Najbardziej egzotyczne/niezwykłe zwierzę

  • 2
    Odpowiedzi
  • 18
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Name:  Screenshot2024-07-19121804.jpg
Views: 16
Size:  53.7 KB

    Hej wszystkim!

    Jak często widzimy podczas przeróżnych programów w telewizji, lub na zdjęciach krążących w Internecie, na naszej pięknej Ziemi żyje wiele przeróżnych gatunków zwierząt, wiele z nich jeszcze nie do końca poznanych, a i są zapewne też takie, którym do tej pory udało się przed nami ukryć 🤓

    W Polsce nie ma aż tak egzotycznych zwierząt, jak w innych zakątkach świata, ale mimo wszystko, jakie nasze zwierzę jest według Was najbardziej egzotyczne? 😀 A także, z jakim egzotycznym zwierzęciem udało Wam się spotkać podczas podróży do innych krajów, czy też choćby do lokalnego zoo? 🧐
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • 2 Odpowiedzi

  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    W związku z tym, że jestem tatą, to wszystkie nasze wycieczki mają w swoich zakresach zoo to widziałem już sporo egzotycznych zwierząt. W tym roku byliśmy w Egzotycznym Mini Zoo w Tuchlinie. Polecam bo z przewodnikiem (w cenie) się ogląda, słucha a nawet dotyka tychże zwierząt. Mam zdjęcie z pytonem na szyi. Papuga mówiła do nas "dzień dobry" i kłanialiśmy się sobie jak w zegarze 🤣 Byliśmy w tym roku też w fokarium i foczki pokazywały sztuczki. Pływaliśmy z rekinami (przez szybę).
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    trzmiel.
    Name:  trzmiel.jpg
Views: 8
Size:  89.6 KB

    niech ktoś, kto nie zna polskiego spróbuje wymówić jego nazwę, to się poczuje bardzo egzotycznie.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤