Jakie medale zdobyła do tej pory Polska i jakie mamy jeszcze szanse?

  • 2
    Odpowiedzi
  • 43
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Name:  Screenshot2024-08-08115847.jpg
Views: 31
Size:  68.0 KB

    Hej wszystkim!

    Igrzyska Olimpijskie wywołują w nas niesamowite emocje i oczywiście kibicujemy naszym rodakom 🥇

    Ja przyznam, że kilka ostatnich tygodni spędziłam "w biegu" lub "na dworze" i nie miałam okazji za bardzo skupić się na oglądaniu Igrzysk 🙈 Pomyślałam, że może Wy jesteście bardziej na bieżąco i moglibyśmy zrobić małe podsumowanie 😀

    Jakie medale w jakich dyscyplinach udało nam się już zdobyć, a na jakie mamy jeszcze szanse? 🧐
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • 2 Odpowiedzi

  • Saka's Avatar
    Level 52
    Do tej pory Polska zdobyła 1 złoto, 1 srebro i cztery brązowe medale.

    Złoto: wspinaczka - Aleksandra Mirosław
    Srebro: kajakarstwo - Klaudia Zwolińska
    Brąz: tenis - Iga Swiątek, wspinaczka - Aleksandra Kałucka, wioślarstwo - Fabian Barański, Mateusz Biskup, Dominik Czaja, Mirosław Ziętarski, szermierka - Aleksandra Jarecka, Alicja Klasik, Renata Knapik-Miazga, Martyna Swatowska-Wenglarczyk

    Z tenisem widziałam trochę dramy w internecie. Polska zawodniczka jest wybitna, ale najwyraźniej dosyć delikatna. Po ćwierćfinale przeciwniczka ją obsmarowała. Widać było potem po dziewczynie, że nie była sobą w półfinale.
    Unamused Snarktooth. Advocate for hearing loss & accessibility. Person, friend and a terrible/terrific* artist.
    *delete as appropriate
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Saka dziękuję za podsumowanie 🤗 To już trochę medali mamy 😊

    Oj, to poczytam co tam się stało, to ciekawe, za co ją obsmarowała 🙈

    Jeszcze chyba mamy szansę na złoto w siatkówce, jeśli się nie mylę? Jutro? 🤔
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍