Zgarnij wejściówki na Intel Extreme Masters 2023 w Katowicach!

  • 51
    Odpowiedzi
  • 1469
    Wyświetlenia
  • thematrix20's Avatar
    Level 6
    @Aaricia Na IEM Katowice w strefie Lenovo Legion chciałbym zagrać w GTA Online. Dlaczego? Wielkie miasto, piękna grafika, mnóstwo miejsc do tworzenia widowiskowych akcji (wystarczy zobaczyć na YouTube jak gracze odtwarzają np. scenę z Terminatora itd.), potyczki w tak wielkim świecie jakim jest San Andreas z pewnością były by fascynujące na ogromnych telebimach w Katowickim Spodku. Ten ryk głośników, te efekty wizualne, światła, emocje nie do opisania. GTA Online to moja propozycja na IEM 2023. Grupa Fnatic mogła by pokazać swoje umiejętności również i w tej grze. Świetnie im idzie w CS:GO i LoL. Dlaczego nie spróbować swoich sił w GTA Online. Tam również można się przyczaić i zdjąć gracza z daleka, dodatkowo są pojazdy, mnóstwo pojazdów co sprawia, że każda potyczka wyglądała by inaczej, jednak sądzę, że grając w GTA Online na IEM 2023 musieli by zarezerwować co najmniej tydzień na rozgrywki, a nie tylko dwa lub trzy dni. Na tak rozległej mapie mogły by również zmierzyć się dwie, trzy lub sześć drużyn grających. Cóż było by to za widowisko!!! Szkoda pisać, tam trzeba być i to przeżywać!!!
  • Kolorex's Avatar
    Level 1
    Uwielbiam post apokaliptyczny klimat, dlatego chętnie zagrałbym w Metro Exodus. Włóczenie się po zgliszczach Moskwy wzbudza we mnie dreszczyk emocji. W końcu nie wiem co czai się za rogiem i jak się potoczy moja przygoda. Zresztą jestem ciekaw jak powyższa gra wygląda z włączonym raytracing, a Wasz sprzęt wydaję się idealną platformą do testów.
  • stgg's Avatar
    Level 3
    IEM Katowice - już tuż tuż za rogiem,
    możę i ja bilety wygram tym monologiem.
    Lenovo Legion obecnę jest i w tym roku,
    na ich stanowisko wybiorę się w podskoku.
    Na stoisku Lenovo chciałbym pograć w gry,
    w Hogwarts Legacy zagram ja, wy = MY!
    Magiczny świat bez ograniczeń - fajna sprawa,
    z powrotem do dzieciństwa to będzie wyprawa.
    Szkoła czarodziejów - marzenie każdego gracza,
    rzeczywistość w marzenie ona przeistacza.
  • danteveiil's Avatar
    Level 1
    @Aaricia Chciałbym wypróbować Hogwarts Legacy. Rozważam nad zakupem i byłbym bardzo wdzięczny gdybym mógł wypróbować tą grę a nie tylko ufać krytykom na internecie.
  • agakolo's Avatar
    Level 2
    @Aaricia

    W jaką grę chciałbyś zagrać w strefie Lenovo Legion i dlaczego?

    Chciałabym zagrać w moją wymarzoną mapę z PUBG >D i wiem, że tylko sprzęt od Lenovo byłby w stanie to udźwignąć na full detalach. Szykujcie się na czyste cukierkowo zło, które uwielbiam :).
    Mapa przeraźliwie cukierkowo-różowa, błyszcząca się na wszystkie odcienie różowego, ale ale nie byle jaka :

    Drzewa byłyby różne: jedne w kształcie tęczowych lizaków inne utworzone z samych kolorowych baloników tworzące większe drzewo no i oczywiście takie w kształcie lodów włoskich. Wszystkie jednak miałyby kore w fakturze oblanej czekolady (niczym na batonie) lub ozdób używanych do ciasteczek/tortów albo cukrowo-żelkową.

    Budynki w większości wyglądałyby jak domek baby-jagi, która więziła Jasia i Małgosie. Zrobione całe z łakoci i pyszności, których nie dałoby się oprzeć lub choćby w prostszej postaci sernikowej ( A może i też babkowej) . Zamiast krwi z graczy sączyłaby się diamentowa krew.

    Trawa byłaby zrobiona z posypek, które używamy do ciast. Granaty byłyby w kształcie kawai kotków z tymi słodkimi oczkami japońskimi, które by były przekrwione. W momencie rzucania robiłyby bardzo smutno minę, kiedy by wybuchały zostawało by po sobie konweti lub bombę pyłkową kolorową . W tym momencie przeciwnik nie dosyć z były zraniony to jeszcze oznaczony i tym samym widoczny dla innych + na chwile oślepiony .

    Energetyki zastąpiłyby malutkie ciasteczka z kawałkami czekolady.

    tabletki -> cukierki piankowe w kształcie motylków

    apteczki -> puchar przepysznych zimnych lodów lub mleczny szejk również przesłodzony

    Rzeki -> płynąca czekolada

    Bronie

    Pociski oczywiście były zrobione z cukierków pudrowych.

    mele -> żeby (nie) bardzo zranić przeciwnika to byłaby niczym chmurka wata cukrowa ... tak zgadliście też masakryczne kolorowa.

    Pojazdy -> karoce takie, jakie miał kopciuszek, które wiozą zmechanizowane słodkie malutkie kotki lub jednorożce.

    lub

    zamiast motorów jedźmy na cudownej żółciutkiej kaczuszce albo wielkich motylach, ale latałyby tylko przy ziemi. Kaczki zamiast łódki. Wielka płaszczka lub ośmiorniczka obowiązkowo z oczami tak niewinnymi, że od razu chcemy się nią zaopiekować (albo rozdymka xD). Lenovo pokazałoby, że nawet najbardziej wymagające technologiczne mapy nie są mu straszne ( nawet pełne różu). Taka mapa zostałaby długo w pamięci wszystkim uczestnikom IEM 2023.
  • ZBIGNIEWICA's Avatar
    Level 3
    @Aaricia Jestem bardzo podekscytowany na myśl o zagraniu w CS:GO na stanowisku Lenovo podczas IEM Katowice 2023. Na moim własnym komputerze mam problemy z niskimi fpsami, więc będzie to dla mnie świetna okazja, aby spróbować swoich sił na sprzęcie z wyższej półki. Mam nadzieję, że będą tam dostępne lepsze peryferia, co pozwoli mi na uzyskanie jeszcze lepszej rozgrywki. Jestem też ciekaw, czy będę mógł wypróbować grę w najwyższych ustawieniach i może uda mi się wbić wyższą rangę. Nie mogę się doczekać!
  • corgijed's Avatar
    Level 1
    Gdybym miał wybrać jedną z tak wielu gier, chyba bym oszalał 😵 . To znaczy, gdyby nie istniało Stardew Valley! Z tą grą wybór jest wyjątkowo prosty 🤲 . Według mnie, w grach chodzi o to, aby zasiąść przed komputerem po ciężkim dniu i odpocząć 🤧 . Gry typu Counter Strike lub World of Tanks sprawiają tylko, że jeszcze bardziej podnosi mi się ciśnienie 🌡 . Dlatego właśnie uwielbiam Stardew Valley - zero przeciwników ⚔ , zero potworów👹 , zero wygranej 🏆 . Po prostu farma 🚜 . To nie znaczy jednak, że jest nudna! Nawet nie mrugnę okiem, a z mojego łowienia ryb zrobi się godzina 🎣 ! Kocham tą grę za jej spokój, ale też za grafikę. Wszystko w Stardew Valley sprawia, że osiągam pewien spokój serca.💝
  • klachowiec22's Avatar
    Level 1
    Chcę zagrać w Dziedzictwo Hogwartu a lot
    Bo to gra jest z Harry'ego świata, i to jest fajny plot!

    Dlatego w grę, pełną czarów i magii,
    Chcę zagrać w Strefie Gracza, gdzie czas płynie nie ubłaganie.
    W świecie pełnym magii i czarów,
    Będę odkrywać tajemne miejsca i dziwy.
    A przy okazji będę się uczyć i dziwić,
    Bo w tej grze nie ma czasu na lenistwo i gdybanie.

    Będę mógł ulecieć w świat czarodziejskiej magii
    I doświadczać przygód jakie nigdy
    Z towarzyszami będę razem działał
    I wspólnie walczył z niebezpieczeństwami, by pokonać zło.

    To będzie dla mnie niezapomniany czas pełen radości
    Z Hogwartem w strefie gracza, nie będzie miejsca na nudę
    Bo uniwersum, które kocham, będzie teraz w moich rękach
    I dlatego to właśnie ta gra, jest dla mnie numerem jeden na liście pragnień.
  • gabikolo023's Avatar
    Level 1
    W Strefie Gracza Lenovo Legion, jedna gra szczególnie przyciągaGrafika ostra jak brzytwa na legionie
    Szybka niczym płotka na ogonie
    A kraina w next-genie
    to miód i cud malina.
    Mój staruszek PC ledwo dycha i wzdycha
    A The Witcher 3 Next-gen upgrade sam się nie ogrywa
    Dajcie więc człowiekowi liznąć na chwilę
    naszą dumę i oczko w głowie.
    Witchera nigdy nie będzie mi dosyć !
  • Retox's Avatar
    Level 4

    @Aaricia Wiele osób prawdopodobnie będzie chciało zagrać w jakąś bardzo wymagającą grę, żeby sprawdzić możliwości sprzętu Lenovo Legion - oczywiście jest to zrozumiałe, ale ja podchodzę do tego trochę inaczej...

    Gra którą chciałbym zagrać również jest wymagająca, ale nie sprzętowo tylko UMYSŁOWO :D Chodzi mi o grę, w której projektujesz własną autonomiczną fabrykę - Factorio! Jest to mój ulubiony typ gry, gdyż trzeba mocno się nałowić żeby wszystko dobrze hulało, ale jaka jest potem satysfakcja! Chciałbym zagrać w nią właśnie w strefie Lenovo, aby poznać godnego towarzysza do gry, gdyż gra w dwójkę daje podwójną frajdę! Przy większej ilości graczy fabryka potrafi być naprawdę gigantyczna, przez co słabsze komputery mogą nie dawać rady... Całe szczęście mielibyśmy do dyspozycji prawdziwe jednostki-potwory, dzięki czemu moglibyśmy rozrastać nasze taśmociągi bez obawy o brak RAM'u!
    A no witam