Ulubiony gatunek gier

  • 9
    Odpowiedzi
  • 80
    Wyświetlenia
  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    Branża gamingowa jest dosyć skompliowana.
    Mamy wiele gier, którymi cieszą się miliardy osób, ale jednak każdy ma swoje upodobania i gra w coś innego.

    Jakie są wasze ulubione gatunki gier?
    Zmieniliście kiedyś swoje zdanie o 180 stopni?

    Name:  computer-game-genres.jpg
Views: 51
Size:  101.6 KB

    Źródło grafiki w lepszej rozdzielczości:
    https://blogger.googleusercontent.co...ame-genres.jpg
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤
  • 9 Odpowiedzi

  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    Ja swoje upodobania zmieniłem mocno jak zacząłem grać z synem. Nie tylko rodzaj gier ale też sposób grania. Jak gramy rywalizacje to trochę inaczej gram niż kiedyś 😁 Gry kooperacyjne weszły mocno i kilka przerobiliśmy, szczególnie lego. Teraz dużo męczymy Minecrafta ale mnie męczy bardziej ostatnio. A tak to lubię przygody middle age fantasy. Takie gierki jak Hogwarts Legacy, Fable, Skyrim to mój typ. Ale nie pogardzę innymi przygodami i Just Cause mnie wkręciło, Dishonored (chociaż nie umiem się skradać i mój poziom chaosu zawsze był wysoki) czy ostatnio Fallout 4, w Portalu się zakochałem. Zdarzają mi się młócki typu Space Marine czy Boltgun. Lubię gierki logiczne ale zazwyczaj takie na telefon. Jakieś puzzelki, kabelki czy inne suwaki.

    BTW to w Duck Hunta biłem rekordy i jak na dzień dziecka poszliśmy do VR klubu to taki nowoczesny Duck Hunt też mi się podobał (wynik nie był zły ale z chęcią go poprawię 😁 ). Niczym Roland rewolwerowiec

    Nie będę celował ręką, gdyż kto celuje ręką, ten zapomniał oblicza swego ojca. Będę celował okiem. Nie będę strzelał ręką, gdyż kto strzela ręką, ten zapomniał oblicza swego ojca. Będę strzelał umysłem. Nie będę zabijał bronią, gdyż kto zabija bronią, ten zapomniał oblicza swego ojca. Będę zabijał sercem
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    @TrendaTen Też kiedyś grałem w Lego Star Wars. Pamiętam jeszcze te znajdźki-plecaki. Chociaż po jakimś czasie się chyba odblokowywało jakieś postacie w formie "mocy" i gra była za prosta, bo nie dało się otrzymać obrażeń.

    W Fallouty nie grałem (oprócz shelter). ale mam kilka na EGS, więc jak mi się Forza znudzi, to bym chciał zagrać. W Hogwarts Legacy, Fable, Skyrim nie grałem, ale Wiedźmin 3 to jedna z moich ulubionych gier. Świetny klimat i dobry humor. Przyznam jednak, że najlepszym graczem tego typu gier nie jestem i potek prawie wcale nie tknąłem.

    Czemu Minecraft ciebie męczy? Zachorujesz na fazę dwóch tygodni jak wszyscy :/
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek męczy mnie, bo ostatnio w nic innego nie chce grać a odkrył "mody" i codziennie tłucze po 2-3 światy i ani nic nie osiągnę ani nie zbuduję w tym czasie a taka eksploracja mnie nudzi. Jako odskocznia może było by ciekawe ale kręcenie się w koło po cudzych konstrukcjach jest męczące.

    Na fali serialu zacząłem grać w Fallout 4kę, co prawda mam przestój bo serial "Człowiek z wysokiego zamku" ( tak to o Tobie @Prywatny ) mnie zajął na 2 tyg, potem urlop 2tyg i jeszcze tydzień po urlopie nie miałem siły grać i dopiero pomalutku wracam.

    W lego jak Cię pokonują to tracisz punkty. A za punkty kupuje się następne postaci. Najlepiej zrobioną grą lego jest Lego Super Heroes (1), najwięcej oferującą jest Lego Undercover, także te dwie polecam szczególnie.

    - - - Updated - - -

    W kilka części zagraliśmy
    Name:  ls.jpg
Views: 36
Size:  100.5 KB
    Name:  Lg.JPG
Views: 36
Size:  30.3 KB
    W game passie były jeszcze te nowe star warsy ale dziecku się nie spodobały
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    @TrendaTen A syn nie może sam pograć w Minecraft? Może nawet lepiej, bo by trochę pogłówkował bez prowadzenia za rękę.

    Lego Marvel Super Heroes mam, bo kiedyś kupiłem. To jest chyba jedyna gra, w którą nie grałem prawie wcale, a wydałem na nią swoje pieniądze. Próbowałem już 2 razy podejść, ale przeszedełm może 2-3 pierwsze misje.
    W Star Wars grałem dokładnie "LEGO Star Wars: The Complete Saga" z 2007.

    Fallouta 4 nie mam, ale mam New Vegas, 3 i 2 jak były na Epicu za darmo.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek no ostatnio to gra sam a ja siedzę i patrzę i błądzę myślami

    - - - Updated - - -

    Chociaż dzisiaj zagraliśmy w Flatout 2. On na TV a ja na Legion GO
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    @TrendaTen Może spróbujcie czegoś z tych gier, wyglądają ciekawie.

    Keep Talking And Nobody Explodes - jedna osoba rozbraja bombę, a druga czyta instrukcję (może byc trochę trudna, ale chyba są też łatwiejsze poziomy).

    It Takes 2 - zręcznościówka co-op z bardzo ładną grafiką

    A Way Out - niegdyś bardzo popularny co-op, ale to raczej jak będzie starszy :)
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek my przerabialiśmy poza Lego to
    Moving Out
    Rubber bandits
    Cake bash
    Unrailed
    Overcooked
    Minecraft dungeons
    I parę innych których teraz nie pamiętam
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    @TrendaTen Szczerze, to trochę zazdroszczę :)
    Jak wam się grało w Minecraft Dungeons?
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek to taka izometryczna przygoda. Ma minecraft w nazwie bo używa postaci i kanciastej grafiki. Ale mi się spodobała, dziecku przez jakiś czas też się podobała. Jest dobra na kooperację. Łatwa w obsłudze. Ale w sumie to powtarzalna. Idziesz korytarzem i pokonujesz mniejszych wrogów zbrojąc się. Potem masz planszę z bossem albo z hordą i albo tylko walczysz albo walczysz i wykonujesz zadanie (pierwsze zadanie to uwolnić wieśniaków). W wieży jest fajnie bo masz poziomy wieży. Zaczynasz od zera. Na każdym poziomie masz iluś tam wrogów których musisz pokonać. Po poziomie dostajesz boosta do wyboru i na kolejnym poziomie jest trochę trudniej. I tak poziom po poziomie. Samemu słabo grać bo kooperacja ma parę zalet i można w to grać aż w 4 osoby. Graliśmy kiedyś w 3 os i było fajnie.
    [Kliknij aby dodać podpis]