Najbardziej wymęczone gry

  • 69
    Odpowiedzi
  • 1433
    Wyświetlenia
  • Marcelek's Avatar
    Level 41
    Macie w bibliotece jakieś tytuły, które pochłonęły znaczną część waszej gamingowej kariery?

    Wiele gier wymaga dużo czasu i pielęgnacji, jak budowanie miasta i symulatory życia.
    Niektóre pozycje są jednak po prostu kompetetywne i wciągające.

    Name:  gaming.jpg
Views: 65
Size:  97.8 KB

    Jesteście typem gracza, który uczepi się jednej gry na długi czas, czy raczej skaczecie po wielu pozycjach jednocześnie?
    W której grze macie nabite najwięcej godzin? Pochwalcie się ile!
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • 69 Odpowiedzi

  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    Staram się unikać gier bez zakończenia ale zdarza mi się utknąć w np Minecraft na długie godziny. Zaczynałem gaming bez liczników godzin ale jestem pewien, że najwięcej spędziłem w SIMS 1🤣 albo GTA III 🤣 oj grało się, grało. Teraz gram, żeby przejść, nie mam czasu grindować każdej odznaki i wolę przejść następny tytuł (a przynajmniej zacząć) niż 4ty raz przechodzić konkretną misję. Z licznikowych gier to mam Lego Super Heroes (1) z 160h. Myślę, że fable (1 i 3) czy skyrim miały by większe wyniki ale są z czasów bezlicznikowych. Jakby zsumować wszystkie pokemony to wynik też miałbym niezły
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 41
    @TrendaTen Minecraft tak działa. Siedzisz w kopalni przez 6h bez przerwy na toaletę i tak przez 2 tygodnie, a potem rok spokoju.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek no, z tym że rok to dużo powiedziane. Ostatnio skończyłem miesięczną przerwę :D XD

    - - - Updated - - -
    @Prywatny jest takim graczem, co uważa że zapłacił za całą grę i całą dostanie :D
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Prywatny's Avatar
    Level 52
    @TrendaTen Jam Ci jest.
    Starszy Gracz
  • Marcelek's Avatar
    Level 41
    @TrendaTen Ja niezbyt chętnie odpalam MC. Nie mam zbytnio teraz czasu na granie, a wiem, że jak postawię już blok to sie nie oderwę przez miesiąc.

    Graleś kiedyś w MC? W sensie przed np. 2015.
    Jak nie, to jesteś nadal w fazie odkrywania, eksploracji, próbowania i testowania kreatywności.
    Potem to się wypala i ludzie mają fazy 2 tygodnie na kilka miesięcy (u mnie to już jakieś 2 lata).
    Zacząłem grę w MC chyba w 2010.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek ja zacząłem jakoś 2021? Może później. Z synem zacząłem, sam z siebie nie grałem przedtem. Myślę że jak on przestanie to i ja przestanę. Fakt, że cały czas się uczę. Odkrywam komendy, redstony itd. Ale mi nie działają maszyny kroczące. Może to przez to, że gramy na bedrocku?

    - - - Updated - - -
    @Prywatny o! Widzę że również podskoczyl Ci poziom. Mamy teraz taki sam :D
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 41
    @TrendaTen Bedrock ma sporo różnic. Polecam sprawdzać poradniki na wersję, na której grasz.

    Myślę że jak on przestanie to i ja przestanę.
    Aż mnie coś w zabolało :(
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek nie przejmuj się. Mi w minecrafcie zależy najbardziej na wspólnym graniu. Swoją drogą to nie umiem "nic nie robić" i stąd mój rozwój. Przestaniemy kiedyś grać w Minecraft a będziemy w coś innego. Koło życia
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 41
    @TrendaTen Po prostu tak smutno to zabrzmiało.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮