Konkurs - wymyśl i opisz zamek do Heroes of Might & Magic III i wygraj monitor!

  • 153
    Odpowiedzi
  • 16048
    Wyświetlenia
  • Juliusz's Avatar
    Level 3
    Ech konkurs ściema ... Nie dziwię się. wszystko przeciwko mnie 💀 jak zawsze
  • Valkenrag's Avatar
    Level 3
    Jak dla mnie topka zwycięzców powinna być inna (dużo fajnych prac zostało pominiętych, część tragicznych zostało wybranych na pierwszych miejscach), jestem ciekaw kto zasiadł w jury xD ale nie mój konkurs nie moje zasady, gratuluję wygranym!
    Rozwijajcie i twórzcie nowe pomysły, grajcie, polecajcie znajomym H3 aby community się powiększało.
    Do zobaczenia w świecie Might and Magic 🐎
  • Sero55's Avatar
    Level 3
    Gratulacje dla zwycięzców. :) Wiadomo, że każdy inaczej rozumie kreatywność i zawsze znajdą się niezadowoleni. Najcięższą przeszkodą w pogodzeniu się z porażką i brakiem motywacji do udziału w następnym konkursie jest to, że nie wiadomo co było kluczem do zwycięstwa i nie ma ze strony jury choćby jednego zdania komentarza do każdego z najlepszej dziesiątki pomysłów. Nie wiadomo co zawiodło i co trzeba poprawić. A szkoda. Trochę wygląda to na sztuczne wzbudzanie zainteresowania nagrodą przy jednocześnie minimalnym wysiłku organizatorów. Uczestnicy nadal nie wiedzą, co robią źle, a co jest nagradzane. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratuluję najkreatywniejszym. :)
    Name:  22222222.jpg
Views: 85
Size:  100.6 KB
  • Garmin77's Avatar
    Level 2
    Zgadzam się z osobami wyżej, niestety większość dobrych prac została pominięta. Nie znane są kryteria oceniania a sam regulamin chyba jest po to bo musi "jakiś" być. Część prac (to moje zdanie) odstawała klimatem i możliwością ewentualnego zaimplementowania do gry. Niestety dobitnie to pokazuje że nie warto się starać.

    Gratuluję zwycięzcą pomysłu, przygotowania i szczęścia a organizatorom zasięgów!