadia oferuje Wam znizke do 1/7 jej wartosci.
    Za jedyne 1,4€ na miesiac... Stadia pozwala zaprosic do szesciu czlonkow rodziny albo kolezanek lub kolegow.
    Graja oni w jakosci PRO i z Waszym katalogiem gier, wystarczy utworzyc grupe, ktora bedzie dzielila sie kosztami.

    Pozdrawiam

    AlBundie
  • Theac318's Avatar
    Level 3
    Bardzo polecam stadie pod warunkiem że mamy dobry internet działa na każdym urządzeniu nawet podczas grania nie przychodzą myśli typu a czy na pewno zdoła z wymaganiami mojego sprzętu. Jednym słowem polecam każdy znajdzie z gier coś dla siebie
  • Albundie's Avatar
    Level 19
    Czesc Wam

    Czesto wracam do gry AVICII Invector, to moim zdaniem bardzo fajna ale trudna gra (jak dla mnie).
    Polega na poruszaniu sie statkiem kosmicznym, albo samolotem w specjalnej przestrzeni zbudowanej z trzech
    plaszczyznach: Poziomej i dwu polaczonych ze soba pionowych, calosc tworzy taki przestrzenny trojkatny korytarz.
    Na drodze tego mobilu, ustawione sa poprzeczne linie, ktore przekraczajac nalezy przycisnac taster L1 czasem
    nalezy przytrzymac ten przycisk dluzej.
    Na drodze pokazuja sie znaki nakazujace zmiane przestrzeni z poziomej na jedna z pionowych...
    Ukazuja sie tez kolorowe znaki przyciskow A X Y B , ktore tez nalezy zabrac.

    Na koncu etapu otrzymujemy ocene lotu, aby przejsc do nastepnego poziomu musimy uzyskac przynajmniej 75%
    punktow. Ja jestem daleko w tyle i nie moge sobie wyobrazic jak dojas do takiej perfekcji?
    Myslalem juz o zaangazowaniu kogos, kto by mi przyciskal przycski A X Y B a ja bym zbieral poprzeczki i zmienial
    poziomy lotu... Przy uzyciu jednego Controlera i dwu graczy doszlo by do nieporozumien.

    Niedawno jednak odkrylem technike tandemu Stadii. Polega ona na polaczeniu dwu Controlerow kablem USB
    Name:  20220110_185202.jpg
Views: 119
Size:  94.2 KB
    Dla Aaricia wyprobowalem ta technike na moich Controlerach Stadii i rzeczywiscie pracuja rownolegle.
    Aaricia prosi tylko o wyprobowane rzeczy.

    Technika Tandemu jak pisze Stadia przydatna jest gdy na przyklad gra rodzenstwo o kilko letniej roznicy wieku.
    Albo, gdy graja koledzy, jeden z nich jest zainteresowany gra ale ma niesprawna reke.
    Ojciec z synem albo wnuk z dziadkiem.

    Jako tandem mozna dolaczyc nie tylko drugi Controler Stadii ale rowniez Controler innych firm niz Google.
    Na przyklad: Xbox Adaptive Controller, Xbox® Series X/S™ Controller*, Xbox One® Controller*,
    Xbox One Elite Controller (Series 1 und 2)* Xbox 360® Controller, Sony DualSense® Controller*,
    Sony DualShock® 4 Controller*, Sony DualShock 3 Controller, Nintendo Switch Pro-Controller,
    Valve Steam® Controller.

    Pozdrowienia
    AlBundie
  • none20's Avatar
    Level 1
    Hej dzięki za kod - ja ograłem kilka tytułów. Z reguły mniejsze gry. Ukończyłem kilka gier na 100% - Psi Patrol, Gunsport. Pograłem co-op w Journey to the Savage Planet. Oczywiście odpaliłem kilka innych gierek w tym demówkę najnowszego Resident Evil Village - Polecam!

    Moja odczucia z grania na Stadii są pozytywne. U mnie na stałym łączu światłowodowym 200mbp/s gry chodzą niemal wzorowo. Co ciekawe, grając w tytuły na kontrolerze od PS4 (takie właśnie posiadam) ciężko odróżnić czy gra się na konsoli, czy przez chmurę. Input lag jest chyba identyczny jak w konsoli. Zdecydowanie gorsze wrażenia są grając tradycyjnie myszką + klawiaturą. Wtedy ja mocniej odczuwam wspomniany input lag, który przypomina mi, że jest to granie via cloud.

    Co mogę powiedzieć o samej stadii. Obecnie pozbyłem się dedykowanego GPU i jadę tylko na karcie zintegrowanej, więc jeżeli ktoś jest w podobnej sytuacji, gdzie rynek kart oszalał. To rozwiązanie wydaje się być idealne. Mam wrażenie, że Stadia w końcu rozpędziła się z aktualizacjami i wprowadziła parę zmian na plus. W tym coraz mocniej czuć osiągnięcia. Ostatnio wprowadziła do nowszych telewizorów LG oficjalną aplikację. Gier przybywa. Przydałby się serwer w Polsce, aby jeszcze mniej ograniczyć dyskomfort związany z opóźnieniami.

    Jeżeli ktoś chcę zwiększyć grono znajomych, zapraszam: DawidXT#5067
    Im nas więcej, tym jest lepszy fun :)
  • Albundie's Avatar
    Level 19
    @none20

    Witam
    Ciekawi mnie jak polaczyles TV z internetem?
  • none20's Avatar
    Level 1
    @Albundie

    Witaj, to znaczy ja osobiście gram na PC w systemie MacOS, natomiast wiem, że pojawiła się aplikacja oficjalnie dla telewizorów marki LG. Otrzymały ją systemy WebOS od którejś tam wersji. Cała seria LG z 2021 roku na pewno, nie wiem jak starsze modele.
    Generalnie jestem zwolennikiem podłączenia się kablem ethernet tam gdzie jest taka możliwość, chociaż Wifi po 5G z mocnym zasięgiem powinna dać radę (skoro filmy 4k działają, granie w Stadii powinno również).
  • Albundie's Avatar
    Level 19
    @none20
    Pisales o LG TV myslalem, ze masz jakies doswiadczenie.
    Ja gram na LG TV serii C1, uzywam do tego ChromeCast, ktory byl w zestawie Stadia Premiere Edition.
    Nie dawno weszla aplikacja stadii na moj TV, niestety nie moge uzywac z powodu mocnych przerywan
    glosu i obrazu. Naleze do grupy Stadia na FB, tam twierdza, ze polaczenie w pasmie 2,4 Ghz jest przyczyna.
    I zeczywiscie moj TV jest polaczony w tym pasmie. Musze dojsc do tego jak zmienic pasma, nie chce ciagnac
    kabla do TV, tym bardziej, ze przy pomocy chromecast idzie to super. Naciskam przycisk stadii na kontrolerze
    i wlancza TV oraz stadie. ChromeCast ma polaczenie 5Ghz z ruterem.
  • none20's Avatar
    Level 1
    @Albundie
    Generalnie jeżeli router nadaje w paśmie 5G, to w TV na liście dostępnych połączeń WiFi powinieneś widzieć zarówno 2.4Ghz jak i 5Ghz - wystarczy zapomnieć tę pierwszą i połączyć się na nowo z wersją 5G.
  • Adamp1985's Avatar
    Level 1
    Super sprawa. Mogę grać na wydajnym biznesowym laptopie przez chrome. Prawdopodobnie przedłużę subskrybcje

Tagi tego wątku

View Tag Cloud