Byłam w siedzibie YouTube w Londynie na wydarzeniu #womenofyoutube

  • 1
    Odpowiedź
  • 60
    Wyświetlenia
  • Raine's Avatar
    Level 21
    Cześć wszystkim,


    Chciałam podzielić się niedawnym doświadczeniem - YouTube zaprosił mnie do swojej londyńskiej siedziby jako członka społeczności #womenofyoutube . Niektórzy z was mogą wiedzieć, że mam kanał YouTube poświęcony grom (link w moim podpisie). YouTube zaprosił najlepsze i najzdolniejsze kobiety z Wielkiej Brytanii na wydarzenie poświęcone kreatywności!

    Name:  1718008728301.jpeg
Views: 35
Size:  91.9 KB
    Byłem podekscytowany podróżą pociągiem z Midlands. Dotarcie do London Euston zajęło około półtorej godziny. Byłem trochę zdenerwowany spotkaniem z innymi twórcami z całej Wielkiej Brytanii.

    Zostaliśmy umieszczeni w grupie Whatsapp, więc wszyscy rozmawialiśmy wcześniej. Niektórzy z nas spotkali się pół godziny przed rozpoczęciem i wypili razem kawę. Tak wiele różnych rodzajów twórców!

    Jeden był twórcą filmów o pasywnym dochodzie, inny opowiadał o Disneyu. Inna podzieliła się swoją historią walki z rakiem piersi od wczesnych lat 20-tych (niestety ma nieuleczalny typ). Czułem się trochę nie na miejscu, ponieważ na wydarzeniu były tylko 2 inne kanały gamingowe!
    Name:  1718050418232.jpeg
Views: 32
Size:  77.5 KB

    Cieszę się, że udało mi się zrobić kilka niesamowitych zdjęć, ale wieloma z nich nie mogę się podzielić. Wysłuchaliśmy wykładu na temat kreatywności, a najlepsze było wspieranie środowiska, w którym kreatywność może się rozwijać. Mieliśmy również panel komisarzy z BBC, którzy mówili o tym, jak przekształcić pomysł na program w program telewizyjny. Wreszcie, otrzymaliśmy kilka aktualizacji polityki YouTube i oferty produktów, które były ekscytujące!

    Na koniec był otwarty bar i wielu pijanych ludzi, ale musiałem wyjść wcześnie, aby wrócić do domu do moich dzieci. Kiedy wróciłem do domu, czekał na mnie prezent od YouTube!
    Name:  447898496_10168691618710548_2457800232359561086_n.jpg
Views: 32
Size:  83.3 KB

    Nie mogę się doczekać kolejnego! Jeśli ktoś kiedykolwiek rozważał uruchomienie streamingu na żywo lub kanału wideo na żądanie i potrzebuje wskazówek, daj mi znać! Być może opublikuję kilka postów z pomocą na początek.

    Dzięki
    Last edited by Aaricia; 1 Week Ago at 10:01.
  • 1 Odpowiedź

  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Raine ogromne gratulacje, to super, że zostałaś zaproszona na tak niesamowite wydarzenie! Szkoda, że nie możemy zobaczyć wszystkich zdjęć, ale to co, co wrzuciłaś wygląda super 🤗

    Życzymy dalszych sukcesów w streamowaniu i dziękujemy, że jesteś z nami 😊
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍