Konkurs - Jaka jest Wasza ulubiona gra z gatunku Horror? 👻

  • 171
    Odpowiedzi
  • 7431
    Wyświetlenia
  • Lao's Avatar
    Level 1
    Moją ulubioną grą z gatunku horrorów jest zdecydowanie Silent Hill, dokładniej część druga. Uwielbiam horrory, które nie mają na celu jedynie straszyć, a mają również ciekawe, psychologiczne aspekty, które potrafią zarówno fascynować, jak i przerażać. Gra wydaje mi się wtedy bogatsza i bardziej interesująca. Silent Hill jest dla mnie właśnie takim typem gry. Klasyka, ale nie można jej odmówić wybijania się ponad inne tytuły tego gatunku, dzięki swojej głębokiej narracji, atmosferze i zdolności do wywoływania klimatu grozy, niepokoju. Skonstruowany aspekt psychologiczny sprowadza także do wielu refleksji. Fabuła i postacie są ciekawe, poruszane jest wiele tematów dotyczących złożoności ludzkiej psychiki, jest to dla mnie idealny balans połączenia horroru psychologicznego z elementami grozy egzystencjalnej. Jest to bardzo przyciągające i jest czymś więcej niż poszukiwaniem tylko powierzchownego strachu. Nie można też zapomnieć o świetnych aspektach audio-wizualnych, jest to dla mnie swego rodzaju arcydzieło wyznaczające standardy w zakresie podobnych jemu tytułów.
  • Homerus's Avatar
    Level 15
    Uwielbiam Horrory i staram się zagrać we wszsytko co się da, bez względu na platformę. Uwielbiam serię Resident Evil, a 7 cześć na VR robiła ze mną co chciała. Nie mniej moje serduszko najmocniej bije przy serii Silent Hill, a zwłaszacza jej 2 cześci! Nie moge ise doszeczekać remastera, którego będę musiał koniecznie ograć!

    Cześć ta ma wysmienitą zagadkową i intrygującą fabułę, niesamowite i tajemnicze postaci jak i monstra, które tylko azjaci potrafili by wykreować. Jest też niesamowita ścieżka dźwiękowa, którą wręcz ubustwiam, a płyta ląduje w napędzie jeszcze częściej niż sama gra. Niesamowite doświadczenie, które polecam kazdemu! Także nie zabieram więcej czasu i nie będę przynudzał i odsyłam do gry ;)



    Name:  420152013_371985082105964_8501818007209994991_n.jpg
Views: 598
Size:  98.3 KB
  • stip's Avatar
    Level 5
    Do dziś pamiętam (choć było to ponad dekadę temu) kompilację gier Slenderman's Shadow, która została utworzona na fali popularności creepypast oraz oczywiście samej gry Slender. Rozgrywka była dość trudna. Na tyle trudna, że założyłem się ze swoją bliską koleżanką, że jeżeli uda mi się zebrać w którejś z sześciu dostępnych lokacji (*w SS) wszystkie kartki (mój ówczesny rekord: 5/8) i jednocześnie udać się do wyjścia z poziomu to... dostanę od niej buziaka. 😏 I wiecie co? Udało mi się. Dwa razy z rzędu. I tak, dostałem dwa buziaki. 😎
  • Deminy's Avatar
    Level 17
    @stip



    Udział możecie wziąć od 15 stycznia do 31 stycznia 2024r. (23:59).


    Czas na dodawanie zgłoszeń już minął :c
    Ale achh, aż bym sobie wróciła do grania w slendera...
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Deminy dziękuję, zgadza się, konkurs trwał do 31 stycznia 😊 Dziękuję wszystkim za super zgłoszenia, zabieramy się za wybieranie zwycięzców 😊
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Slolm's Avatar
    Level 2
    @Aaricia czekamy 😘

    - - - Updated - - -

    @Aaricia czekamy 😘
  • Grinpis's Avatar
    Level 9
    Wiesz, jest taka gra o nazwie Medium, która jest bardzo zagmatwana. Jej poziomy sprawiają, że nie tylko myślisz, co robić, ale także biegasz i chowasz się przed złem. Nie będę spoilerować, ale zakończenie wcale nie będzie przewidywalne. Zrobiłem recenzję tej gry. Prawdziwe zanurzenie w świecie koszmarów w snach i rzeczywistości. PolecamName:  The-Medium-960x640.jpg
Views: 479
Size:  78.3 KB
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Moi drodzy, dziękuję Wam wszystkim raz jeszcze za trud włożony w napisanie tak wielu wspaniałych recenzji gier horrorów 🤩

    Mamy już wyniki.... A oto one:

    1 miejsce - @Hyroken

    2 miejsce - @klaudiags183

    3 miejsce - @tomrollauer

    Wielkie brawa 👏 Niebawem otrzymacie ode mnie wiadomość prywatną 😊
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Prywatny's Avatar
    Level 50
    Tak trochę po za konkursem wrzucę info o dostępnej za darmo na Steam grze z gatunku horror Ultimate Zombie Defense.

    Name:  Zrzutekranu2024-02-11124259.jpg
Views: 71
Size:  62.7 KB
    Promocja trwa do 11 lutego do godziny 19:00

    Zaoszczędź 100%, kupując Ultimate Zombie Defense na Steam (steampowered.com)

    Starszy Gracz
  • Deminy's Avatar
    Level 17
    Gratulacje dla wygranych!

    @ tomrollauer najbardziej mnie zachęciłxś do wypróbowania podanego przez siebie tytułu, kiedyś zdecydowanie ogram 😌