Jakie filmy i seriale na podstawie gier oglądaliście w 2023 roku?

  • 41
    Odpowiedzi
  • 735
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Hej wszystkim!

    Chyba tradycją jest już nakręcanie filmów i seriali na podstawie gier komputerowych, cieszących się dużą popularnością. Niektóre produkcje stają się hitami kinowymi, niektóre zyskują niepochlebne opinie widzów, którzy zawsze mają konkretne wyobrażenia na temat tego, jak powinna być przedstawiona ich ulubiona gra 🙂

    Name:  thelastofus.jpg
Views: 193
Size:  77.2 KB

    W 2023 roku mogliśmy obejrzeć m.in. kultowy już serial The Last Of Us, a także Twisted Metal, Gran Turismo, czy też Super Mario Bros. Film. Niestety wśród produkcji nie znalazła się ekranizacja żadnej z polskich gier, ale póki co możemy się nacieszyć nimi dzięki akcji Lenovo & polski gaming 😊

    A jak Wam się podobały produkcje na podstawie gier? Oglądaliście którąś z nich? 🧐
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • 41 Odpowiedzi

  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    The Last Of Us, Super Mario Bros. i FNAF.
    Szczególnie TLOU był świetny!

    Jeśli ktoś szuka innych filmów i seriali na podstawie gier, to jest Cyberpunk: Edgerunners (anime) oraz 2 filmy o Sonicu (raczej średnie, ale mimo wszystko dobre odmóżdżacze na wolny wierzór).
    Jest jeszcze Detective Pikachu, jeśli ktoś lubi Pokemony :)
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤
  • AzenturiX's Avatar
    Level 2
    @Aaricia Obie produkcje oglądałam, TLOU nie za bardzo mi się podobał ale super mario bros to było coś
  • Motedus's Avatar
    Level 22
    The Last Of Us i Super Mario Bros. The Last Of Us było wybitne. Mario było lepsze niż się spodziewałem że będzie więc pozytywne zaskoczenie. Obejrzałem jeszcze serial Halo (jednak on jest z 2022).
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    Oglądałem Super Mario, Uncharted, Tom Raider, Dungeons & Dragons, Warcraft, Pokemony, Pixele i Sonica i to ten Sonic jest chyba najlepszy.
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    The Last Of Us, Super Mario Bros. i FNAF.
    Szczególnie TLOU był świetny!

    Jeśli ktoś szuka innych filmów i seriali na podstawie gier, to jest Cyberpunk: Edgerunners (anime) oraz 2 filmy o Sonicu (raczej średnie, ale mimo wszystko dobre odmóżdżacze na wolny wierzór).
    Jest jeszcze Detective Pikachu, jeśli ktoś lubi Pokemony :)

    @Marcelek nie wiedziałam, że powstało coś na podstawie Cyberpunk, dzięki za uzupełnienie 😊
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Motedus @Marcelek jeszcze się nie zabrałam do The Last of Us, ale skoro polecacie, to trzeba będzie 😀
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @AzenturiX @TrendaTen Mario też w takim razie będę musiała zobaczyć 🙂
    @TrendaTen filmy Tomb Raidera bardzo lubiłam, natomiast Warcraft już dawno miałam obejrzeć, najpierw w kinie, a potem pojawił się do streamowania, ale jakoś nigdy się jeszcze nie zabrałam 🙈
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Saka's Avatar
    Level 52
    @Aaricia Warcraft jest spoko. Nie jest może to arcydzieło, ale całkiem przyjemnie się ogląda.

    Pokemony... chyba nawet oglądałam w minionym roku po raz kolejny Detektywa Pikachu. Mam słabość do tego włochatego Pikachu pijącego litrami kawę.
    Unamused Snarktooth. Advocate for hearing loss & accessibility. Person, friend and a terrible/terrific* artist.
    *delete as appropriate
  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    @Aaricia Według mnie TLOU to jeden z najlepszych seriali (nie tylko na podstawie gier).
    Cyberpunk: Edgerunners w sumie też :D

    Szkoda, że tego samego nie da się powiedzieć o Wiedźminie.
    Pierwszy sezon mi jeszcze jakoś wszedł (nie czytałem książek, które jak to wszyscy wiemy są na podstawie gier, więc nie mam pewności co do zgodności z "oryginałem"). Jednak drugi i trzeci sezon... Szkoda palców na pisanie.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤