Jest wifi Ale brak internetu

  • 2
    Odpowiedzi
  • 16
    Wyświetlenia
  • Pawulon's Avatar
    Level 2
    Cześć wszystkim.
    jestem tu nowy i posiadam przenośna konsolę legion go . Do wczoraj dzialala bez problemów. Dziś po uruchomieniu połączyła się z wifi . Przez kilkanaście sekund lub może minutę był Internet. Po czym brak dostępu do Internetu. Inne urządzenia podłączone pod ten sam router mają dostęp do Internetu. Tylko ta konsola nie ma . Próbowałem też łączyć przez hot spot z telefonu Ale efekt jest ten sam .
    odinstalowalem kartę sieciową , uruchomiłem konsolę ponownie kilka razy i brak efektu .
    bardzo proszę o pomoc
  • 2 Odpowiedzi

  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Pawulon serdecznie witamy w społeczności! Przykro mi słyszeć o Twoim problemie z Legion Go - @TrendaTen od niedawna rozpracowuje te cudeńko i już wiele rzeczy się o nim dowiedział i przetestował, być może będzie w stanie podpowiedzieć, co mogło się stać 🧐
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    W menadżerze urządzeń usunąłeś kartę sieciową bezprzewodową i uruchomiłeś ponownie GO? Jeśli to nie pomogło to możesz podłączyć telefon za pomocą kabla i w telefonie wybrać router USB i wtedy będziesz miał internet na 100%. Z internetem po kablu sprawdź czy aktualizacje Windowsa masz git. Potem w legion space sprawdź aktualizacje.
    Na innym urządzeniach miałem już sytuacje że aktualizacja Windowsa blokowała kartę WiFi.
    Jeśli to nie pomoże to kolejnym krokiem jest ściągnięcie sterowników karty sieciowej z strony Lenovo i ręczna instalacja
    [Kliknij aby dodać podpis]