Legion Go - luźne porty USB C

  • 2
    Odpowiedzi
  • 14
    Wyświetlenia
  • woocash91's Avatar
    Level 5
    Witam,

    czy w Waszych Legionach Go, porty USB C też mają tak jakby za dużo „luzu” ? Zauważyłem, że podczas ładowania konsolki kabel nie siedzi w porcie sztywno, tylko można nim poruszać na boki oraz góra/dół. U mnie w sumie jest tak od początku, a mam Legion Go od jakichś trzech tygodni i tak jakoś mi to spokoju nie daje…

    pozdrawiam :)
  • 2 Odpowiedzi

  • Marcelek's Avatar
    Level 31
    Z tego co mi wiadomo, to trochę "wiggle" jest całkowicie normalne.
    O ile port nie wygląda jakby trzymał się ostatnimi siłami jak wypadające mleczaki, to nie ma się o co martwić.

    Jeszcze jedno - jak z każdym urządzeniem, najlepiej nie wywierać dużej presji na wtyczce, żeby nie uszkodzić portu.
    To nie ma nic wspólnego z chybotaniem, ale ludzie często na to nie zwracają uwagi i uszkadzają port.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    U mnie kable siedzą sztywno. Nic się nie rusza, buja. Jest duży opór przy wkładaniu i np jak ładuję w etui (kabel przez ten otwór z zaślepką) to sprawdzam czy wystarczająco dobrze docisnąłem bo już miałem sytuacje, że nie docisnąłem i się nie naładował. Ale zanim pójdziesz do serwisu z tym, to sprawdź inne kable bo może kabel masz słaby (w mniejszych wymiarach). Jak na testy zamontowałem przejściówkę z C do A, żeby mysz podłączyć to ona tak ciasno się nie trzymała
    [Kliknij aby dodać podpis]