Konkurs - wygraj wejściówkę na Gaming Concert w Warszawie!

  • 2
    Odpowiedzi
  • 44
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Hej wszystkim!

    Jesień zbliża się wielkimi krokami i zapewne ciężko nam pożegnać piękne, słoneczne i ciepłe polskie lato 🌞 Na umilenie tego pożegnania mamy dla Was kolejny niesamowity konkurs!


    Name:  gamingconcert.jpg
Views: 38
Size:  61.5 KB

    Zasady konkursu

    Lubicie soundtracki z gier? Jeśli tak, to jest to idealny konkurs dla Was! 🙂 Aby wziąć udział, wystarczy w komentarzu poniżej napisać, jaka jest Wasza ulubiona ścieżka dźwiękowa z gry 🎵 Zwyciężą najbardziej kreatywne wypowiedzi!

    Nagrody

    1 i 2 miejsce - podwójny bilet na wydarzenie Gaming Concert 29.09.2024 Hala COS Torwar Warszawa
    3 - 10 miejsce - koszulka Lenovo Gaming Community

    Czas trwania konkursu

    Udział możecie wziąć od 19 sierpnia do 9 września 2024 r. (23:59).

    Życzę dobrej zabawy! 🎼

    Attached Images Attached Images
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • 2 Odpowiedzi

  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Prywatny opowiedz może o radiu z Fallouta
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Sinber's Avatar
    Level 36
    @Aaricia Biorę udział dla wspaniałej koszulki ( najlepiej 2xl :D ) Warszawa to miasto tak odległe, że aż nie realne dla mnie ;)

    Odkąd Było mi dane zagrać w grę A plague Tale Requiem, ścieżka dźwiękowa z tej gry skradła mi serce, wcześniej to miejsce zajmował Wiesiek 3. Ścieżka dźwiękowa jest tak dobrana do wydarzeń przeżywanych podczas rozgrywki, że uczucie gęsiej skórki i euforii idą sobą w parze przez całą grę. Uczucia jakich doznajemy dzięki temu, wpływają na cały odbiór gry powodując, że nie zapomnimy o niej za szybko, a wręcz porównujemy ją do innych gier w które było nam dane zagrać/bądź dopiero zagramy. Pragnę nadmienić też, że cała ścieżka dźwiękowa jest tak skomponowana, że nie tylko nadaje się do gry ale i do pracy, czy relaksu na leżaku przed domem ;)

    Podrzucam zbiór tej ścieżki dźwiękowej scalony w filmiku na youtubie. Pozdrawiam Serdecznie Sinber :)