Gdybyś mógł mieć jedno urządzenie Legion, które byś wybrał i dlaczego?

  • 35
    Odpowiedzi
  • 502
    Wyświetlenia
  • XieznaPani's Avatar
    Level 3
    W sumie pewnie postawiłabym na Lenovo Legion 7i. Zawsze byłam raczej graczem, który grał na komputerze, lecz ostatnio wyprowadzka na studia do akademika i trzeba było pożegnać się z komputerem i powitać laptop. I jakiś tam się kupiło i nawet w gry da się grać, ale to nie jest to. Nie czuję tego, nie mam takiego funu z grania i jest po prostu inaczej. Ale myślę, że gdybym miała Lenovo Legion 7i mogłabym również pokochać granie na laptopie i myślę, że mogłoby się równać z graniem na komputerze, albo i nawet pobić granie na nim. Laptopy z serii Legion wyglądają na naprawdę dobry zakup dla każdego gracza. Są dosyć cienkie, łatwe do zabierania ze sobą, mają świetne najnowsze układy graficzne, procesory co świadczy o ich świetnej jakości. Długi czas pracy na baterii, czyli i spoko do nauki, czytania notatek, ale też właśnie do grania, bo jako prawdziwy gracz jednak sporą część mojego życia poświęcam na to. W sumie też nigdy nie miałam takiego wypasionego cacka i naprawdę ciekawie byłoby zobaczyć jak to jest mieć taki wyjątkowy laptop z górnej półki. Może i oczywisty wybór, ale wiadomo taki laptop to zadowoliłby nawet najbardziej wybredną osobę :D
  • Saka's Avatar
    Level 52
    Gdybym mogła mieć tylko jedno urządzenie Legion, wybrałabym laptopa, którego mam obecnie - Legion 5 Pro. Nie jest najnowszy, mam go od roku, ale jestem do niego przyzwyczajona. Wizualnie jest nadal jak nówka. Ma też pewne nietypowe zalety. W razie awarii ogrzewania nie pozwoli mi zamarznąć, dzięki swojej ukrytej funkcji zapasowego grzejnika - wystarczy odpalić wymagającą grę i już zimno przestaje dolegać. Zasilacz może być użyty jako broń tępa w obronie własnej w razie włamania do domu, posłuży również jako młotek z braku laku.

    Dlaczego akurat laptop? Tu przyczyna prosta, potrzebuję czegoś, co się da przenosić między krainą łosi, a Polską. Też między domem, a uczelnią. Od mojego legionowego towarzysza wymagam zdolności do przeprowadzania wielowątkowych kalkulacji do nauczania maszynowego itp. Nie jest tak, że nie daję mu nigdy odpocząć. Poza nocnym snem może sobie również drzemać kiedy leniwie przeglądam Instagrama albo klepię posty na forum. 😁Żywotność baterii po roku użycia jest nadal niezła, co pozwala mi na zabranie go pod kołdrę. Przerwy w dostawie prądu również mu niestraszne. W sam raz na potencjalne blackouty, którymi ostatnio grożą w mediach.

    Póki co wymieniłam głównie przyziemne zalety, ale do gier ten laptop również jest dobrym kompanem. Chyba nie wspominałam o tym, ale na same święta miałam Covida i z tej racji spędziłam je sama z moim wówczas nowiutkim Legionem. Uratował mnie przed śmiercią z nudów, za co jestem mu wdzięczna. Do tej pory wszystko chodzi płynnie, w tej chwili gram w najnowszym dodatku do WoWa i podzespoły sprawnie dają radę.
    Unamused Snarktooth. Advocate for hearing loss & accessibility. Person, friend and a terrible/terrific* artist.
    *delete as appropriate
  • Kitsunka's Avatar
    Level 3
    Ludzie piszą o laptopie, ale ja tam ze swojego jestem zadowolona i nie zamierzam zmieniać.

    Wybrałabym myszkę. A dokładniej Lenovo Legion M200 RGB Gaming Mouse. Od lat używam jednej i tej samej małej myszeczki, którą kupiłam przy okazji "na chwilę". Jakoś nigdy nie mogę się zebrać i kupić nowej. Ostatnio zareklamowano mi dokładnie tą myszkę i uwielbiam to, jak wygląda. Ten kształt, te kolooooory (jestem śmieciem dla kolorów). Nie dość, że wygląda "ostro" to jeszcze nie jest to szaro bure. Nigdy nie miałam podświetlanej myszki, ba nawet nigdy nie używałam, dlaczego by nie wyjść ze swojej strefy komfortu? Nie jestem człowiekiem wymagającym, podoba mi się w niej sensor, który myślę-mam nadzieję, że umili mi granie lub chociaż troszkę ułatwi.
  • Patryk1890's Avatar
    Level 3
    Chciałbym mieć Lenovo Legion 5 z RTX3060, ponieważ jest to idealny sprzęt dla studenta/gracza. Miałbym potężny sprzęt do grania w każdą najnowszą grę, kiedy tylko chcę i gdzie chcę. W dodatku doświadczył bym tego z włączonym RTX, którego nigdy nie posiadałem. Mobilność tego laptopa pomogłaby mi również na studiach, na których przydała by się moc obliczeniowa w projektowaniu 3D.
  • Grzanka's Avatar
    Level 3
    Monitor Legion Lenovo Y25-25 proste. Nie muszę nawet się rozpisywać ten sprzęt mówi sam za siebie
  • Fortressofsolitude37's Avatar
    Level 5
    Zdecydowanie laptop Lenovo Legion 7. 👌🏻 Jestem dumnym posiadaczem Legionisty od 3 lat i bardzo go sobie chwalę. Nie zawodzi mnie nigdy, czy przy grze czy przy pracy.. Zawsze mogę na niego liczyć. 💪🏻😁
  • Staxxoo's Avatar
    Level 5
    Urządzeniem od Legion jakie bym wybrał i planuję zakupić jest Monitor Lenovo Legion Y27GQ-25, wspaniały monitor z rozdzielczością 2k oraz odświeżaniem 240 Hz na LED'owej matrycy TN i funkcją G-SYNC to w mojej opinii wspaniały i potężny przeskok z aktualnego monitora 24" 1080p i 144Hz. Mam nadzieję, że w niedalekiej pryszłości dopełnię swoje chęci na zakup tego cuda i będę mógł się nim cieszyć na długie lata :D
  • KoCzann's Avatar
    Level 3
    Zdecydowanie wybrałabym laptopa, ze względu na to że mój staruszek już ledwo ciągnie i ciężko zeby jakakolwiek gra na nim szła, a szczególnie jak jestem w akademiku bo w domu mam jeszcze PC który ratuje moje gamerski serduszko. Jeśli chodzi o laptopa to gdybym miała nielimitowany budżet, wybrałabym tego z serii 7 w najlepszej mozliwej konfiguracji z rtx i procesorem z intela. Laptopy ciagle sie rozwijają i to w dynamicznym tempie, dlatego mój laptop który ma zaledwie 4 lata juz nie wyrabia na niektórych tytułach albo sprawia że mam 30 FPS. Jestem pewna ze laptop lenovo legion z serii 7 bez problemu uciągnął by najbardziej wymagające tematy, nawet fortnite na najwyzszych ustawieniach po przejsciu na UE5.
  • Wizkalina's Avatar
    Level 5
    Jeśli mógłbym wybrać teraz swoje następne urządzenie Lenovo, byłby to desktop T7i. Swoją przygodę z Lenovo rozpocząłem od laptopa, natomiast teraz, gdy urządzenie mobilne już mam definitywnie zdecydowałbym się na komputer stacjonarny. Procesor i9 12 generacji, topowa karta graficzna Nvidia RTX to jest to co sprawiłoby mi dużo frajdy. Do tego w przyszłości móglbym rozbudować go o kolejne kości RAM, czy dodtakowy dysk twardy, a w razie konieczności nawet zmienić kartę graficzną na lepszą, co w przypadku laptopa byłoby nie możliwe. Na codzień pracuję z dużymi modelami 3D, a w wolnym czasie lubię pograć w najnowsze tytuły. Taki sprzęt na pewno sprawiłby, że mógłbym to robić bez zmartwień 😄
  • SzprytnyLunt's Avatar
    Level 3
    Jeśli miałbym wybrać tylko jedno urządzenie wybrał bym zdecydowanie komputer stacjonarny Legion Tower 7i. Reszta urządzeń nawet nie jest blisko na mojej liście ponieważ ten sprzęt zupełnie deklasuje resztę. Z jego mocą mógłbym jeszcze długo grać na najwyższych ustawieniach w nowe gry triple A. Wygląd tego urządzenia naprawdę sprawia że można by tylko odpalać komputer i patrzeć jak działa to cudeńko.Piękne podświetlenie elementów i przezroczysty bok komputera naprawdę robią wrażenie.

Tagi tego wątku

View Tag Cloud