WoW - ulubiona rasa i klasa?

  • 4
    Odpowiedzi
  • 289
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Hej wszystkim!

    Zapewne wielu z Was spędza większość ostatnich kilku dni w malowniczych zakątkach WoW Dragonflight 🐉

    Jeśli znajdziecie moment na oderwanie się od odkrywania nowych terenów, walczenia z nowymi przeciwnikami i wykonywania nowych intrygujących questów, chciałabym poznać Waszą opinię - jaka według Was jest najlepsza czy też najciekawsza rasa i klasa w WoW?

    Name:  alliance.jpg
Views: 365
Size:  99.6 KB

    Name:  horde.jpg
Views: 232
Size:  97.5 KB

    Name:  class1.jpg
Views: 219
Size:  98.4 KB

    Name:  class2.jpg
Views: 212
Size:  100.3 KB

    I oczywiście odwieczne pytanie: Przymierze czy Horda? 😀

    Ja osobiście bardzo lubię grać elfickimi czarnoksiężnikami po stronie Przymierza 🙂

    A Wy? Jaka jest Wasza ulubiona rasa oraz klasa? I co sądzicie o nowym Evokerze?
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • 4 Odpowiedzi

  • Saka's Avatar
    Level 52
    Ja gram kosmiczną kozą paladynką! 😊 Wolę Przymierze, chociaż Hordą też grywałam - mam nadzieję, że cross-faction stanie się nieodłączną częścią gry, bo do tej pory wszyscy topowi gracze przeszli do Hordy. Po stronie Przymierza trudno teraz o rajdy na najwyższym poziomie. Blizz schrzanił sprawę i przez lata próbował odwracać kota ogonem.
    @Aaricia Masz na myśli nocne elfy czy void? Bo teraz to już nie jest oczywiste, jaką rasę masz na myśli pisząc "elfy po stronie Przymierza".

    A najdziwniejsze combo to draenei rogue. Klip klap.

    O evokerze nie mam opinii, nie grałam jeszcze.
    Unamused Snarktooth. Advocate for hearing loss & accessibility. Person, friend and a terrible/terrific* artist.
    *delete as appropriate
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Saka nocne elfy 😀 do tej pory grałam też worgenem, ale jakoś elfy bardziej przypadły mi do gustu.

    Nie grałam w ogole Hordą szczerze mówiąc, ale ciekawi mnie np. Ork, może się skuszę 😀

    Czemu są problemy z rajdami w Przymierzu? Ja raczej nie biorę w rajdach udziału.
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Saka's Avatar
    Level 52

    Czemu są problemy z rajdami w Przymierzu? Ja raczej nie biorę w rajdach udziału.

    Z ludźmi. Od cata najsilniejsze gildie szły do Hordy i gracze powoli też kupowali transfery tam, gdzie były te silne gildie. I tak kropla po kropli skończyli się dobrzy gracze w Przymierzu.
    Unamused Snarktooth. Advocate for hearing loss & accessibility. Person, friend and a terrible/terrific* artist.
    *delete as appropriate
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Saka to w takim razie faktycznie ciężko 😥
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍