Jaka jest Wasza ulubiona polska gra? 🧐

  • 29
    Odpowiedzi
  • 363
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Hej wszystkim!

    Każdy z nas uwielbia gry komputerowe w mniejszym lub większym stopniu, lubimy różne ich rodzaje i gatunki, ale chyba każdy przyzna, że granie w nasze rodzime produkcje napawa w pewnym stopniu dumą 😎

    Nasi rodzimi twórcy mogą poszczycić się grami takimi jak kultowy Wiedźmin, Cyberpunk 2077 czy też Dying Light. Gier stworzonych w Polsce jest wiele i każdemu z nas chyba udało się zagrać chociaż w jedną 😊 A jeśli nie mieliście okazji, zawsze możecie zdobyć dostęp do wybranych polskich gier dzięki akcji Lenovo & polski gaming 😊

    Name:  wiedzmin.jpg
Views: 90
Size:  60.0 KB

    Macie ulubioną polską grę? Która polska gra jest według Was najlepsza? 🧐
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • 29 Odpowiedzi

  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    Ciężko powiedzieć. Z jednej strony Wiedźmin 3 - świetny klimat fantasy, genialna fabuła i bardzo dobrze zrobiony świat (głównie interakcje z NPC). Samo sterowanie trochę kuleje, a walka z randomowymi potworami nie jest jakaś super.

    Cyberpunk 2077 - jeszcze lepszy klimat, ale tym razem cyberpunkowy. Uważam, że misje są ciekawsze, chociaż też wydaje mi się, że wybory opcji dialogowych mają mniejsze znaczenie niż w Wiedźminie.
    Grałem zaraz po premierze, więc trochę mam nieaktualny obraz. Jeśli bugi poprawili (podczas misji z psem robotem gra mie się zacięłą i straciłem cały wątek Meredith Stout :/ ), to nadal zostaje kwestia trochę pustego świata jak na taką metropolię (chociaż to też podobno naprawili w patchu 2.0/2.1).

    Więc napiszę tak - jeśli faktycznie połatali Cyberpunka i dodali trochę konentu do świata, to raczej wygrywa w moim rankingu. Jeśli nie, to Wiedźmin 3 zgarnia koronę.
    Mimo bugów, to Cyberpunk mi się bardzo podobał i skłaniam się w jego stronę, ale musiałbym go ograć drugi raz :)
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤
  • Saka's Avatar
    Level 52
    Przyznam, że nadal mam Wiedźmina 3 na liście rzeczy do zrobienia kiedyś. Ale dwójka była super!
    Unamused Snarktooth. Advocate for hearing loss & accessibility. Person, friend and a terrible/terrific* artist.
    *delete as appropriate
  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    @Saka W drugą część nie grałem, ale 3 jest świetna. Polecam również przejść dodatki z nową grą + (poziomy przeciwników są odpowiednie dla Geralta, który jest już rozwinięty po przejściu podstawy). Najpierw Serca z Kamienia, a na deser Krew i Wino :)
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤
  • Saka's Avatar
    Level 52
    @Marcelek Ano, słyszałam dobre opinie. Nawet mam dostęp do tej gry, bo chłop posiada (z dodatkami), ale czasu jakoś nigdy nie za wiele...
    Unamused Snarktooth. Advocate for hearing loss & accessibility. Person, friend and a terrible/terrific* artist.
    *delete as appropriate
  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    @Saka Cyberpunk jest krótszy od Wiedźmina 3. Mi zajął 61.5h. Cała gra (bez Phantom Liberty), z pominięciem (przymusowym) wątku Meredith Stout i zrobieniem większości misji pobocznych. Główny wątek to jakieś 45h, chociaż warto przejść na 100%. Nikt nie mówi, że trzeba przejść wszystko w 3 dni, ale warto ograć :)
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Saka @Marcelek czyli póki co wygrywają i Wiedźmin, i Cyberpunk 😀
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • eryko's Avatar
    Level 5
    Nie ma co ukrywać, Redzi są na naszym podwórku absolutnie bezkonkurencyjni, ja osobiście preferuję Cyberpunka, głównie z uwagi na to, że rozwój postaci nie jest tak liniowy jak w wiedźminie (co w sumie wynika z samego charakteru otaczającego nas świata), dla mnie akurat fabuła jest totalnie drugorzędna, a im rpg'owi bliżej do mojego ukochanego Skyrima pod względem możliwości rozwoju postaci tym lepiej
  • Damian92's Avatar
    Level 5
    @Aaricia odpowiedź jest tylko jedna Cyberpank