Minecraft FILM (!)

  • 16
    Odpowiedzi
  • 125
    Wyświetlenia
  • Marcelek's Avatar
    Level 43
    @TrendaTen "Pewnie z dwa tygodnie to szykowali." aż mnie zakłuło coś w środku :(
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek mógłbyś rozwinąć myśl?
    Ja dopowiem, że 7latek jeszcze nie ma poczucia czasu
    A z drugiej strony to 2 tygodnie to 80h pracy. Dla zespołu 5os to 400h. Całkiem spoko jak na półtorej minuty spot, także może ma rację
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 43
    @TrendaTen Chodziło mi w kontekście całego filmu, a nie trailera, że zajął 2 tygodnie.

    Wiem, że 7 latek nie ma poczucia czasu, ale to jest też widoczne u dorosłych.
    Jak robiłem zlecenia, to trzeba ludzi uświadamiać, że zmiana w projekcie to nie 5 sekund zabawy z suwaczkiem, ale nawet drobne zmiany potrafią wymagać kilkadziesiąt minut / godzin / dni (niepotrzebne skreślić).

    Wyobraź sobie, że rysujesz portrety jako hobby, spędzasz nad jednym 80-100 godzin, a ktoś ci mówi "Nie no, masz talent! Pewnie ci ze 2 godziny to zajęło". Ktoś chce dobrze, dać komplement, ale wychodzi taka niewinna niewiedza (o ile tą osobą nie jest zleceniodawca i goni deadline).
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek to te 2tyg tyczyło się samego zwiastuna. Może nie jest to wprost napisane ale o to chodziło.
    Z tym poczuciem czasu to masz rację. Często ludzie nie wiedzą ile trwa minuta. Spóźniają się na spotkania. Nie wyrabiają z pracą czy chcą pomocy na pół godzinki która trwa średnio 3h
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 43
    @TrendaTen Dlatego nie lubię okresleń typu "jeszcze sekunda". W sekundę nic nie zrobisz.
    Nie wyrabiają z pracą czy chcą pomocy na pół godzinki która trwa średnio 3h
    Skąd ja to znam. "Mam taki prosty projekt, max pół godziny roboty" - skoro taki prosty i szybki, to czemu sam go nie zrobisz? Zależy od człowieka, choć często to balans ignorancji, niewiedzy i kłamstwa.

    Wracając do filmu, to zobaczymy. Mam jednak nadzieję, że wyjdzie chociaż średniak z kilkoma dobrymi żartami, co nadal jednak boli mnie, jako fana MC. Serio ,nie wiem po co zrobili to live action. Dzieci Jackiem nie przyciągną, a dorośli raczej podchodzą do tego negatywnie. Jack mógłby robić dobry dubbing pod animację Steve'a.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek ostatnio dziecku tłumaczyłem, że minuta różnie trwa w zależności od tego po której stronie drzwi do toalety jesteś
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 43
    @TrendaTen Genialne wytłumaczenie zasady relatywizmu czasoprzestrzeni, która zaginana jest w dywersyfikowany sposób po dwóch stronach sklejki. To była nawet jedna ze scen, która została usunięta z kinowej wersji "Interstellar". Polecam załatwić na DVD i sprawdzić BTS, gdzie Cooper (Matthew McConaughey) obserwuje zjawisko spacetime warping, w którym uczestniczy jego córka Murphy (Mackenzie Foy), kiedy drze japę, że ma wyjść, bo się spóźni.
    Scena podobno została nagrana całkowicie bez wykorzystania CGI, w formacie ultra IMAX 15 Pro do uchwycenia wszystkich detali.

    Name:  interstellatbts.jpg
Views: 6
Size:  87.4 KB
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮