Ulubiony gatunek gier

  • 12
    Odpowiedzi
  • 127
    Wyświetlenia
  • Saka's Avatar
    Level 52
    Głównie gram w MMORPG, ARPG i Action Adventure.

    Jakoś ciągle nie mogę się zabrać do trójki Wiedźmina. Całe wieki temu grałam w jedynkę i potem dwójkę. W Skyrimie mam pewnie kilkaset godzin, ale ciężko mi powiedzieć, bo większość była na Oldrimie i w trybie offline. Sporo siedziałam z tą grą na laptopie na poddaszu jak mi wysiadała bateria społeczna.

    Hogwarts Legacy przeszłam parę miesięcy temu, było trochę jak Skyrim ale fabuła jednak nie tej samej jakości. Nie powala na kolana.
    Unamused Snarktooth. Advocate for hearing loss & accessibility. Person, friend and a terrible/terrific* artist.
    *delete as appropriate
  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    @Saka Niezłe zestawienie :) Jaka gra MMORPG jest twoją ulubioną? Ja nigdy się jakoś w ten gatunek nie wciąnąłem, ale dawno temu grałem w Shaiya, ale to było może 20-30h. Z tego co pamiętam, to było nawet ciekawe, ale szybko mi przeszło. Zawsze mi się wydawało, że tego typu gry to wysoki próg wejścia, a potem trzeba duzo czasu poświęcać na "pielęgnację" konta.

    Na Wiedźmina warto znaleźć trochę czasu. Questy i znajdźk są często bardzo ciekawe.
    Redzi podobno robią remake jedynki, może w jakimś bundlu wleci z pozostałymi częściami.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤
  • Saka's Avatar
    Level 52
    @Marcelek Teraz to chyba Guild Wars 2. Gram jeszcze w World of Warcraft, ale bardziej z przyzwyczajenia, bo znajomi jeszcze grywają co jakiś czas jak wyjdzie nowy patch. Nie jest to już tak wciągająca gra jak kiedyś. Dawniej byłam hardcorem i brałam udział w progressowaniu rajdów, ale to było i minęło. 😅
    Unamused Snarktooth. Advocate for hearing loss & accessibility. Person, friend and a terrible/terrific* artist.
    *delete as appropriate