Konkurs - wygraj wejściówkę na Gaming Concert w Warszawie!

  • 5
    Odpowiedzi
  • 94
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Hej wszystkim!

    Jesień zbliża się wielkimi krokami i zapewne ciężko nam pożegnać piękne, słoneczne i ciepłe polskie lato 🌞 Na umilenie tego pożegnania mamy dla Was kolejny niesamowity konkurs!


    Name:  gamingconcert.jpg
Views: 78
Size:  61.5 KB

    Zasady konkursu

    Lubicie soundtracki z gier? Jeśli tak, to jest to idealny konkurs dla Was! 🙂 Aby wziąć udział, wystarczy w komentarzu poniżej napisać, jaka jest Wasza ulubiona ścieżka dźwiękowa z gry 🎵 Zwyciężą najbardziej kreatywne wypowiedzi!

    Nagrody

    1 i 2 miejsce - podwójny bilet na wydarzenie Gaming Concert 29.09.2024 Hala COS Torwar Warszawa
    3 - 10 miejsce - koszulka Lenovo Gaming Community

    Czas trwania konkursu

    Udział możecie wziąć od 19 sierpnia do 9 września 2024 r. (23:59).

    Życzę dobrej zabawy! 🎼

    Attached Images Attached Images
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • 5 Odpowiedzi

  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Prywatny opowiedz może o radiu z Fallouta
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Sinber's Avatar
    Level 36
    @Aaricia Biorę udział dla wspaniałej koszulki ( najlepiej 2xl :D ) Warszawa to miasto tak odległe, że aż nie realne dla mnie ;)

    Odkąd Było mi dane zagrać w grę A plague Tale Requiem, ścieżka dźwiękowa z tej gry skradła mi serce, wcześniej to miejsce zajmował Wiesiek 3. Ścieżka dźwiękowa jest tak dobrana do wydarzeń przeżywanych podczas rozgrywki, że uczucie gęsiej skórki i euforii idą sobą w parze przez całą grę. Uczucia jakich doznajemy dzięki temu, wpływają na cały odbiór gry powodując, że nie zapomnimy o niej za szybko, a wręcz porównujemy ją do innych gier w które było nam dane zagrać/bądź dopiero zagramy. Pragnę nadmienić też, że cała ścieżka dźwiękowa jest tak skomponowana, że nie tylko nadaje się do gry ale i do pracy, czy relaksu na leżaku przed domem ;)

    Podrzucam zbiór tej ścieżki dźwiękowej scalony w filmiku na youtubie. Pozdrawiam Serdecznie Sinber :)

  • Albert1111's Avatar
    Level 2
    Moim skromnym zdaniem nic tak nie przywraca uczucia nostalgii i pozwala pozwrócić do czasów młodości, gdzie życie było łatwiejsze i prostsze jak soundtrack z Baldurs gate 2.
    Te godziny gry, najpierw jako widz z tatą a potem już sam za sterami komputera.
  • manveru1986's Avatar
    Level 5
    @Aaricia

    Ścieżka dźwiękowa z Planescape: Torment to symfonia dusz zagubionych w bezkresie Wiecznego Miasta Sigil. Każda nuta odzwierciedla melancholię Bezimiennego, jego ból i nieustanne poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: „Cóż może zmienić naturę człowieka?” Szczególnie poruszający jest motyw Deionarry – melodia, która chwyta za serce tak samo mocno, jak jej tragiczna historia. To muzyka, która nie tylko tworzy atmosferę gry, ale też przenika głęboko do serca gracza, pozostawiając po sobie echo pytań i emocji.
  • mvssti's Avatar
    Level 8
    Bez żadnych zastanowień moja ulubiona i najbardziej chwytającą jest ścieżka dźwiękowa z the last of us . Dlaczego? Myślę że każdy kto grał w tą grę poczuł ten klimat i się związał z tą grę 1 jak i 2 część to jest coś pięknego 2 część mi zawsze zostanie w pamięci ( Joel 😢) . Dlatego wybór padł na tą muzykę.


    https://youtu.be/pfA5UqEU_80?si=IJNJ6milv-7in2Ku