Fallout 76 PC - DARMO?

  • 47
    Odpowiedzi
  • 636
    Wyświetlenia
  • Marcelek's Avatar
    Level 42
    @TrendaTen Niestety, paczki idą z Kraju Kwitnącej Paelli.

    Raz kurier dzwonił domofonem, ale nikogo nie było w mieszkaniu.
    Akurat wracałem do domu, ale nie wiedziałem, że to do mnie.
    Miły był, nawet drzwi przytrzymał :D

    Ręce zajęte miałem i nie mogłem odebrać jak dzwonił kiedy już wszedłem na klatkę.
    Wyszedłem, bo jeszcze nie odjechał. No to zawołałem do niego i wtedy odjechał z paczką.
    Może jednak nie był taki miły :c

    Potem jeździć po jakichś żabkach i czekać 20 minut, aż ekpedientka znajdzie paczkę...
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek ja to jestem sprytny i podałem adres do pracy. Tam zawsze ktoś jest (no po za świętami kiedy kurierzy nie jeżdżą) i znam się z tymi kurierami osobiście. Któregoś razu zostałem wezwany po imieniu mimo że paczki już zanonimizowane
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 42
    @TrendaTen Też nie znam kurierów, mam okropną pamięć do twarzy (to nawet miało jakąś nazwę).
    Chociaż kurierzy pewnie mnie znają, szczególnie jak potrafiły mi codziennie przyjść po 3-4 paczki z Ali.
    Rekord to chyba 7 jednego dnia :P

    Najgorzej, to jak paczkę zostawią u sąsiadów...
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek tam gdzie nie mogę wybrać najwyżej formy dostawy - paczkomatu to staram się punkty odbioru typu żabka. W ostateczności adres firmowy. Do firmy nie wychodzi tego dużo ale z kurierami mijam się na korytarzu regularnie. Czasem coś firmowego mi zostawią, czasem ja im coś firmowego wydam i tak to się kręci. Dzienny rekord paczek mam większy ale z bardziej rozproszonej liczy punktów. Przed świętami miałem paczkę w empiku, 2 w żabce, jedną do firmy i 6 w paczkomacie. I to nie to że na ostatnią chwilę tylko tak się złożyły różne czasy dostaw z różnymi czasami zamówień
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Prywatny @TrendaTen @Marcelek niestety nie mam wpływu na szybkość wysyłki nagród, gdyż tak jak wspomniał @Marcelek przesyłki będą wysłane z Hiszpanii (chociaż nie miałabym nic przeciwko pojechaniu tam i podjęciu się tego zadania 😂 )
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Marcelek's Avatar
    Level 42
    @Aaricia Wiadomo chociaż jaka firma kurierska? Żeby mi znowu drzwi nie otwierał i pojechał z paczką :D
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Aaricia do słonecznej Hiszpanii "w sprawach zawodowych" to i ja bym pojechał 😁🤣

    - - - Updated - - -
    @Marcelek o! To może jak już będą znane nr przesyłek to by nam @Aaricia przesłała, to moglibyśmy wyglądać za konkretnymi furgonetkami
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Marcelek @TrendaTen jeszcze niestety nie wiem, jaka firma kurierska to będzie, ale postaram się zdobyć info, jak już będą wysłane przesyłki 👍 Póki co zakończyliśmy zbieranie adresów 🤓
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍