Lenovo Legion GO z nową aktualizacją! Ver. 29

  • 4
    Odpowiedzi
  • 298
    Wyświetlenia
  • tomrollauer's Avatar
    Level 23

    Aktualizacja BIOSu v29

    Pierwszym krokiem Lenovo w kierunku doskonałej wydajności jest najnowsza aktualizacja BIOSu (v29). Oto, co nowego przynosi:

    • Auto VRAM (UMA Buffer) selection: Ta funkcja automatycznie dostosowuje użycie pamięci wideo, zapewniając optymalne warunki dla płynnej rozgrywki. W skrócie, Legion Go dostosowuje się do wymagań gry, co przekłada się na lepszą responsywność i jakość obrazu.
    • Optymalizacja interfejsu niestandardowej tabeli wentylatorów: Chociaż to brzmi skomplikowanie, w praktyce oznacza to, że możesz dostosować wentylację, aby spełniała twoje oczekiwania. Zwłaszcza Legion Space korzysta z tej funkcji, co zwiastuje jeszcze więcej możliwości w przyszłości.
    • Support for Charge Limiting: To jedna z najbardziej oczekiwanych funkcji. Dzięki niej możesz kontrolować ładowanie baterii, co znacząco wpływa na jej żywotność. Ograniczenie ładowania to klucz do utrzymania długotrwałej wydajności baterii.

      Aktualizacja Lenovo Space 1.0.2.6


      Lenovo Space, to miejsce, gdzie magia Legion Go nabiera kształtu. Nowa aktualizacja (1.0.2.6) wprowadza szereg ulepszeń:
    • Integracja aktualizacji sterowników i BIOSu: To oznacza, że Lenovo Legion Go zawsze będzie działać na najnowszych, zoptymalizowanych ustawieniach. Bezpieczeństwo i wydajność zawsze na najwyższym poziomie.
    • FPS Limiter: Każdy gracz wie, jak istotne jest utrzymanie stabilnej liczby klatek na sekundę. Lenovo Go daje teraz pełną kontrolę nad limitem klatek, co zawsze jest korzystne dla płynnej rozgrywki.
    • Ustawienia Deadzone LT/RT: Niższe opory na spustach, czyli większa precyzja. Opcje dostosowywania deadzone zapewniają, że sterowanie jest zawsze tak, jak lubisz.
    • Niestandardowa krzywa wentylatora: Otwórz drzwi do jeszcze bardziej zaawansowanego dostosowywania. Teraz możesz dostosować wentylację do każdego tytułu, osiągając optymalną wydajność chłodzenia.
    • Zmiana podświetlenia przycisku zasilania: Ta funkcja pozwala na wyłączenie diody LED zasilania. To małe, ale ważne ulepszenie dla graczy, którzy cenią sobie atmosferę gry.
    • Ustawienia czasu uśpienia kontrolerów: Precyzyjna kontrola nad akcesoriami. Lenovo Legion Go dba o każdy detal, a teraz możesz dostosować czas uśpienia kontrolerów do swoich preferencji.

      Lenovo wsłuchuje się w to co tu piszemy!


      Lenovo aktywnie pracuje nad rozwiązaniem ewentualnych problemów zgłaszanych przez społeczność graczy. W najnowszej aktualizacji uwzględniono kwestie, takie jak stuttering SD reader, co świadczy o zobowiązaniu firmy do zapewnienia jak najlepszej jakości użytkowania.
    • Stabilność SD reader: Dzięki wsparciu społeczności, Lenovo identyfikuje i rozwiązuje problemy, takie jak stuttering SD reader. To dowód na to, że opinie i uwagi społeczności naprawdę się liczą.
      Ta poprawka powstała właśnie dzięki temu co pisaliśmy w społeczności Legion GAMING COMMUNITY.
    Odwiedźcie mój kanał na YT, zasubujcie i zostawcie łapkę w górę!
    YOUTUBE - Spectrum PLUS
  • 4 Odpowiedzi

  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @tomrollauer dzięki za podsumowanie aktualizacji - wiele ciekawych aspektów, najbardziej mi się podoba to dostosowanie wentylacji i kontrola nad ładowaniem baterii 😎 Cieszę się, że Wasze uwagi zostały wprowadzone w życie 😊
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Exxetra's Avatar
    Level 1
    @tomrollauer

    Mam pytanie w zeszłym tyg zakupiłem mojego Legiona Go, i po ostatniej aktualizacji, jakieś dwa dni temu zniknęła mi aplikacja Legion Space. Czy to jest normalne?
  • tomrollauer's Avatar
    Level 23
    @tomrollauer

    Mam pytanie w zeszłym tyg zakupiłem mojego Legiona Go, i po ostatniej aktualizacji, jakieś dwa dni temu zniknęła mi aplikacja Legion Space. Czy to jest normalne?
    A to niezwykle ciekawe! Bo praktycznie nie ma możliwości żeby zniknęła.
    Zobacz w okienku dodaj/usun programy czy masz Legion Space.
    Odwiedźcie mój kanał na YT, zasubujcie i zostawcie łapkę w górę!
    YOUTUBE - Spectrum PLUS