Przedstawiamy Lenovo Tab M11 💻

  • 29
    Odpowiedzi
  • 1026
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Tablet i do nauki i do zabawy. Czy do pracy? Tu się nie wypowiem. Rysik robi robotę.
    Szkoda, że Lenovo na rynek polski wprowadza słabszą wersję urządzenia.
    Jak dla mnie trochę za duży ekran. Moim faworytem w segmencie tabletów jest Legion Y700. Niestety nie jest on dostępny w oficjalnej dystrybucji na terenie Polski.

    @Prywatny przekażę Twoje uwagi odnośnie wersji urządzeń na rynku polskim, mam nadzieję, że w przyszłości dostępność różnych wersji będzie większa 🤞
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Saka's Avatar
    Level 52
    @Aaricia Papierowy jest dobry do wiszenia na ścianie, żeby ładnie sobie wyglądał. 😂
    Unamused Snarktooth. Advocate for hearing loss & accessibility. Person, friend and a terrible/terrific* artist.
    *delete as appropriate
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Saka to by musiał być taki jednostronicowy 😂
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • tomrollauer's Avatar
    Level 23
    Zakupiłem go do pracy bo potrzebowałem czegoś co nie zabija ceną a jednak jest przydatne. I tu totalne zaskoczenie bo mówimy o sprzęcie który kosztuje poniżej tysiąca złotych czyli jak na tablet to półka z totalną chińszczyzną.
    Lenovo Tab M11 to jak diament w gąszczu tanich tabletów z Androidem, a ja po głębszym zanurzeniu się w jego możliwościach muszę przyznać, że to prawdziwy klejnot na rynku. Dzisiaj zabieram Cię w podróż po tych wszystkich magicznych cechach, które sprawiają, że Tab M11 to nie tylko kolejny tablet, ale prawdziwy kompan do pracy, nauki, rozrywki i grania.
    Techniczny majstersztyk
    Pierwsza pułapka na rynku tanich tabletów? Nie dla Lenovo Tab M11. Za równo 899 złotych wkładasz do kieszeni technicznego giganta. MediaTek Helio G88 to serce, które bije w tym sprzęcie, a z takim układem nie masz się co martwić o płynność i wydajność. A co to za tablet bez rysika? Lenovo dodaje go do zestawu, co w tej cenie robi z Tab M11 prawdziwego bohatera wśród tanich tabletów.
    Dane techniczne na wyciągnięcie ręki
    Moc i prędkość to jedno, ale specyfikacja to drugie. Lenovo Tab M11 może się pochwalić 90 Hz ekranem, który sprawia, że każdy ruch palca jest po prostu płynny. Przy 4/128 GB, te liczby to nie tylko sucha statystyka – to praktyczne narzędzie dla Ciebie. Chociaż osobiście marzyłbym o trochę więcej RAM, to i tak producent daje nam 128 GB pamięci na nasze wirtualne życie. No i te 5 aplikacji otwartych jednocześnie - Lenovo dało nam narzędzie do multi-taskingu, co w tej cenie zawsze jest mile widziane.
    Wizualne uczty i dźwiękowy festiwal
    Powiedzmy sobie szczerze, ekran to wizytówka tabletu. A Lenovo Tab M11 w tym temacie bije konkurencję na głowę. Prawie 11-calowy panel IPS LCD z odświeżaniem w 90 Hz to jak zaproszenie do magicznego świata pełnego kolorów i szczegółów. Gry, filmy, czy przeglądanie sieci na tym ekranie to po prostu czysta przyjemność. I te cztery głośniki z Dolby Atmos – to jak wejście do sali koncertowej, a nie zwykły tablet.
    Bateria, jak nieskończoność i za daleko
    Bo czas to również ważny gracz w świecie tabletów. Lenovo Tab M11 dostarcza nam spory zastrzyk energii, obiecując aż 12 godzin streamowania wideo bez przerwy. To tak, jakbyś mógł bez końca oglądać swoje ulubione seriale, nie martwiąc się o ładowanie.
    Aktualizacje jak wyjątkowy dodatek
    I na koniec wisienka na torcie - Lenovo Tab M11 nie zostanie w tyle. Producent obiecuje aktualizację do Androida 15, dając nam w ten sposób pewność, że ten tablet będzie nam służył jeszcze długo i dobrze.
    Podsumowując, Lenovo Tab M11 z rysikiem to prawdziwy majstersztyk na rynku tanich tabletów. To narzędzie, które nie tylko spełnia, ale przewyższa oczekiwania. Za tę cenę dostajesz sprzęt, który otworzy przed Tobą drzwi do nowego wymiaru tabletowego doświadczenia. Dla mnie Lenovo Tab M11 to absolutny must-have dla każdego, kto szuka sprzętu, który nie tylko zaspokoi, ale zrewolucjonizuje jego potrzeby. Lenovo Tab M11 - bo życie zasługuje na tablet, który wyróżnia się w tłumie.
    Odwiedźcie mój kanał na YT, zasubujcie i zostawcie łapkę w górę!
    YOUTUBE - Spectrum PLUS
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @tomrollauer dziękujemy za tak obszerną recenzję, miło słyszeć, że Lenovo Tab M11 wypadł tak znakomicie 😁
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • kszychoo's Avatar
    Level 7
    Da radę na tym odpalić 4 okna i w każdym wykresy giełdowe ??
  • Kacha's Avatar
    Level 6
    jaka cena takiego modelu ? Gdzie w fajnej promocji ??
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Da radę na tym odpalić 4 okna i w każdym wykresy giełdowe ??
    @kszychoo niestety nie posiadam osobiście więc nie jestem w stanie sprawdzić 😓 Ale możesz dopytać o szczegóły na infolinii Lenovo 😊
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    jaka cena takiego modelu ? Gdzie w fajnej promocji ??

    @Kacha najlepiej śledzić strony dystrybutorów produktów Lenovo w Polsce 🙂
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍