Konkurs zakończony - Wygraj Lenovo Legion T5!

  • 210
    Odpowiedzi
  • 21618
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Hej wszystkim!

    Mamy dla Was kolejną niespodziankę w postaci konkursu ze wspaniałymi nagrodami! Tym razem do zgarnięcia jest Lenovo Legion Tower T5 + zestaw akcesoriów: klawiatura Lenovo Legion K500, myszka przewodowa Lenovo Legion M500, słuchawki Lenovo Legion H300 i podkładka Lenovo Legion XL!

    Name:  T5 kwadrat.jpg
Views: 6570
Size:  88.6 KB

    Jak wziąć udział:

    Każdy z Was ma z pewnością ulubioną grę, która według Was zasługuje na miano jednej z najlepszych gier ostatnich 10 lat. Zadanie jest proste - napiszcie recenzję wybranej przez Was gry i zamieśćcie ją w komentarzu w tym wątku. Najbardziej oryginalne, kreatywne i najciekawsze recenzje zostaną nagrodzone poniższymi nagrodami.

    Nagrody:


    • W czasie trwania konkursu co tydzień będziemy wybierać 2 recenzje (łącznie 10), które zostaną nagrodzone zestawami gadżetów Lenovo Legion oraz opublikowane na stronie Lenovogaming.pl.
    • Społeczność będzie mogła głosować przy pomocy polubień (👍) i wybrać laureata nagrody społeczności spośród wszystkich recenzji. Zestaw, w który wchodzą: klawiatura Lenovo Legion K500, myszka Lenovo Legion M500, podkładka Lenovo Legion Gaming XL oraz słuchawki Lenovo Legion H500 otrzyma recenzja z największą ilością polubień.
    • Najlepsza praca spośród wszystkich zostanie nagrodzona komputerem Lenovo Legion T5❗ Zwycięzcę wyłoni jury w składzie streamerów (HajTV, Corle, Kondzio Player), @Lenovo Legion Polska oraz @Aaricia.


    Name:  IMG_3550.jpg
Views: 6528
Size:  96.8 KB

    Czas trwania konkursu:

    Prace można publikować w terminie od 30 maja 2022 do 3 lipca 2022.
    Głosy na nagrodę społeczności można będzie oddawać do 8 lipca 2022 do godz. 17:00 czasu polskiego.


    Życzę wszystkim powodzenia i trzymam kciuki! 🤞
    Aaricia

    Attached Images Attached Images
    Oficjalne odpowiedzi Oficjalne odpowiedzi
    Last edited by Aaricia; 01-08-22 at 14:27.
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • 210 Odpowiedzi

  • Kawix's Avatar
    Level 2
    @Aaricia Za dzieciaka uwielbiałem grać w team fortress 2. Była to moja pierwsza gra typu fps. Gra na tamte czas wyglądała genialnie i chciało mi się w nią grać całymi dniami. W tf2 znajdowało się wiele klas więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Poprzez granie poprawiłem swój język angielski. Każdemu serdecznie polecam zagrać w ta wspaniała gra.

    ps. życzę wszystkim powodzenia, niech wygra najlepszy
  • Igorrito's Avatar
    Level 3
    Hmmm no to tak, generalnie gierka oferuje nam trzy postacie, którymi rozgrywamy różne misyjki, które zależne są od postaci, którą gramy, chociaż bywa i tak że współpracują aby osiągnąć jakiś wspólny cel. Tymi postaciami są bogacz, murzynek ( chociaż w dzisiejszych czasach chyba lepiej powiedzieć Afroamerykanin) oraz mój ulubiony pan menel, który jakimś cudem dorobił się własnego domu ( No dobra bardziej jakiegoś zapyziałego baraku, ale zawsze coś ) i samochodu. Myśle, ze teraz każdy doskonale zdaje sobie sprawę o jakiej grze mowa, tak jest, o Grand Theft Auto 5 (GTA 5). Gra bardzo wciągająca, przyjemna i szeroko rozwinięta. Bardzo chętnie co jakiś czas do niej wracam, mimo braków i niedoróbek. Jest wiele rzeczy z poprzednich tytułów tej serii, których moim zdaniem tutaj brakuje ( m.in. powinni zostawić fizykę pojazdów z GTA IV ), ale jest również sporo fajnych nowości, które poniekąd nadrabiają braki. Do tego całkiem niezła fabuła ( niejednokrotnie wolałem sobie usiąść i pograć niż obejrzeć jakikolwiek film ). Niezapomniane wrażenia z gry dopełnia także bardzo przyjemna grafika, która ( moim zdaniem ) nadal świetnie wyglada. W tym wszystkim nie można zapomnieć o trybie ONLINE, który mimo wielu ( kurde naprawdę WIELU ) niedoskonałościom potrafi dać kawał dobrej zabawy a w szczególności kiedy gramy ze znajomymi ( wtedy to można grać i grać ).
    Na tym zakończę, bo nie chce was ( czytających ) zanudzić na smierć. Mam nadzieje, ze komuś ta „recenzja” się spodobała i wywołała chociaż mały uśmiech na twarzy. Dziękuje za poświęcony czas i życzę wszystkim zdrówka oraz powodzenia!
  • Korek's Avatar
    Level 1
    @Aaricia Hejka
    ja nie moge nigdy zapomnieć o swojej ulubionej grze o nazwie "Geometry Dash". Gra należy do kategorii gier rytmicznych i wszystkie mapy są układane pod każdy bit. Gra spodobała mi się od pierwszego zainstalowania na mojego tableta, a dokładniej w 2014 roku. Jest tam ponad 100tyś. bardzo ciekawych mapek, z którymi próbuje się zmagać.

    Najciekawszą rzeczą jest tutaj tworzenie całych tych mapek od prostego layouta, do przepięknej mapy, która może sprawić trudność nawet najlepszym graczom w tej oto grze.

    Początki są bardzo proste i ciekawe. W świat tej gry wita ciebie zwyczajna kostka, którą za pomocą jednego przycisku podskakuje idąc w prawą stronę. Jest w tej grze również wiele portali (modyfikacji), które mogą nieco utrudnić ci w dojściu do ukończenia poziomu, gdyż każda modyfikacja powoduje inne ustawienia rozgrywki, takie jak:
    -kostka - podskakuje do góry

    -statek - potrafi przemieszczać się w górę na ograniczoną przestrzeń
    -kółko - zmienia grawitację i przemieszcza się od góry do dołu
    -ufo - podskakuje do góry (w czegoś rodzaju jak kostka) i potrafi przemieścić się w wyższe sfery mapy
    -strzałka - przemieszcza się w linni prostej do góry oraz w dół
    -robot - potrafi wyżej podskakiwać
    -pająk - potrafi zmieniać swoją grawitację od góry do dołu w szybkie błysnięcie


    Geometry Dash posiada sporą ilość poziomów zaczynając od najłatwiejszych do ekstremalnych demonów, które są już prawdziwym wyzwaniem (niektóre przejście jednego poziomu może potrwać nawet pare dobrych lat - czyli zabawa i poznawanie poziomów przez lata)

    I to jest w zasadzie moja cała wypowiedź na temat mojej ukochanej gry i zasługuje na miano najlepszych gier! Ponadto, zaniedługo twórca gry zapowiedział aktualizację, która na nowo obudzi nowych graczy jak i starych do budowy jeszcze ciekawszych poziomów!!

    Pozdrawiam cieplutko,
    KoreK
  • Pinch's Avatar
    Level 2
    Według mnie najlepsza gra to GTA 5 online
    pamiętam jak 7 lat temu była to jedna z pierwszych gier w które grałem i gram do dziś tam poznałem właśnie moich najlepszych kolegów z którymi gram do dziś i wiele im zawdzięczam mimo że ta gra nie jest jakoś nowa to przyciąga mnie i wracam do niej co 6 miesięcy ponieważ co tyle wychodzi jakieś dlc i wtedy właśnie wracamy z kolegami zagrać w tą grę i przypomnieć se stare czasy pamiętam do dziś jak pierwszy raz odpaliłem tą grę i zdziwiłem się wielkością mapy fabuła też jest ok chodź wolę online wiadomo grafika nie jest topką ale da się dobrze pobawić mimo troli na serwerach jeśli moi koledzy to czytają to pozdrawiam i dziękuję za przeczytanie .
  • YousufPL's Avatar
    Level 4
    W grze wcielamy się w chłopaka który nie jest zwykłym renesansowym chłopcem, ma w sobie coś co sprowadza na niego nie zawsze ciekawe wydarzenia. Historia zaczyna się niewinnie, kiedy uciekamy przed zdenerwowanym ojcem dziewczyny u której nasz bohater zatrzymuje się na chwilę ;) niestety dalsze wydarzenia nie są już tak wesołe jak początek, zaczyna się prawdziwa walka o przetrwanie która przeradza się w zemstę, pełną spisków i intryg. W międzyczasie poznajemy wiele postaci które są do nas nastawione mniej lub bardziej przyjaźnie, niektóre z nich zostają z nami na dłużej i stają się przyjaciółmi którzy pomagają w dojściu na szczyt i zostaniu Mentorem Asasynów.Oczywiście mowa tutaj o Eziu z Assassin's Creed 2, lecz te historie i postacie można także poznać w Assassin's Creed Brotherhood i Revelations która niestety kończy sagę mojej ulubionej postaci z gier Ezio Auditore da Firenze.
  • halo's Avatar
    Level 3
    @Aaricia zaczne od tego że gra o której będę pisał to Ori and the Will of the Wisps. Gra ma bardzo rozbudowaną fabułę która jest przyjemna i daje bardzo dużo wrażeń. Ori jest uzdolnionym duchem który uwielbia pomagać innym nie zwarzając na niebezpieczeństwo. Może od odblokować dużo zdolności które ułatwią nam rozgrywkę. Przez całą grę będziemu próbować odnaleźć przyjaciółkę sowę która jest zbłąkana w ciemnym lesie. Wyspa stała się ciemna i ponura przez to że światło które tworzyło drzewo pewnego dnia zgasło przez co roślinność wymarła a świat stał się ponury i niebezpieczny. Ori dzielnie zwalcza problemy które czychają w ciemności aby dotrzeć do przyjaciółki. Na koniec gdy udaję się Oriemu znaleźć przyjaciółkę ta w wyniku ataku kruka (który utrudnia nam gre) ginie. Ori poświęcił się dla niej i jako duch światła zamienił się w drzewo życia i światła które ożywiło jego przyjaciółkę a zarazłęm oświetlił cały świat który dzięki niemu nabrał kolorów i rozkwitł. Po ukończeniu gry łzy same mi poleciały ponieważ ori poświęcił się dla wszystkich aby świat nie był ciemny a za życia pomagał tym co potrzebowali pomocy. Gra zawsze zostanie w moim sercu i zawsze będę sobie ją cenił i każdemu serdecznie ją polecał <33
  • Kxuzol's Avatar
    Level 2
    @Aaricia Z pewnością ktoś kiedyś słyszał o fortnite. Często gram w ta grę i nowy sprzęt przydał by się do unowocześnienia tej gry pod względem graficznym jak i względem wygodności. Nie oszukujmy się stary sprzęt i wymagająca gra komputerowa ciężko jest ze sobą złączyć. Lecz ta gra jest wspaniała gram w nią od ponad 3 lat i nadal mnie zachwyca jej technika i technologia kreatywności są cudowne choć stary sprzęt mi tego nie ułatwia gra jest przeznaczona dla osób od 12 roku zycia i ma bardzo ciężką mechanikę gry choć po kilku latach grania ma się już doświadczenie . Gra jest wydania Epic Games,który tworzy przyzwoite gry można sobie spojrzeć na ta grę z drugiej strony np. ta gra jest podobna dla graczy cs-a. Fortnite jest bardzo rozbudowaną grą dla miłośników strzelanek i budowania można by rzec ze połączenie cs-a i arka...

    Ps. Mam nadzieje ze wygram, lecz życzę wszystkim powodzenia. A i dzięki Aaricia za przypomnienie o konkursie💖

    - - - Updated - - -
    @Aaricia Z pewnością ktoś kiedyś słyszał o fortnite. Często gram w ta grę i nowy sprzęt przydał by się do unowocześnienia tej gry pod względem graficznym jak i względem wygodności. Nie oszukujmy się stary sprzęt i wymagająca gra komputerowa ciężko jest ze sobą złączyć. Lecz ta gra jest wspaniała gram w nią od ponad 3 lat i nadal mnie zachwyca jej technika i technologia kreatywności są cudowne choć stary sprzęt mi tego nie ułatwia gra jest przeznaczona dla osób od 12 roku zycia i ma bardzo ciężką mechanikę gry choć po kilku latach grania ma się już doświadczenie . Gra jest wydania Epic Games,który tworzy przyzwoite gry można sobie spojrzeć na ta grę z drugiej strony np. ta gra jest podobna dla graczy cs-a. Fortnite jest bardzo rozbudowaną grą dla miłośników strzelanek i budowania można by rzec ze połączenie cs-a i arka...

    Ps. Mam nadzieje ze wygram, lecz życzę wszystkim powodzenia. A i dzięki Aaricia za przypomnienie o konkursie💖
  • PTRKNN's Avatar
    Level 5
    Mało jest współcześnie tytułów, które od samego początku starają się wyróżniać od reszty. Wiele tytułów stara się bardzo bezpiecznie podpinać pod panujące schematy i trendy. Oczywiście co jakiś czas pojawiają się wyjątki. Takim jest Kingdom Com: Deliverance. Gra czeskiego Warhorse Studio od samego początku wręcz krzyczy, że nie jest typowym RPGiem. Co w takim razie wyróżnia przygody Henryka ze Skalicy?

    No właśnie w pierwszej kolejności fabuła. Dość powiedzieć, że jak na współczesne realia jest wyjątkowa. Zaczynamy jako syn kowala, który w wyniku tragicznego najazdu wrażych Połowców traci cały dotychczasowy świat. Wplątany w wir wielkiej polityki stara się dokonać zemsty na mordercach jego rodziny, a mimo tego nie jest to historia „od zera do bohatera”. Przez całą rozgrywkę musimy brać poprawkę, że nasz status społeczny nie pozwala nam na robienie wszystkiego, co chcemy. Minusem zdaje się być to, że fabuła się po prostu urywa. Nie dostajemy ostatecznego domknięcia wątku, co w obliczu zapowiedzi drugiej części jest wręcz karygodne.

    Poza fabułą twórcy położyli duży nacisk na wierność realiom historycznym. Udało się im bowiem na podstawie licznych materiałów źródłowych odwzorować na wysokim poziomie realia XV- wiecznych Czech. Liczne informacje na temat średniowiecznego życia, dostajemy w formie wpisów w glosariuszu, dialogów z postaciami niezależnymi, czy nawet w formie znajdziek rozsianych po całym świecie gry. Twórcy zadbali także, by ten zrekonstruowany świat faktycznie żył. Postaci niezależne mają swoje logiczne rutyny. Podczas podróży możemy natknąć się na bandytów, błędnych rycerzy, bądź zbłąkanych pielgrzymów. Wszystko to sprawia, że podczas rozgrywki mamy wrażenie, że poznajemy historie, która faktycznie mogła mieć miejsce przeszło 600 lat temu.

    Aspekty gameplayowe również znacząco odstają od utartych przez Wiedźminy i Asasyny schematów. Dostajemy widok z pierwszej osoby, który pozwala jeszcze bardziej wczuć się w historię. System walki, zupełnie nowy i do tej pory nieznany szerzej jest absolutnym mistrzostwem. Jeśli chcemy do perfekcji opanować machanie żelastwem, to musimy ćwiczyć w czasie rzeczywistym. Wyprowadzenie skutecznej kombinacji ciosów wymaga od nas idealnej synchronizacji naciśnięć, ruchów myszką oraz obserwowania gardy przeciwnika. Strzelanie z łuku pozbawione jest celownika na środku ekranu, więc zmuszeni jesteśmy do polegania na własnej celności. Każda poboczna czynność taka jak skradanie czy warzenie mikstur ma swoje własne minigry. Twórcy pokusili się także o dość istotne dla rozgrywki elementy survivalowe. Henryk jak każdy musi jeść, spać, opatrywać rany. Musimy jednak robić to z umiarem, bo przejedzony i niewyspany Henryk nie będzie w pełni sił do walki.


    Oprawa graficzna Kingdom Come jest dość... nierówna. Z jednej strony mamy zapierające dech w piersiach krajobrazy lasów, łąk i pól, a z drugiej dość kanciaste i średnio dopracowane miasta. Jest to zapewne efekt dość ograniczonych możliwości sprzętowych graczy. Coś czuje, że gdyby twórcy z równą pieczołowitością co tereny otwarte, zaprojektowali miasta to tylko Legion T5 byłby w stanie sobie poradzić z takim zadaniem.

    Na koniec większości recenzji wypada grze wystawić ocenę punktową. Nie jestem tego zwolennikiem, niemniej niech smutnemu obowiązkowi stanie się zadość. Kingdom Come: Deliverance nawet po 4 latach od premiery zasługuję zdecydowanie na ocenę 8,5/10.





  • Prywatny's Avatar
    Level 48
    @Aaricia Konkurs za konkursem. Pokój gamingowy, podkładki pod myszki, darmowe kody na Xbox i Stadia. Teraz komputer z akcesoriami. Lenovo szaleje 😀
    Dobrze być z
    Starszy Gracz

Tagi tego wątku

View Tag Cloud