Oferty darmowych gier na Amazon Prime Day 16-17.07.2024

  • 35
    Odpowiedzi
  • 481
    Wyświetlenia
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek z rodziną to na zdjęciach 🤣
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    @TrendaTen Tłumaczę, że to sklep ma obowiązek przedstawienia dowodu, że wada NIE istniała przed zakupem, co jest równoznaczne z udowodnieniem, ze to klient uszkodził towar, ale NIE.
    Przecież negatywna opinia na ceneo i uszkodzona pralka to idealne rozwiązanie.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek to przed kolejną taką akcją już wiesz na co uczulić rodzinę. Czasem też muszę powtarzać niektóre rzeczy po 3-4 razy, żeby mieć pewność, że wiadomość dotarła 🤣
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Marcelek @TrendaTen to ja aż takich przygód nie miałam, jedyne co mnie zdziwiło, to to, że jak popsuł się modem i przyjechał monter go sprawdzać, to nie mogłam mu go oddać ani on nie mógł mi go wymienić, tylko sama musiałam się fatygować do salonu, co uważam za bardzo grzecznie mówiąc nieciekawe rozwiązanie 🙈
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Aaricia to teraz przy "wymianie" zamontowali nowy a stary musiałem kurierem wysłać. Ani nie wziął sam, ani do salonu zanieść, tylko wysłać na swój koszt
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    @TrendaTen Powtarzam i 20 razy, ale nic nie daje. Przez wiele lat sobie wyrobiłem taką podświadomość, że jeśli ja czegoś nie zrobię, to będzie źle. Czyli np. nie mogę powiedzieć "kup colę zero curku", tylko daję pełną nazwę firmy i napoju, cenę i najlepiej zdjęcie etykiety.
    Tak, mam świadomość, że to nie jest zdrowe., ale zwiariować z niektórymi można, jak nie pokierujesz jak dziecka.
    @Aaricia Bo taki głupi management jest w firmach. Zobacz np. na szkoły. Mamy 2024, a nadal są jakieś głupie obiegówki i 800 uczniów biega po całej szkole i zbiera podpisy, bo nie chce im się zrobić ujednoliconego systemu. Już pomijam, że np. brak wydania świadectwa ze względu na brak obiegówki jest nielegalny. Raz prawie na to wezwałem policję, ale dyrektorka się chyba przestraszyła, bo widziała, że nie blefuję...
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤