ZAPRASZAMY WSZYSTKICH GRACZY FORTNITE!!! Dołącz do LeTsHe z G2 Esports na arenie!

  • 6
    Odpowiedzi
  • 277
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Name:  TW-G2-vs-Lenovo-Games-Night (1).jpg
Views: 189
Size:  96.7 KB

    GOTOWY DO GRY W WIELKIEJ LIDZE? CZY POTRAFISZ POKONAĆ MISTRZA?
    😎

    👉 Co się dzieje i kiedy?


    W sobotę 26 marca o 15:00 CEST, G2 Esports organizuje #GameTogether w Fortnite. Będzie z nami LeTsHe, jeden z niesamowitych pro graczy G2!!!

    Oznacza to, że macie szansę zagrać razem z nim!

    👉 Kim jest LeTsHe?


    LeTsHe jest profesjonalnym graczem i streamerem z Niemiec, i jednym z najlepszych graczy Fortnite w Europie. Ma dopiero 18 lat, ale konsekwentnie zdobywa wysokie miejsca w różnych turniejach i ma na swoim koncie występ w finałach mistrzostw świata w 2019 roku.

    To świetna okazja, by zagrać przeciwko zawodowcom i być może nauczyć się jakiegoś nowego zagrania, a jednocześnie dobrze się bawić z graczami z całego świata. 😉

    👉 Ile osób może wziąć udział?

    25 drużyn po 2 osoby!!! (49 drużyn po 2 osoby max).

    👉Jak się zapisać?


    1. Zarejestruj się / zaloguj się do społeczności (pamiętaj, aby potwierdzić swój adres e-mail, jeśli jesteś tu nowy, abyś mógł wziąć udział w konkursie)!
    2. Napisz odpowiedź w wątku głównym, dając nam znać, jakie jest Twoje ulubione miejsce zdobywania łupów Będziemy potrzebować Twojego Discord ID, aby móc organizować gry, więc pamiętaj, aby je podać. (Jeśli wolisz podać nam swoje ID prywatnie, nie ma sprawy, zaznacz to w odpowiedzi, a my prześlemy Ci dane przez PM).
    3. W dniu gry wejdź na Discorda co najmniej 15 minut przed jej rozpoczęciem! Będziemy potrzebować trochę czasu, aby zorganizować was w drużyny.


    👉Dodatkowa zachęta dla Was...

    Jeśli uda Ci się pokonać LeTsHe podczas meczu, otrzymasz od nas 200 punktów do naszej Tabeli Medalowej oraz specjalną odznakę w społeczności, potwierdzającą Twój status 💫Mistrza Fortnite.💫.

    Przy okazji, jak w przypadku wszystkich społecznościowych wspólnych gier #GameTogethers , celem jest pozytywna, wesoła i bezpieczna gra, która wszystkim się spodoba, więc sprawdź FAQ i wytyczne przed dołączeniem 😉 A więc powiedz nam,

    Jaki jest Twoje ulubione miejsce zdobywania łupów i dlaczego? Daj nam znać pod tym linkiem!
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • 6 Odpowiedzi

  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Marcysia21 @kozaczek123XD @oliwier890890 @MjstR jeśli dobrze pamiętam, wspominaliście Fortnite podczas dyskusji w naszej społeczności, może mielibyście ochotę wziąć udział w grze z LetsHe? :)
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Marcysia21's Avatar
    Level 13
    @Aaricia Ostatnio mało gram w Fortnite, Elden Ring po pracy tylko w mojej głowie. I tak nie mam dużo czasu po pracy. Sięgam po Elden Ringa bo to moja ulubiona gra jak na razie. A z Fortnite to się zastanowię, ale raczej nie będę mieć czasu. Planuję zrobić ciasto w weekend i odwiedzić rodzinę.

    Name:  20220315175501_1.jpg
Views: 111
Size:  96.0 KB
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Marcysia21 rozumiem, jakbyś jednak się zdecydowała dołączyć, daj znać :) Aż mnie korci spytać, jakie ciasto będziesz piec? 😀

    Co do Elden Ring, mój kolega @OursGarou przygotował bardzo ciekawy tutorial w francuskojęzycznej społeczności, który mam zamiar przetłumaczyć :) Chyba, że miałabyś ochotę sama coś napisać? Coś mi się wydaje, że zaszłaś w grze dalej, niż on ;)
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Marcysia21's Avatar
    Level 13
    @Aaricia sernik na zimno planuję ponievvaż piekarnik mi nie działa. A jeśli chodzi o Elden Ringa no to mam około 40 godzin dopiero. Nie przeszłam całej gry, ale nie dużo brakuje.
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Marcysia21 wrzuć zdjęcie sernika do naszego off-topicowego pokoju :) Co do Elden Ring, przetłumaczę w takim razie jutro tutorial i dam Ci znać, tak żebyś mogła też coś dodać od siebie w temacie :)

    P.S. Mam nadzieję, że uda się szybko naprawić piekarnik - u mnie w pralce nie działa suszarka, i na naprawę czekam od lipca zeszłego roku.... :D
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Marcysia21's Avatar
    Level 13
    @Aaricia pewnie naprawa trochę potrwa niestety. Jasne napisze tam coś od siebie.
    Pozdrawiam,
    Marcysia

Tagi tego wątku

View Tag Cloud