Jaka stacja dokująca lub HUB do Lenovo Legion Go?

  • 3
    Odpowiedzi
  • 54
    Wyświetlenia
  • woocash91's Avatar
    Level 4
    Witam, szukam jakiejś stacji dokującej albo HUB’a do Legion Go aby móc pograć na większym ekranie, możecie jakiś polecić? :) Przy okazji zapytam czy ładowarka dołączona fabrycznie 65w wystarczy aby konsolka mogła się ładować przez takiego Dock’a/HUB’a czy lepiej dokupić ładowarkę 100w?
  • 3 Odpowiedzi

  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    Jeśli chodzi o ładowarkę, to wszystko zależy od twoich upodobań. Pisałeś, że Legion Go wolno się ładuje podczas gry, więc trochę szybsza ładowarka by tutaj pomogła (nadal odradzam grę i ładowanie jednocześnie, ale szybsze ładowanie = szybszy powrót do gry). Nie wiem czy 65W vs 100W będzie bardzo zauważalną różnicą i czy opłaca się wydawać pieniądze, ale jeśli chcesz ładować szybciej, to warto się nad tym zastanowić.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤
  • woocash91's Avatar
    Level 4
    @Marcelek pisałem o wolnym ładowaniu bo zastanawiało mnie dlaczego tak jest, generalnie gram na baterii ale fajnie by było też sobie pograć na tv alby przy monitorze stąd moje pytanie o ładowarkę jeśli bym zaopatrzył się w jakiś dock to czy ta 65w która była w zestawie wystarczy :)
  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    @woocash91 Poziom baterii przy jednoczesnym ładowaniu i graniu nie powinien spadać, więc ładowarka 65W wystarczy, jeśli o to chodziło.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤