3 miesiące Xbox Game Pass do odebrania z laptopami Legion!

  • 4
    Odpowiedzi
  • 1146
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Hej wszystkim!

    Z pewnością pamiętacie naszą akcję, dzięki której wraz z zakupem wybranych urządzeń Lenovo można było otrzymać 3-miesięczny dostęp do Xbox Game Pass w pakiecie. W naszej obecnej akcji wybrane laptopy Lenovo Legion posiadają Xbox Game Pass, który należy aktywować do 31.12.2022r. Szczegóły akcji oraz listę produktów nią objętych znajdziecie tutaj.

    Name:  xboxbanner.jpg
Views: 594
Size:  47.2 KB

    Dla przypomnienia, kilka informacji o Xbox Game Pass na PC:

    • Dzięki ogromnemu wyborowi gier na PC z każdego gatunku i nieustannie dodawanym nowym tytułom, każdy znajdzie coś dla siebie.
    • Pobieraj i graj w nowe gry w dniu ich premiery.
    • Korzystaj z aplikacji Xbox, aby przeglądać gry, grać w tytuły na PC oraz łączyć się i rozmawiać ze znajomymi na urządzeniach.
    • Korzystaj ze zniżek członkowskich i dodatków do gier.
    • Graj w gry, w które zawsze chciałeś zagrać lub odkryj na nowo stare ulubione tytuły.
    • Dzięki EA Play członkowie otrzymują natychmiastowy dostęp do kolekcji najbardziej lubianych serii i najlepszych tytułów EA na PC, ekskluzywnych wyzwań i nagród w grze oraz specjalnej zawartości dostępnej tylko dla członków.
    • Masz pełną kontrolę: w każdej chwili możesz zrezygnować z członkostwa w Xbox Game Pass na PC.


    Możecie także cieszyć się dostępem w czasie świątecznych podróży - wszystko, czego potrzebujecie, to kontroler Xbox, połączenie Wi-Fi i komputer z systemem Windows 11!

    Instrukcje, jak aktywować Xbox Game Pass znajdziecie w poniższym video:



    W jakie gry Xbox najchętniej zagralibyście podczas świątecznej przerwy? 🎄

    Attached Images Attached Images
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • 4 Odpowiedzi

  • RISKBREAKER's Avatar
    Level 3
    Hej, jestem tu nowy. Mam nowiuśki Legion Pro 5 i9 (tegoroczny wypust) i mam ten pakiet Ultimate 🙆‍♂️ Na pewno skorzystam. Pozdrawiam
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @RISKBREAKER serdecznie witamy! 🤗 Jak się spisuje Twoje nowe cudeńko? 🤩
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • RISKBREAKER's Avatar
    Level 3
    @Aaricia Cześć, dziękuję że pytasz.

    Na obecną chwilę spisuje się bardzo dobrze, jestem zadowolony z mojego wyboru, głownie podyktowany przez posiadany budżet.

    Starałem się upolować jak najlepszą konfigurację do 9 klocków.

    Powoli odkrywam jego zalety i wady ale i tak jest super wypas w porównaniu ze starym Y700.

    Następnym razem będę celował w Legiona Pro 7 a teraz szukam odpowiedni, drugi dysk ssd i tylko 1TB bo więcej się nie da (dobrze sprawdziłem).

    Posiadam:
    https://www.mediaexpert.pl/komputery...indows-11-home

    Bywa problem z dostępnością, wielu sprzedawców także elektro markety mają pustki i trzeba czekać na dostępność a jak się coś fajnego pojawi to szybko się sprzedaje a cena bywa nawet już wyższa.

    Pozdrawiam 🤗

    Name:  20240618_135846.jpg
Views: 17
Size:  91.5 KB Name:  20240617_152353.jpg
Views: 16
Size:  88.5 KB
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @RISKBREAKER dziękujemy za zdjęcia, stanowisko prezentuje się znakomicie 😎

    Co do dostępności, mogę sobie wyobrazić, że jak coś ciekawego się pojawi to zaraz pojawia się też wielu chętnych 😁
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍

Tagi tego wątku

View Tag Cloud