Minecraft FILM (!)

  • 16
    Odpowiedzi
  • 126
    Wyświetlenia
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52



    Na razie wiadomo, że w przyszłym roku Jack Black i Jason Momoa zaprezentują nam tutorial Minecrafta

    Będziecie oglądać?
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • 16 Odpowiedzi

  • Marcelek's Avatar
    Level 43
    Też miałem zrobić o tym wątek, ale... nie.
    Powinni zrobić albo prawdziwe survival live action, albo jakąś para-realistic animację (czyli trochę to co zrobili, ale bez aktorów w scenach)
    To jest jakieś action-adventure, które przypomina mi "Aquaman and the Lost Kingdom", "Shazam! Fury of the Gods" i zatrudnienie costume designerów z "LazyTown".

    Animacja wygląda bardzo dobrze (chociaż ta uncanny valley owca z początku...), ale live action strasznie mi psuje klimat. Nadal oceniam jedynie trailer, nie film. Zawsze chciałem, żeby film o Minecraft powstał, ale nie taki film o Minecraft.

    Prawie nigdy nie jestem negatywnie nastawiony do filmu przed premierą.
    Może będzie ok i tylko dramatyzuję. Po prostu to wygląda jak film typowo dla małych dzieci (<9), a dla mnie MC jest dla wszystkich.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek przypomnę sprawę Sonica. Ludzie wyrazili swoje opinie pod zwiastunem i opóźnili film. Finalnie wyszło to na dobre bo pozmieniane kwestie wizualne są co najmniej git
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @TrendaTen @Marcelek ja przyznam, że jako fanka Minecraft też nie jestem do końca przekonana 🙈 Mogłoby być coś w tylu Jumanji z The Rock, to mi się podobało 😀 Oglądaliście?
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Marcelek's Avatar
    Level 43
    @TrendaTen Widziałem gdzieś nawet komentarz typu "Can we do the Sonic treatment"? O ile zgodzę się, że z Soniciem to pomogło, to tutaj by trzeba było zmienić cały koncept filmu (według mnie), a nie VFX / kilka scen.
    Nie wyobrażam sobie, że usuną wszystkie elementy live action i zastąpią to animacją, gdzie aktorzy jedynie podkładają głos.
    @Aaricia Nie oglądałem, ale widzę, że Jack Black też ma tam rolę (bez spoilerów, bo pewnie kiedyś się za ten film zabiorę).

    Nie chcę podchodzić do tego negatywnie, ale nie tak sobie wyobrażałem film o mojej ulubionej grze.
    Już wiem jak się czują fani Halo :(
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek halo mi się spoko oglądało. Fallout zmienił moją perspektywę. @Aaricia oglądałem wszystkie części jumanji i jedną cześć podrobioną
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 43
    @TrendaTen W Halo nie grałem, ale objerzałem (uważam, sezon 1 był słaby, drygiego nie widziałem).
    Fallout był świetny, atompunk genialnie działa jako cyberpunk, który nie jest aż tak oczywiście "cyber".

    Tylko teraz porównaj Fallouta do Minecrafta... Jak pisałem, powinni wywalić live action i zostawić animację, która wygląda na bardzo wysokiej jakości.

    Tak, zdaję sobie sprawę, że to targetuje dzieci, ale Minecraft to gra dla każdego wieku. Super Mario Bros. Film był całkiem dobry, a MC powiewa ekskluzywnością dla <9 latków.

    Chcę się całkowicie mylić i ocenić na 10. Chcę.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek ja później pokażę dziecku ten zwiastun i będę już wiedział co o tym myślę 🤣
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 43
    @TrendaTen Napisz jaka reakcja. Jest młodszy, to pewnie pozytywniej do tego podejdzie.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek jest czadowy bo kocham Minecrafta. Nic więcej nie mogę powiedzieć. Na pewno będzie czadowy i śmieszny bo oni muszą sobie tam wszystko kraftować bo są na survival a nie na creative i doceniam ten film i ich wysiłki. Pewnie z dwa tygodnie to szykowali.
    Takie jest moje zdanie XD
    [Kliknij aby dodać podpis]