iOS czy Android?

  • 24
    Odpowiedzi
  • 332
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Aaricia

    Ano widziałam, chociaż akurat nie mogę sobie przypomnieć żadnego konkretnego źródła. Może jakbym się dokopała w moich notatkach... 😅

    Rozwój AI do gier komputerowych też jest ciekawy, tutaj przykład z 2019 w StarCraft II https://www.deepmind.com/blog/alphas...ement-learning

    Z innej strony przypomniała mi się sytuacja kiedy w pewnej grze AI przeciwników było zbyt mądre dla graczy i walka była frustrująca. W końcu deweloper znerfił przeciwników (zamiast analizy gracza umiejętności były używane na ślepo), bo tyle było narzekania. Inna sprawa, że to bardziej obciążające dla sprzętu, żeby mieć "mądrych" przeciwników; może to spowodować wyeliminowanie graczy z przysłowiowymi kartoflami.

    - - - Updated - - -




    To kwestia indywidualnej preferencji, ale ja do swobodnego robienia notatek potrzebuję czegoś wielkości kartki papieru. Mam telefon z wyświetlaczem 6 i pół cala i jednak to nie jest to (OnePlus 9). Za to oprócz notatek całkiem sporo robię na telefonie, Discord, WhatsApp, przeglądanie internetu, Netflix i tym podobne, nawet czytanie i czasem odpisywanie na maile. No i robienie zdjęć. Ten model robi dużo lepsze zdjęcia od swojego poprzednika, z którym rozstałam się po trzech latach (szczerze to był całkiem spoko, ale potrzebowałam streamowania audio do aparatów słuchowych, a poza tym rodzinka się czaiła na telefon po mnie...). Tak więc z Androida korzystam całkiem sporo.

    @Saka jestem ciekawa, czym jeszcze nas zaskoczy AI w przyszłości 😀 Kto wie, może akurat Ty stworzysz coś niesamowitego w tym kierunku, wtedy ustawię się w kolejce po autograf 😁
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Ricoo's Avatar
    Level 8
    iOS pod względem szybkości działania na małej ilości ramu oraz bezpieczeństwem przeciw wirusa
  • Roshiro's Avatar
    Level 6
    Posiadałem androida, ale zawsze chciałem poznać telefony parki Apple no i okazja na ip15 była, który obecnie posiadam. Moja opinia jest po miesiącu użytkowania ios, że dość płynnie chodzi lecz bateria strasznie w tym modelu schodzi, poprzednio np ostatnie 2 modele xiaomi o wiele dłużej bateria trzyma, a co najwazniejsze bardzo multimedialny android jest, dość często udostępniałem coś na tv czy laptopie, na androidzie nie było problemu

    Ostatecznie mimo posiadania teraz iosa wolę androida
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Roshiro dzięki za opinię! Dobrze poznać takie szczegóły od kogoś, kto spróbował obu opcji 🙂
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍