A Plague Tale: Requiem

  • 4
    Odpowiedzi
  • 29
    Wyświetlenia
  • Sinber's Avatar
    Level 33
    Chciałbym wam polecić tą grę, a raczej tą serię. Było mi dane przejść oby dwie części, Pierwsza część nazywa się A Plague Tale: Innocence, wprowadzała ona w całą historię plagi szczurów która dotyka świat za sprawą pewnej choroby która toczy się w ciele chłopca o imieniu Hugo. My jako jego siostra Amicia robimy wszystko co w naszych siłach by przetrwać i pomóc wyleczyć naszego brata.

    Z obydwóch części to drugą uważam za tą która skradła moje serce, lecz oby dwie części są tak napisane fabularnie i zrobione, że (przynajmniej ja) rozpływałem się z zachwytu i jakby wczuwałem się w losy bohaterów.

    W pierwszej części uciekamy z domu w poszukiwaniu pomocy, w drugiej zaś nasze losy przenoszą się jeszcze dalej, bo na odległe wyspy, wszystko w imię ukochanego brata.

    Nie chcę za bardzo zdradzać fabuły, gdyż każdy lubiący klimat przygotówki z elementami zręcznościowymi, i skradankowymi, powinien zagrać w obydwie części. Średnio każda z części zajmowała mi około 30 godzin gry.
    Rozgrywka jest liniowa, chodź mamy poczucie otwartego świata.

    Poniżej kilka fotek z drugiej części
    Polecam i pozdrawiam :)



    Name:  plaga.jpg
Views: 25
Size:  97.0 KB
    Name:  plaga2.jpg
Views: 22
Size:  100.1 KB
    Name:  plaga3.jpg
Views: 22
Size:  85.2 KB
  • 4 Odpowiedzi

  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    To ta ulubiona gra?
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Sinber's Avatar
    Level 33
    @TrendaTen Tak, ta druga część jest jedną z ulubionych i o niej chciałem Ci/Wam napisać :)
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    To dziękujemy za podzielenie się. Co ją wyróżnia na tle innych gier, że to akurat ta gra skradła Ci serduszko?
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Sinber ja również dziękuję, i dołączam się do pytania @TrendaTen 🧐
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍