Przywitanie

  • 62
    Odpowiedzi
  • 759
    Wyświetlenia
  • Saka's Avatar
    Level 52
    Dobry wieczór! Jakoś tak wyszło, że całkiem sporo brałam udział w dyskusjach, a się nawet nie przedstawiłam. Mieszkam od pięciu lat na dalekiej północy, w krainie jezior, łosi i reniferów. Wywiało mnie tam całkiem przypadkiem, ale to temat na osobną dyskusję. Jestem inżynierem informatyki, obecnie studiuję sztuczną inteligencję na studiach magisterskich. Zainteresowania mam dosyć szerokie, jestem kompletnym nerdem jeżeli chodzi o podzespoły komputerowe, ale jestem też całkiem dobra w kuchni, lubię coś dobrego upichcić bądź upiec. Nie pogardzę dobrą lekturą, a czasem zdarza mi się nawet coś narysować albo namalować. W grach jestem raczej typem hardcore, jak się zaangażuję to gram na wysokim poziomie. Przykładowo w WoWie byłam mythic raiderką, keystone master w większości sezonów itp. Lubię wyzwania! 😁
  • 62 Odpowiedzi

  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Serdecznie witamy @Saka 🤗

    Widzieliśmy już kilka pięknych zdjęć przyrody dalekiej północy, które wrzuciłaś, i muszę przyznać, że bajkowo tam u Ciebie 😊

    Co do rysowania, ja też bardzo lubiłam rysować, ale już dawno tego nie robiłam. Co lubisz rysować/malować przeważnie? Np. pejzaże, ludzi, przedmioty? Ja rysowałam twarze 🙂

    I jeszcze zapytam o gotowanie, ja mam przeważnie lenia, ale jak bywam w Polsce to lubię czasem upiec szarlotkę, mniam! A Ty co najbardziej lubisz piec czy też gotować? 😀
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Saka's Avatar
    Level 52

    Co do rysowania, ja też bardzo lubiłam rysować, ale już dawno tego nie robiłam. Co lubisz rysować/malować przeważnie? Np. pejzaże, ludzi, przedmioty? Ja rysowałam twarze 🙂

    I jeszcze zapytam o gotowanie, ja mam przeważnie lenia, ale jak bywam w Polsce to lubię czasem upiec szarlotkę, mniam! A Ty co najbardziej lubisz piec czy też gotować? 😀

    Krajobrazy, czasem postacie. Czasem jakąś kompletną abstrakcję. Różnie bywa.

    Mój ulubiony przepis to też szarlotka. O taka: https://mojewypieki.com/przepis/waniliowa-szarlotka Jest mega, zwłaszcza jak się nie skąpi wanilii. ☺Ma super strukturę i smak.
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Saka w przepisie, z którego korzystam, jest cynamon zamiast wanilii, ale następnym razem wypróbuję ten Twój 🤩 wygląda przepysznie!

    Masz może gdzieś pod ręką jakiś rysunek do wrzucenia? Oczywiście, tylko jeśli masz ochotę podzielić się z nami twórczością 😊
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Saka's Avatar
    Level 52
    Masz może gdzieś pod ręką jakiś rysunek do wrzucenia? Oczywiście, tylko jeśli masz ochotę podzielić się z nami twórczością 😊

    A może być obraz? Dopiero niedawno powróciłam do sztuki po dłuższej przerwie i pod ręką nie mam zbyt wiele. 🤔 Rysunki są jakby komiksami ale o specyficznej tematyce, robiłam je dla małej społeczności, więc są żartami "w kręgu zainteresowanych" (niesłyszących). Teraz staram się robić więcej dla samej siebie, ale powoli mi to idzie.
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Saka obraz jak najbardziej może być! 🙂 Może mnie zainspirujesz do powrotu do rysowania, bo jakoś nigdy nie mogę się zebrać 🙈
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Saka's Avatar
    Level 52
    Name:  IMG_20220826_174403.jpg
Views: 80
Size:  96.5 KB
    Coś mój telefon nie bardzo się lubi z taką abstrakcją, w rzeczywistości lepiej wygląda. Powinnam się zabrać za ukończenie obrazu z ogrodem, który jest do połowy namalowany, ale życie ciągle ma inne plany. 🙄
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Saka dziękuję! Mój telefon też np. niektóre kolory pokazuje inaczej na zdjęciach, niż wyglądają w rzeczywistości 🙈

    Ale wracając do obrazu, bardzo mi się podoba! Kojarzy mi się z płomieniem 😊 Ile czasu mniej więcej zajęło Ci namalowanie go?
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Saka's Avatar
    Level 52
    @Aaricia Szczerze mówiąc, nie pamiętam. Malowałam go z przerwami, walcząc z depresją, i teraz jakoś słabo pamiętam ten okres czasu. Bardziej emocje, niż to co się działo. Depresja też jest w obrazie, ale też i światło.
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Saka tak chyba jest, że jak jest nam źle, to wpływa to na wenę twórczą, ja kiedyś pod wpływem smutku potrafiłam napisać wiersz czy też historię, a jak wszystko jest "ok" to jakoś nie bardzo wychodzi 🤔
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍