Postanowienia na 2024 rok 💡

  • 33
    Odpowiedzi
  • 452
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Name:  Screenshot2024-01-04155921.jpg
Views: 118
Size:  84.5 KB

    Hej wszystkim!

    Dziś już 4ty dzień nowego, 2024 roku 🎆 Jak zwykle, nowy rok daje nam nadzieję na zmiany, spełnienie naszych marzeń, zrealizowanie mniejszych lub większych planów, jednym słowem - na nowy początek 🙂

    Jak co roku, większość z nas rozważa noworoczne postanowienia - ja mogę przyznać, że w przyszłym roku chciałabym zrobić prawo jazdy ( wreszcie 😅 ), wybrać się w wymarzoną podróż z okazji okrągłych (proszę nie pytać 😜 ) urodzin, a także ukończyć kilka kursów 😊

    A jak to jest u Was? Macie jakieś postanowienia na 2024 rok? 😊
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • 33 Odpowiedzi

  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    Ja sobie kilka lat temu postanowiłem, że każdego roku muszę nauczyć się minimum jednej technologii / programu. Rok 2023 był owocny, zobaczymy jak będzie w tym :)
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    Mam postanowienia ale nie noworoczne, nie uważam że umowna data zakończenia okrążenia wokół potwornie ogromnej kuli ognia, miało wpływać na moje postanowienia. Wśród tych postanowień całorocznych mam, że chciałbym przeczytać wszystkie książki o Herkukesie Poiro (34tomy). Mam zakończenia niektórych projektów, mam naukę i podwyższanie kompetencji. Itd itd
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Ja sobie kilka lat temu postanowiłem, że każdego roku muszę nauczyć się minimum jednej technologii / programu. Rok 2023 był owocny, zobaczymy jak będzie w tym :)

    @Marcelek masz już coś konkretnego na oku? O ile możemy wiedzieć oczywiście 😀
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Mam postanowienia ale nie noworoczne, nie uważam że umowna data zakończenia okrążenia wokół potwornie ogromnej kuli ognia, miało wpływać na moje postanowienia. Wśród tych postanowień całorocznych mam, że chciałbym przeczytać wszystkie książki o Herkukesie Poiro (34tomy). Mam zakończenia niektórych projektów, mam naukę i podwyższanie kompetencji. Itd itd

    @TrendaTen ambitne plany 😎 w sumie co do nauki i podwyższania kompetencji to u mnie też, poprzez te kilka kursów i potem egzaminów po nich 😊
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Aaricia mamy nadzieję, że nie będą się wiązały z zmianą pracy, bo już się przywiązaliśmy 😁
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Deminy's Avatar
    Level 17
    Dobić co najmniej 15 ukończonych soulslike!

    Przez ostatnie dwa lata udało mi się ograć 11 tytułów. Na razie czeka na mnie DS2 i Nioh 2; bardzo chciałabym się dorwać do Elden Ringa lub Lies of P, ale jak przystało na typowego janusza-studenta - wiecznie za drogo. 😂
  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    @Aaricia Waham się między React oraz Pixi.js. Przydałoby się jeszcze coś z grafiki, ale stack vector + raster mam dosyć ogarnięty. Chociaż przyznam, że z Photoshopa korzystam z przymusu, kiedy trzeba edytować jakieś mockupy - Gimp for the win :)

    Właśnie sobie sfajczyłem myszkę, więc lutowanie / elektryka raczej odpada :c
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Aaricia mamy nadzieję, że nie będą się wiązały z zmianą pracy, bo już się przywiązaliśmy 😁

    @TrendaTen ja też się do Was przywiązałam 😀
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Dobić co najmniej 15 ukończonych soulslike!

    Przez ostatnie dwa lata udało mi się ograć 11 tytułów. Na razie czeka na mnie DS2 i Nioh 2; bardzo chciałabym się dorwać do Elden Ringa lub Lies of P, ale jak przystało na typowego janusza-studenta - wiecznie za drogo. 😂

    @Deminy trzymam kciuki, żeby wybrane tytuły pojawiły się w promocjach 😁
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍