Gdybyś mógł być dowolną postacią z gry wideo, kogo byś wybrał i dlaczego?

  • 36
    Odpowiedzi
  • 655
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Name:  LL-konkurs_dla_aktywnych_www.jpg
Views: 288
Size:  40.6 KB

    Hej wszystkim,

    Zgodnie z informacją w naszym wątku konkursowym, zapraszam do udziału i odpowiedzi poniżej na tytułowe pytanie:

    Gdybyś mógł być dowolną postacią z gry wideo, kogo byś wybrał i dlaczego? 🙂
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • 36 Odpowiedzi

  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    Dovahkiinem ze Skyrima. Nie dość, że smocze dziecię to jeszcze umie Thu'um. Najlepsze w tym, że mógłbym zostać kim chcę. Może kowalem na pełen etat, może rzezimieszkiem w zaułkach, może do jakiejś gildii dołączyłbym. Jedynie to nie da się sadzić marchwi i pokonać giganta w walce na pięści. Chyba znów Skyrim zagości na moim dysku
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Reinmar93's Avatar
    Level 8
    Wybrałbym rolę właściciela zoo w Planet Zoo. Zarządzałbym budową zoo, atrakcjami i wybiegami dla zwierząt, zamawiałbym nowe zwierzaczki i zapewniał im dobre warunki żeby były szczęśliwe. Wiecie, granie w strzelanki jest super, ale nigdy w życiu sam nie chciałbym mordować hord wrogów :)
  • Coldfusion's Avatar
    Level 6
    Geralt, z Rivi - przemierzał świat i zabijał potwory. Ratował niewiasty i zbierał baty od Yennefer.
  • Jeremi's Avatar
    Level 11
    Gdybym mógł być dowolną postacią z gry wybrałbym postać Steve'a z Minecraft ponieważ jest to postać w pełni do nadająca się do personalizacji.
  • Sylwo1980's Avatar
    Level 4
    @Aaricia
    absolutnie Gerard z Wiedzmina ,niezły casanowa bo okiełznał niezłą wiedźme 😍😍😍😍😄😄😄
  • Xim090's Avatar
    Level 6
    Z mniejszą bądź większą radością przysłowiowego "człowieka" z gry ARK survival evolved. Jasne, wizja bycia rozszarpaną przez dinozaury nie jest kusząca lecz możliwość dotknięcia takowego i rozwój razem z taką gromadą drapieżników.... byłoby to na pewno baaardzo satysfakcjonujące.
  • Keyma's Avatar
    Level 24
    Gdybym mogła być dowolną postacią z gry, zdecydowanie zostałabym Simem życie jak chcę i gdzie chcę, możliwość kilkukrotnego przyspieszenia czasu nauki czy jakichkolwiek nudnych obowiązków, wymarzona sylwetka bez diety i ciężkich ćwiczeń, zostanie mistrzem w danej dziedzinie w kilka godzin, no i ukochane motherlode pozwalające rozwijać swoje pasje, zamiast zbierać miesiąc na nowe drzwi....
  • Mattex444's Avatar
    Level 5
    Postaci i gier jest dużo... Natomiast po szybkiej analizie myślę, że dobrym wyborem byłby Michael z GTA V.
    Nielimitowana ilość żyć, za pewną kwotę w gotówce to dobry deal 😂.
    Duża ilość z różnymi (czasami dziwnymi) znajomi ułatwiłaby poniekąd także życie i dodałaby więcej urozmaicenia.
    Doświadczenie w napadach i w strzelaninach też byłaby dobrym doświadczeniem. Nie wiadomo co nas czeka w przyszłości, być może takie umiejętności przydałyby mi się.
    Dodatkowo zdolność specjalna tej postaci przydałaby się w codziennym życiu. Szybka jazda na pewno byłaby fajnym doświadczeniem 🤣
    Dodatkowo zabójstwa z ukrycia też być może się przydały do eliminacji niektórych 🙈🤣

    Podsumowując, myślę, że to nie najgorsza postać do wybrania. Szczerze - rozważyłbym 😂
  • M3owsky's Avatar
    Level 3
    Oczywiście, że chciałbym być Spider Man'em! Możliwość chodzenia po ścianach, tak naprawdę latania i wszyscy Cię lubią bo jesteś w końcu człowiekiem pająkiem! :D (oprócz Twoich wrogów)

    I ten wiatr we włosach latając między uliczkami Nowego Jorku!

Tagi tego wątku

View Tag Cloud