Gdybyś mógł mieć jedno urządzenie Legion, które byś wybrał i dlaczego?

  • 35
    Odpowiedzi
  • 520
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Name:  LL-konkurs_dla_aktywnych_www.jpg
Views: 191
Size:  40.6 KB

    Witam wszystkich!

    Zapraszam do naszego aktualnego konkursu, do którego należy również ten wątek 😊 Czekamy na Wasze odpowiedzi poniżej na pytanie tytułowe:

    Gdybyś mógł mieć jedno urządzenie Legion, które byś wybrał i dlaczego?
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • 35 Odpowiedzi

  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    Wybrał bym Lenovo Legion 7i bo to najpotężniejszy laptop i ma RTX 3080 Ti co daje perspektywy na przyszłość. Obudowa a aluminium i magnezu jest niesamowicie trwała przy stosunkowo niskiej wadze. Wymienne klawisze nie boją się nawet największego naparzania. 1250 nitów pozwoli na wygodne granie nawet na słonecznej plaży. Dwa i pół kilo czystej mocy i szczytów inżynieryjnych.
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Reinmar93's Avatar
    Level 8
    Klawiatura Legion K500 RGB - świetna klawiatura w tej półce cenowej. Kolega kupił parę tygodni temu, jest ciężka, dobrze trzyma się blatu stołu, podświetlenie RGB sterowalne z oprogramowaniem Lenovo. Super oplot, nic nie ma szans się przetrzeć, więc będzie długo żyła :)
  • Coldfusion's Avatar
    Level 6
    Legion 7 - mam wcześniejszą generacje i ogólnie jestem zadowolony (nie liczę paska rgb który szwankuje). Praca, gry i ogólnie maszyna nie do zdarcia na ten moment dla mnie. Lekko nie ma ale trzeba szanować sprzęt. Oczywiście chętnie przyjmę na testy :P 5 pro też :D
  • Jeremi's Avatar
    Level 11
    Gdybym mógł mieć jedno urządzenie Legion byłby to laptop Legion 5 ponieważ jestem pewny, że to niezawodny sprzęt idealnie dopasowany do moich hobby takich jak fotografia i gaming.
  • Sylwo1980's Avatar
    Level 4
    @Aaricia
    myślę że legion T5 stacjonarny z pokaźnym wnętrznem byłby idealny w grudniu pod łatkę do wiedźmina na ogranie jeszcze raz i poczuć się w innym świecie.
  • Keyma's Avatar
    Level 24
    Jakie urządzenie? Sprawa niewymagająca zastanowienia. Mój laptop Lenovo dobrze mi służy, ale nie jest wystarczającym sprzętem jak na moje growe ambicje, i nawet drobne ulepszenie (patrz pytanie o przeciwnika) nie jest wystarczające, aby dać mi możliwość poznania wielu historii. Więc ten idzie jako prezent dla kuzyna albo uczciwa wymiana z losową osobą za kilka kilo polskiego cukru, a dla mnie Lenovo Legion, najlepszy gamingowy model, który jest aktualnie dostępny 😍 moje marzenie jak w końcu będę ,, bogatym grafikiem", a nie ,, marnym grafikiem"
    Last edited by Aaricia; 11-04-23 at 10:12.
  • Xim090's Avatar
    Level 6
    Z uwagi na to że obecnie studiuję to takim urządzeniem byłby tablet Lenovo Tab P12 Pro. Nie musiałabym w tedy nosić tony wszystkiego w torbie, jedyne co to tablet i jedzenie. Dodatkowym plusem byłoby to, że na zajęciach nie musiałabym męczyć się z odczytywaniem przykładów na małym (w porównaniu do 12'5 calowego) ekranie telefonu, co jest uciążliwe i jak już czuję, bardzo niezdrowe dla moich oczu.
  • Mattex444's Avatar
    Level 5
    Wyborów jest dużo, w końcu Lenovo Legion to bardzo dobra i zachwalana przeze mnie marka.
    Natomiast myślę, że wybrałbym nowszą od mojej (Legiona 5 z i7 i RTX 3060), generację laptopa Legiona, czyli Lenovo Legiona 7i z najnowszą generacją procesora Intel oraz z potężnym, robiącym wrażenie RTX'em 3080.

    Taka bestia pozwoliła by mi na jeszcze bardziej komfortową pracę, rozgrywkę w jeszcze większej ciszy i co najważniejsze posłużyłaby na bardzo długi okres czasu.
    Zawrotna liczba FPS, która nawet nie zmieściłaby się na ekranie, byłaby boskim widokiem 😍
  • M3owsky's Avatar
    Level 3
    Jeśli mógłbym mieć tylko jedno urządzenie Legion, to wybrałbym na pewno laptopa serii 7. Jest to bardzo eleganckie i mobilne urządzenie, które kryje w sobie bestie. Karta graficzna i moc obliczeniowa pozwalało by mi na odpalenie każdego tytułu i dzięki wyglądowi nadal mógłbym chodzić na spotkania biznesowe :D.

    Tak naprawdę jest to wszystko czego potrzebuje w tej chwili.

Tagi tego wątku

View Tag Cloud