Gra dla 7 LATKA

  • 4
    Odpowiedzi
  • 60
    Wyświetlenia
  • Dori699's Avatar
    Level 6
    Jakie gry polecacie dla 7 LATKA? :) dla syna szukam czegoś mądrego
  • 4 Odpowiedzi

  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    Ja ze swoim przerabiałem gry z serii Lego. Najlepiej nam podeszło Lego Super Heroes (1) ale pozostałe też są git. Drugą w kolejności to Minecraft. Moving out (1 i 2) - szalone przeprowadzki, mają opcje zmniejszania trudności a jedynka była dawana w EPIC. Unrailed też spoko i też EPIC rozdawał. Tyle, że we wszystkie gramy razem (!). Do minecrafta potrzebne są 2 urządzenia do grania w 2 os. Pozostałe wymienione przeze mnie gry mają wspólny / dzielony ekran. W Lego chodzi o proste łamigłówki i współpracę. Moving out to przede wszystkim współpraca i szalone przeszkody. Unrailed to zarządzanie czasem i współpraca. A minecraft to budowanie kreatywne albo współpraca (albo bo tryb kreatywny lub przetrwania). Gramy na padach bo moim zdaniem pady są łatwiejsze do przyswojenia i można na tv grać z kanapy w np 2 - 3 os. Ważne jest umawianie się na konkretny czas gry i trzymanie się tego, bo inaczej im odwala. Mój synek ma już 6,5 ale zaczynaliśmy przygodę z lego jak miał ~4. Bardzo szybko załapał o co chodzi i np poprawił się w pracach manualnych
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Dori699's Avatar
    Level 6
    Super pomyślimy :) bo w Fifie już strzela. Na amatorze. Na padzie :)
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Dori699 na lego często są promocje na steam, także nie kupuj w regularnej cenie tylko sobie dodaj do listy życzeń. Ja za pojedynczą część dawałem ~20zł z czego najdroższa to chyba 30zł i Lego Avengers nam się nie podobało. Jest zupełnie inna od pozostałych ale na niekorzyść.
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Roshiro's Avatar
    Level 6
    Może nie mądre, ale platforma roblox sam mam 7 latka chłopaka uwielbia gry typu obby tam ma tego pod dostatkiem