Jakie filmy animowane i bajki oglądaliście w dzieciństwie?

  • 33
    Odpowiedzi
  • 491
    Wyświetlenia
  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    Kontynuacja wątku z kreskówkami rozpoczętego przez @Aaricia :)

    Może na początek kilka klasyków:
    - Shrek (1-3)
    - Ice Age (Epoka Lodowcowa)
    - Monsters, Inc. (Potwory i spółka)
    - Toy Story

    Oczywiście było tego więcej, ale z pamięcią już ciężko :/
    Jak to wyglądało u was?
    Name:  mammamiaydidntanybodytoldmebe4_sadface.jpg
Views: 150
Size:  30.0 KB
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤
  • 33 Odpowiedzi

  • Saka's Avatar
    Level 52
    Lilo i Stitch

    Name:  lilo.jpg
Views: 159
Size:  94.8 KB

    Generalnie to oglądałam całą masę animacji z Disneya.
    Unamused Snarktooth. Advocate for hearing loss & accessibility. Person, friend and a terrible/terrific* artist.
    *delete as appropriate
  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    @Saka Też oglądałem kilka razy, ale byłem tak młody, że nie pamiętam już prawie nic :c
    Z bardziej znanych to jeszcze The Incredibles, Finding Nemo, WALL-E, Cars i kilka cliche, jak The Lion King, etc.
    Stare czasy, więc ja miałem możliwość oglądania raczej tylko tych popularniejszych. Może ktoś inny podzieli się czymś oryginalniejszym :)
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤
  • Saka's Avatar
    Level 52
    @Marcelek Oh, Finding Nemo też bardzo lubiłam.

    Co do oryginalniejszych rzeczy... Był taki film "Rudolf, czerwononosy renifer". Całkiem przyjemna bożonarodzeniowa historyjka. Miałam na kasecie VHS.

    Inna bożonarodzeniowa animacja to The Polar Express.
    Unamused Snarktooth. Advocate for hearing loss & accessibility. Person, friend and a terrible/terrific* artist.
    *delete as appropriate
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Marcelek @Saka może niekoniecznie w dzieciństwie, ale oglądałam i bardzo lubiłam Shreka 😀 Nemo chyba nie widziałam do końca, ale w pewnym momencie jakoś przestałam oglądać filmy animowane, zawsze mi było smutno, jak coś złego przydarzało się bohaterom 😥
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    @Aaricia Ja obecnie nawet wolę animacje od live action. Mój ulubiony film to Spider-Man: Across the Spider-Verse, a serial to Arcane. W animacji jest więcej rzeczy do podziwiania, live action może się pod tym względem wydawać monotonne. Animacje są też często lepiej zaplanowane ze względu na złozoność procesu produkcji, więc (zazwyczaj) twórcy starają się zrobić raz, a dobrze :)

    Ze staroci to jeszcze będzie 101 Dalmatians z 1961, pewnie było na jakimś VHS.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤
  • Deminy's Avatar
    Level 17
    Myślę zawzięcie... i wymyślić nie mogę. Co gorsza, miałam na płytach wszystkie możliwe bajki disneya, pixara i inne animacje.
    O dziwo przychodzą mi do głowy głównie filmy, do których mam uraz... 😂

    Chyba najlepiej wspominam starocie z serii Barbie, dużo razy rewatchowałam też Anastazję, Kubusie Puchatki, Bernard i Bianka i może jeszcze Zakochany Kundel!
  • Saka's Avatar
    Level 52
    Z nowszych animacji Pixara, ale juz nie jako dziecko 😅 lubiłam Up, Brave.

    A stare klasyki Disneya... Kubus Puchatek - było kilka filmów, m.in. Tygrys i przyjaciele, Pocahontas, Aryskotraci, Zakochany Kundel, Piękna i Bestia.
    Unamused Snarktooth. Advocate for hearing loss & accessibility. Person, friend and a terrible/terrific* artist.
    *delete as appropriate
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Myślę zawzięcie... i wymyślić nie mogę. Co gorsza, miałam na płytach wszystkie możliwe bajki disneya, pixara i inne animacje.
    O dziwo przychodzą mi do głowy głównie filmy, do których mam uraz... 😂

    Chyba najlepiej wspominam starocie z serii Barbie, dużo razy rewatchowałam też Anastazję, Kubusie Puchatki, Bernard i Bianka i może jeszcze Zakochany Kundel!

    @Deminy była seria Barbie? Jakim cudem się przede mną uchowała? 😂
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Saka's Avatar
    Level 52
    @Aaricia Ano, była. Pamiętam że oglądałam z klasą na TV jak zamiast lekcji było zastępstwo. 😂

    Lista filmów z Barbie
    Unamused Snarktooth. Advocate for hearing loss & accessibility. Person, friend and a terrible/terrific* artist.
    *delete as appropriate