Będzie Legion Fridays REAKTYWACJA?

  • 23
    Odpowiedzi
  • 181
    Wyświetlenia
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Saka w moim otoczeniu Tibia była później bo wymagała łącza internetowego. Chwilę, też pograłem ale jakoś tak się nie wkręciłem
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Saka's Avatar
    Level 52
    W podstawówce to nie pamiętam czy cokolwiek było na tych kompach, bo część była z Windowsem 95 i soft do lekcji się często wywalał przez zbyt małą ilość RAMu. Więcej nie pamiętam.😁

    Tibię widziałam w gimnazjum i całkiem sporo osób z mojego ówczesnego otoczenia grało. To po 2005 roku. Mnie akurat się nie podobała. Grałam w Ragnaroka Online. Mój sprzęt był w stanie jakoś udźwignąć, chyba że była cała mapa ludzi. To wtedy miałam wolny pokaz slajdów.

    Chłop szpanuje, że on miał oryginalne heroski. Ale gdzieś już zgubił pudełko.

    "Mam nadzieję, że nie gracie w herosy na wieczorku gier. Bo wtedy ten wieczorek by trwał siedem wieczorów. Ta gra jest BARDZO powolna"
    Unamused Snarktooth. Advocate for hearing loss & accessibility. Person, friend and a terrible/terrific* artist.
    *delete as appropriate
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Saka powiedz mu, żeby tam nie szalał z szpanowaniem
    Name:  0.jpg
Views: 11
Size:  98.6 KB
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 42
    @TrendaTen @Saka (nie)Pamiętam swój pierwszy komputer. Dostaliśmy go chyba od jakiejś koleżanki koleżanki mamy lub kogoś podobnego. Podobno leżał gdzieś i się kurzył na strychu, więc i tak chcieli się go pozbyć. Nie mam pojęcia jaka to była specyfikacja, a szkoda (jeszcze się nie interesowałem technologią - wyobraźcie sobie moje zmartwienie, kiedy na pulpicie była zainstalowana przeglądarka, a nie "internet"). System to pewnie jakiś Windows 95.

    Mam za to kilka wspomnień z Windowsem XP, który był już zainstalowany w nowszym komputerze. Po co komuś H3, skoro jest Pinball, Saper i Yeti Sports od wujka na płycie :)
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮