Najlepsza rzecz, jakiej nauczyliście się z gry wideo? 🧐

  • 6
    Odpowiedzi
  • 42
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Name:  Screenshot2024-09-04142433.jpg
Views: 30
Size:  46.2 KB

    Hej wszystkim!

    Wrzesień oznacza tylko jedno, oczywiście poza jesienią i powrotem przeróżnych odcieni żółci i czerwieni w przyrodzie, a mianowicie powrót do szkoły!

    W dzisiejszych czasach możemy nauczyć się czegoś nie tylko w szkole, ale i z wielu innych źródeł, jak np. z gier. Czy to zręczność, czy rozwiązywanie problemów, czy kreatywność - do nauki w grach jest naprawdę sporo!

    A jak to było u Was - jaka była najlepsza rzecz, której nauczyliście się dzięki grom wideo? 🧐
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • 6 Odpowiedzi

  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    Hmm, wydaje mi się, że umiejętność podejmowania decyzji (szczególnie szybkich) i życia z ich konsekwencjami
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @TrendaTen to naprawdę przydatna umiejętność, zwłaszcza po sobie widzę, jak czasem ciężko mi się zdecydować, a takie szybkie przemyślane działanie bardzo ułatwia życie!
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Marcelek's Avatar
    Level 42
    Chyba planowania - rozbijanie tasków na mniejsze części, robienie researchu przed przystąpieniem do zadania, przygotowywanie materiałów i przemyślenie ścieżek rozwoju, żeby być przygotowanym na jak najwięcej możliwości.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Marcelek to także bardzo dobra umiejętność, ja zawsze uwielbiam wszystko planować, kiedyś nawet podróżując nie miałam zaplanowanych strategicznych rzeczy, teraz za głowę się łapię jak sobie to przypominam 😂
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Marcelek's Avatar
    Level 42
    @Aaricia To właśnie jest umiejętnośc planowania. Nie da się często rozplanować wszystkiego, więc zakładasz jedynie "krytyczne" punkty i improwizujesz między nimi.

    W pewnym sensie planujesz improwizację.
    Idziesz na szlak w góry, nawet taki prosty, ale bierzesz nóż i sznurek. W chwili wyjścia nie wiesz po co, ale może spotkasz agresywne zwierzę, sznurówka pęknie, skręcisz kostkę i możesz odciąć patyk do podpierania się.

    Tak samo z hoardingiem potek przed walką, grindowanie przed bossem, etc.
    Jak gra się robi cicha i widzisz apteczki, to je bierzesz - zanim usłyszysz muzykę od bossa.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • Sinber's Avatar
    Level 37
    Gry strategiczne, czy tak zwane skradanki wymuszają myślenie i podejmowanie nieoczywistych decyzji ;)