Najlepsza rzecz, jakiej nauczyliście się z gry wideo? 🧐

  • 14
    Odpowiedzi
  • 130
    Wyświetlenia
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Elzahraa na początku graliśmy w gry LEGO np Superheroes, Batman 2 i 3. Oswoiły go z padem i poruszaniem się. Po drodze mieliśmy gry takie jak Moving Out, Overcooked, Unrailed czy Rubber bandits. Także pracowaliśmy nad współpracą i rywalizacją na przemian. Następnie Minecraft i frywolne budowanie w przestrzeni trzy wymiarowej. Niestety świat addons pozbawił mnie przyjemności budowania na rzecz ciągłego odkrywania cudzych światów i modyfikacji. Syn właśnie zaczął szkołę, także jak nauczy się płynnie czytać to otworzą się przed nami nowe możliwości.
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Gry są ogólnie przydatne z edukacyjnego i społecznego punktu widzenia, ponieważ często zwiększają koncentrację i dają uczniowi możliwość tworzenia, ale gry mogą czasami mieć negatywny wpływ na gracza, ponieważ istnieją gry, które dają graczowi nieodpowiednie lub nienormalne cechy i nawyki!
    Jeśli chodzi o mnie, uczę się i staję się społeczny poprzez gry, dlatego jestem tutaj z wami teraz i są gry walki, które działają poprzez odżywianie umysłu i dawanie mu wyobrażenia o naturze umiejętności walki w rzeczywistości i nabywanie przydatnych umiejętności w terenie, a także są gry, które pomagają wyjaśnić dzieciom błędne wyobrażenia, takie jak znęcanie się nad braćmi, ojcami i matkami, a tego typu gry są bardzo przydatne!
    Gry mogą oczywiście zastąpić szkołę jako tymczasową alternatywę podczas wakacji dla dziecka!
    Moim zdaniem najlepsze w grach jest to, że gracz nabywa cech społecznych samego gracza i osiąga wiele bardzo dużych celów, ale można to zrobić tylko zachowując ostrożność i nie będąc zbytnio uzależnionym od gier, zwłaszcza trzeba uważać na jakość gier, które podżegają do nienawiści, zabijania, popadania w rozpacz, frustrację i tym podobne!

    @Elzahraa to prawda, trzeba uważać, jakie nawyki czy zachowania dane gry promują i jaki mają na nas wpływ, i starać się właśnie zawsze wybierać te, które oddziaływują na nas pozytywnie i uczą nas dobrych zachowań 😊
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Elzahraa na początku graliśmy w gry LEGO np Superheroes, Batman 2 i 3. Oswoiły go z padem i poruszaniem się. Po drodze mieliśmy gry takie jak Moving Out, Overcooked, Unrailed czy Rubber bandits. Także pracowaliśmy nad współpracą i rywalizacją na przemian. Następnie Minecraft i frywolne budowanie w przestrzeni trzy wymiarowej. Niestety świat addons pozbawił mnie przyjemności budowania na rzecz ciągłego odkrywania cudzych światów i modyfikacji. Syn właśnie zaczął szkołę, także jak nauczy się płynnie czytać to otworzą się przed nami nowe możliwości.
    @TrendaTen jeszcze kilka lat i będzie Cię pokonywał w grach 😀
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Aaricia ta i usłyszę "ale lamisz tato" czy coś podobnego co teraz młodzież mówi. Już teraz czasem uda mu się "wywalczyć" zwycięstwo 😁🤣
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Elzahraa's Avatar
    Level 30
    @Aaricia Ja na pewno to zrobię. 🌸
    Zawsze gram tylko w wysokiej jakości gry walki, takie jak Tekken 7 i strzelanki, takie jak Counter-Strike i Call of Duty! ✨🌸
    Sometimes not holding on to something protects you from the harm of holding on to it !