Blizzard: Diablo Immortal - 2 czerwca!

  • 9
    Odpowiedzi
  • 100
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Witam wszystkich!

    Czy są wśród nas jacyś fani Diablo? 😎

    Mam dla Was ekscytujące wieści - już 2 czerwca będziecie mogli odkryć Diablo Immortal, "nieznaną dotąd historię, łączącą wydarzenia z Diablo II i Diablo III, w zupełnie nowej, fabularnej grze akcji z gatunku MMO na urządzenia mobilne. Teraz zapowiedzianej również na PC, gdzie pojawi się w formie otwartych beta-testów!"

    Name:  Screenshot 2022-05-04 194834.jpg
Views: 69
Size:  98.2 KB

    Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie pod tym linkiem.


    Co sądzicie o tej zapowiedzi? Wolicie ograć na PC czy komórce? 😎
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • 9 Odpowiedzi

  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Dla przypomnienia, to już jutro! 🎉 Czy ktoś wśród nas zarejestrował się/ma zamiar ograć? 🙂
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • faxspeed's Avatar
    Level 4
    Ściągnąłem i na komórkę i na PC. Gra wg mnie bardzo dobra. Duży wybór postaci.
    Z początku w miarę łatwa ale później już robi się ciężko.
    Najlepiej grać z kimś znajomym wtedy naprawdę jest spoko rozrywka. Wersja na telefon w mojej opinii trochę łatwiejsza w sterowaniu. Na PC jeszcze w wersji Beta wiec parę błędów jest do poprawienia.

    Ogólnie polecam

    Name:  Screenshot_20220603-223019_Immortal.jpg
Views: 53
Size:  96.5 KB
    Gamers don't die
    They respawn
  • Prywatny's Avatar
    Level 49
    @Aaricia Nie byłem fanem Diablo ale spróbowałem gry na komórce. Gra się dość przyjemnie. Sterowanie postacią jest bardzo intuicyjne (obawiałem się, że będzie trudno). Na początku jest łatwo. Macha się mieczykiem i idzie do przodu aż do pierwszego bosa. Na tym moja przygoda z Diablo się skończyła.
    Może kiedyś jeszcze do niej wrócę.
    Starszy Gracz
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Ściągnąłem i na komórkę i na PC. Gra wg mnie bardzo dobra. Duży wybór postaci.
    Z początku w miarę łatwa ale później już robi się ciężko.
    Najlepiej grać z kimś znajomym wtedy naprawdę jest spoko rozrywka. Wersja na telefon w mojej opinii trochę łatwiejsza w sterowaniu. Na PC jeszcze w wersji Beta wiec parę błędów jest do poprawienia.

    Ogólnie polecam

    Name:  Screenshot_20220603-223019_Immortal.jpg
Views: 53
Size:  96.5 KB

    @faxspeed dzięki za recenzję 🙂 Jakie klasy/rasy są do wyboru? Można mieć kilka postaci, jak np. w WoWie?
    Do którego poziomu doszedłeś?
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Aaricia Nie byłem fanem Diablo ale spróbowałem gry na komórce. Gra się dość przyjemnie. Sterowanie postacią jest bardzo intuicyjne (obawiałem się, że będzie trudno). Na początku jest łatwo. Macha się mieczykiem i idzie do przodu aż do pierwszego bosa. Na tym moja przygoda z Diablo się skończyła.
    Może kiedyś jeszcze do niej wrócę.

    @Prywatny czy sterowanie podobne jak np. w Among Us? Jestem ciekawa, jak to jest z bossami, czy są szanse na samodzielne pokonanie, czy zawsze trzeba w grupie? 🤔
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Prywatny's Avatar
    Level 49
    @Aaricia Pierwszego bossa na 6 poziomie pokonałem sam. Łatwo nie było. Próbowałem jeden raz na komórce i dwa na pc. W końcu udało się (pc) Do sterowania trzeba się przyzwyczaić. Klawisze WASD do poruszania się, LPM do namierzania przeciwników (jest ich dużo, nawet na początku choć są słabe). Q - "pierwsza pomoc medyczna" i numeryczne do wyboru oręża. Można się przyzwyczaić 😉.
    Nie wiem czy w Among Us jest łatwiej.
    Starszy Gracz
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Prywatny brzmi jak nie lada zadanie, ja jestem tak przyzwyczajona do myszki, że ciężko mi się przestawić na klawisze 😀 chyba muszę pooglądać kilka streamów, żeby zdecydować, czy dam sobie radę 😂
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Prywatny's Avatar
    Level 49
    @Aaricia Myszka też się przydaje. Nie wspomniałem o tym ale po kliknięciu myszą w wybrane miejsce w lokacji bohater podąża tam bez pomocy klawiszy WASD. Jednak podczas walki przynajmniej ja, poruszałem się przy pomocy klawiszy, a myszką podświetlałem stworki, które chciałem atakować.
    Gra jest dość prosta i na pewno sobie poradzisz.
    Starszy Gracz
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Prywatny dzięki, dodałeś mi otuchy 😀 Fajna sprawa z możliwością kliknięcia i automatycznego poruszania się, jak dla mnie duże ułatwienie 🙂
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍