Lenovo Legion T5 26IRB8 prędkość pamięci RAM tylko 4400 MHz

  • 13
    Odpowiedzi
  • 292
    Wyświetlenia
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    Support sprawnie odpowiedział, że wszystko jest OK, jest do 4800 MHz. Jest 😁więc działa prawidłowo. Nie dziwię się, że sprzedaż gotowych komputerów gamingowych spada.
    Jak tak szybko odpisali, znaczy że dobrze opisałeś problem. A co do gotowców to wydaje mi się, że sprawa jest bardziej skomplikowana. Ci którzy kiedyś kupowali gotowce to nie dlatego, że uważali że się bardziej opłacają tylko dlatego, że przerastała ich możliwość wyboru (w większości błędnego). Teraz jak chcą coś popykać a nie rozróżniają PCI-E 4.0 od PCI-E 3.0 albo SATA od M.2 to wezmą gotowca ALBO konsolę taką jak Xbox czy PS albo laptopa gamingowego. Ten tort dzieli się teraz na więcej części. Sporo zależy od budżetu, chęci i zainteresowania. Własnoręczne budowanie komputera z roku na rok staje się coraz trudniejsze. Można siedzieć godzinami wybierając podzespoły a potem się i tak okaże że coś mogło by mieć lepsze parametry gdyby [...]
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    @Domelski Tak z ciekawości, jest gdzieś info jaka to płyta?
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤
  • Domelski's Avatar
    Level 6
    @TrendaTen masz rację, w moim przypadku wiedzę mam ale czasu brak i poszedłem na skróty licząc na dobrze spasowaną konfigurację nie licząc na OC tylko na dobre i solidne podstawy. Licząc, że Lenovo stanie na wysokości zadania. Alternatywę miałem G4M3R, wybrałem na podstawie dobrych doświadczeń z Laptopami Lenovo (kilkanaście przeszło przez moje ręce). Płakać nie będę bo chodzi o jakieś 8% prędkości RAMu 😈 Doświadczenie bezcenne a powrót do pogrania casualowego zmaterializowało się.
  • Domelski's Avatar
    Level 6
    @Marcelek
    Płyta Lenovo Model 3769 z PCI-E 5.0 i B660
    Grafa Lenovo RTX4060 AD107-400 TDP 115W