Co sądzicie o Palworld?

  • 2
    Odpowiedzi
  • 52
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Hej wszystkim!

    Od kilku dni możemy cieszyć się wczesnym dostępem do Palworld - survivalowej gry akcji z elementami RPG, zainspirowanej dobrze wszystkim znanymi Pokemonami. Jak widać na poniższych statystykach Steam, gra bije rekordy popularności:

    Name:  palworldsteam.jpg
Views: 41
Size:  25.2 KB

    Mimo tak wielu zapalonych graczy na chwilę obecną brak jest możliwości cross play pomiędzy graczami korzystającymi ze Steam, a posiadaczami Game Passa. Do tego, w internecie szumi od dyskusji na temat zbyt dużego podobieństwa Palworld do Pokemonów 🙊

    A Wy co sądzicie o fenomenie Palworld? 🧐
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • 2 Odpowiedzi

  • eryko's Avatar
    Level 5
    Sprawdziłem przypadkiem, zobaczyłem ile ludzi w to gra i dałem się porwać hype trainowi, jako pokemoniarz z rocznika 01 naprawdę cieplutko polecam, a co do podobieństw... Well, niektóre palsy wprost wyglądem i nazwą przypominają swoje pokemonowe odpowiedniki XD Dla mnie na duży plus, nie żałuję zakupu i wiem, że będę się super bawić przez długi czas jeśli twórcy będą nam dostarczać content
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @eryko dzięki za podzielenie się opinią! A gdybyś miał wybierać między Palworld a Pokemonami, którą grę byś wybrał? 😀
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍