Lenovo Legion Go - warto kupić ?

  • 3
    Odpowiedzi
  • 31
    Wyświetlenia
  • DarkSylar's Avatar
    Level 19
    Stoję przed zakupem konsoli do gry. Po nieudanej przygodzie z Nintendo, chce kupić Lenovo Legion Go. Czy posiadacze mogę napisać jak się konsola sprawuje ? Wiem, że były jakieś problemy z oprogramowaniem czy zostało to już rozwiązane ?
    Hardwarowy maniak, tester i kontroler jakości. Magda Gessler elektroniki 🤣
  • 3 Odpowiedzi

  • Marcelek's Avatar
    Level 41
    @TrendaTen Przywołuję.

    Od siebie dodam, że zależy jakim typem gracza jesteś. Sam sprzęt jest całkiem fajny, mimo kilku wad (trochę niedporacowane oprogramowanie, czas pracy na baterii).
    Co nie pasowało ci z Nintendo (zapewne Switch)?
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them 🍮 ❤
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Ja jeszcze pozwolę sobie przywołać @tomrollauer @Exigoss @Maniako1983 @Spiderzgr , jeśli mnie pamięć nie myli, oni także są posiadaczami Legion Go 😊
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • tomrollauer's Avatar
    Level 23
    Hello.
    Ad ovo. W pierwszym okresie swojego jak na razie krótkiego życia Lenovo Legion GO zmagało się z problemami tyczącymi się zarówno krótkiego czasu działania na baterii, wydajności w grach jak i problemach z firmware. Nie jest to jakaś specjalnie szokująca wiadomość. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę to że jest to konsola tworzona od zera. I teraz są zazwyczaj dwie szkoły. Jedna mówi że twórcy zakasują rękawy i za pomocą aktualizacji naprawiają sprzęt i po jakimś czasie jest on bliski ideału. Tak było na przykład w przypadku gry Cyberpunk 2077. Kiedyś została oblana wiadrami pomyj a dziś jest uważana za perełkę i ma swój kościół. Druga szkoła ma dwa kierunki. Udajemy że coś robimy albo robimy ale tak nieudolnie że zamiast naprawiać tworzymy nowe problemy.
    Lenovo zastosowało rozwiązania z pierwszej szkoły i dziś możemy się cieszyć najlepszym handheldem z windą na rynku. Porównywanie go ze Steamdeckiem nie ma sensu bo to zupełnie inna półka. Porównać go można jedynie do Ally od Acera ale, uwierz mi że ROG nie wytrzymuje konkurencji.
    Lepiej by było gdybyś sprecyzował czego się chcesz dowiedzieć?
    Wtedy będe ci mógł wyczerpująco odpowiedzieć bo gdybym miał teraz napisać recenzję GO to musiałbym trochę nad tym posiedzieć.
    Odwiedźcie mój kanał na YT, zasubujcie i zostawcie łapkę w górę!
    YOUTUBE - Spectrum PLUS