Ulubione gry o tematyce sportowej

  • 12
    Odpowiedzi
  • 198
    Wyświetlenia
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Prywatny to poczuj motywację 😁 jakby tej było za mało to mogę nagrać jak w coś tłukę
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Prywatny's Avatar
    Level 52
    @TrendaTen dzięki ale to nie są łatwe sprawy. Ja musiałbym zorganizować specjalną ekspedycję. A na to potrzeba czasu. Trzeba przygotować sprzęt do eksploracji, wykupić ubezpieczenie itd itp
    Starszy Gracz
  • tomrollauer's Avatar
    Level 23
    iRacing i rFactor w kategorii symulatorów. To chyba najlepsze symulatory wyścigów samochodowych na rynku i ciężko będzie je zdetronizować.

    Automobilista 2 - jako gra która zadowoli zarówno casualowych kierowców jak i wyjadaczy.

    F1 manager - najlepszy (bo jedyny) manager królowej motorsportu. Gra ma tak wiele wad że szkoda by je nawet wymieniać ale mimo to jest grywalna i warto za nią wydać nieco ponad 150 złotych.
    Championship Manager 01/02 - Nikt, nigdy nie stworzy lepszego managera piłkarskiego. Gra za niedługo będzie obchodzić swoje ćwierćwiecze a mimo to setki tysięcy ludzi nadal w nią grają. Do dziś fani wydają nowe składy po każdym okienku transferowym. Gra ma niezwykle rozbudowaną scenę i oddanych fanów.

    Pro Evolution Soccer 2013 - najlepsza piłka nożna w historii. Były to czasy kiedy FIFA i PES biły się o dominację na rynku i EA wcale nie miało gwarantowanego zwycięstwa w tej batalii. PES 2013 było najlepsza odsłoną w dziejach. Tam wszystko ociekało miodem. Począwszy od muzyki a na reakcjach bramkarzy kończąc. Niestety była to ostatnia dobra odsłona PES. Potem była już tylko równia pochyła i dziś nikt już nie pamięta o piłce kopanej od Konami.

    Richard Burns Rally - gra wiekowa która do dziś jest uznawana za najlepszy symulator rajdów WRC. Gra doczekała się już tylu modów że w niczym już nie przypomina pierwotnie wydanego symulatora. Do dziś jednak Dirt 2.0 czy WRC od EA mogą tylko pomarzyć o takiej popularności. Rysiek jest numerem jeden i na horyzoncie nie ma takiego tytułu który mógłby go pozbawić najwyższego miejsca na podium.

    Tony HAWK pro skater - był fenomenem. Każdy kto miał pierwsze playstation zna ten tytuł igrał w niego choćby raz w życiu. Ta gra zrobiła z Tonego Hawka supergwiazdę która zdefiniowała pokolenie skateboardu i graczy komputerowych. Nigdy wcześniej ani potem nie grałem w żadną grę deskorolkową ponieważ nie da się już nic lepszego stworzyć.

    Winter Games (C64) - to był tytuł który w latach 80-tych pozwalał na namiastkę multiplayera. Spotykaliśmy się z kolegami i katowaliśmy joysticki grając w olimpiadę zimową. Nawet nie pamiętam ile joysticków wyzionęło przy tym ducha.

    No i na koniec IKONA
    DeLuxe ski jump - czy naprawdę muszę pisac coś więcej? Gra która była na każdym komputerze w sali komputerowej na początku nowego tysiąclecia. Dzięki sukcesom Adama Małysza była chyba najpopularniejszą grą w Polsce. Każdy grał w skoki choćby raz w życiu.
    Odwiedźcie mój kanał na YT, zasubujcie i zostawcie łapkę w górę!
    YOUTUBE - Spectrum PLUS