Anime

  • 11
    Odpowiedzi
  • 692
    Wyświetlenia
  • JarekArczigo's Avatar
    Level 15
    Witam. Kto ogląda i co ogląda ? 😀 Osobiście nie będę robił listy moich obejrzanych ,bo mogło by nie wystarczyć miejsca na stronie 😂
    To już kwestia hobby obok grania i trenowania na siłowni ...

    Jeżeli macie jakieś swoje ulubione to zapraszam do dyskusji 😊
  • 11 Odpowiedzi

  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @JarekArczigo obecnie nie oglądam, ale wiele lat towarzyszyła mi Czarodziejka z Księżyca 😁
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Saka's Avatar
    Level 52
    Polecam anime of Studio Ghibli. Wiele wyprodukowali klasyków, m.in. Księżniczka Mononoke, Spirited Away.
    Unamused Snarktooth. Advocate for hearing loss & accessibility. Person, friend and a terrible/terrific* artist.
    *delete as appropriate
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    Ja kiedyś sporo oglądałem ale tak bardziej "klasyki" typu
    Death Note, Naruto, Bleach, Full Metal Alchemist (B lepszy), Hellsing (U lepszy), Code Geass, Elfen Lied, Index, Avatar,
    a za dzieciaka to w TV Dragon Ball (i Z bo GT mi się nie podobał) i Pokemon (no i Digimony), YU-GI-OH (nawet karty miałem i na osiedlu graliśmy)
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • rouk's Avatar
    Level 12
    o matko. też nie podam listy, bo by miejsca nie starczyło. ale z tych najważniejszych, to: Naruto, Bleach, Clannad, Fate/stay night, Darker than Black , ef: A Tale of Melodies/Memories i wiele, wiele innych!

    obecnie po kilku latach oglądania ostatniego odcinka z shippuuden, wróciłam do 1 części i jadę od nowa, z wyłączeniem fillerów ;) z ciekawości zobaczyłam Boruto. gdy wypuścili pierwsze odcinki, to oczywiście byłam zaciekawiona, co i jak, ale kompletnie do mnie nie przemówiło nowe pokolenie. również obejrzałam niedawno wszystkie odc Boruto, ale to jednak nie to. nie wiem, po co w ogóle kontynuują z tym Boruto... :C

    kiedyś dużo oglądałam, ale teraz mało co patrzę 😥życie mnie porwało, ale od czasu do czasu jak znajdę jakąś perełkę, to oglądam :D
  • Deminy's Avatar
    Level 17
    Najwięcej jak dotąd obejrzałam chyba horrorów lub ogólnie serii o mrocznym klimacie, ale odkąd zaczęłam studia, to niezbyt mam czas na oglądanie. Czasem chwycę się jakiejś komedii, bo niestety, ale horrory już nie wychodzą w tak przyjemnych ilościach :<

    Najmilej zawsze będę wspominać Hellsinga, Mononoke (nie księżniczka!) i Paranoia Agent.
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @rouk z tym Shippuudenem to już trochę rozwlekli. jak był finał to oglądałem na bieżąco i te fillery mnie dobijały. W sumie to obejrzałem do końca tylko siłą przyzwyczajenia. Tak samo jak w Bleach kończy się na "więcej, szybciej, mocniej - siło przyjaźni przybywaj". Także ja widziałem tylko jeden odcinek Boruto i nie dam się znowu wciągnąć w tasiemca na kilka lat
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • rouk's Avatar
    Level 12
    @TrendaTen to prawda, rozwlekli totalnie. i teraz jak się ogląda ciurkiem, to fajnie historia idzie. powiem szczerze, że ja w pewnym momencie odpuściłam fillery i czekałam tylko na info "zgodnie z mangą" :D jednak 15 lat oglądania robi swoje i łezka sentymentu poleciała w niektórych momentach... tak samo bleach. no jak człowiek tyle lat patrzy, to jednak po wszystkim tak jakoś pusto się robi.... i nagle koniec oczekiwania odcinków co czwartek! lubię mimo to powracać do shippuudena. teraz obczajam 1 cz. i nie ma takich emocji, co w 2 cz., ale dotrwam do końca :D

    boruto totalnie mi nie przypadło do gustu. takie to cukierkowate plus strasznie szybko unowocześnili cywilizację. że niby po ok. 15 latach technologia się tak ekstra rozwinęła 😐
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @rouk ja się przymierzam do FMA B bo to w sumie nie dużo odcinków a fabuła wciska w fotel. Ale ciągle czas, czas, czas. Kiedyś myślałem że jak już będę "dorosły" to będę robił to co będę chciał. A tu taki wał. Walczę o każdą chwilę wolną a jak przychodzi to już nie mam siły :( Wieczorami rozdzieram czas na filmy (bo na seriale to już za dużo czasu nie mam), książki, projekty elektroniczne i gry
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Motedus's Avatar
    Level 22
    Dość mało oglądam Anime ale według mnie najlepsze jake widziałem to NOTATNIK ŚMIERCI
    (Death Note). Ciekawy temat i rozterki moralne.