Bohater Królestwa III za darmo w Microsoft Store.

  • 1
    Odpowiedź
  • 15
    Wyświetlenia
  • Prywatny's Avatar
    Level 52
    Name:  Zrzutekranu2024-09-11110311.jpg
Views: 12
Size:  96.4 KB

    Bohater Królestwa III za darmo w Microsoft Store.

    https://www.microsoft.com/pl-pl/p/he...ot:overviewtab



    Podróżuj przez cztery doliny, aby uratować królestwo przed pradawnym złem.

    Twój wujek Brent wychował cię na uzdolnionego łowcę. Jednak los przeznaczył ci inną ścieżkę niż spokojne życie w wiosce. Pradawne zło przebudziło się, miażdżąc całe królestwo. Mroczne potwory wypełzają z dziur i ludzie giną pod walącymi się skałami. Zostałeś sam, by zmierzyć się z wielkim złem. Musisz wybrać się w długą podróż przez cztery doliny i uratować królestwo na krawędzi zniszczenia. Twoja odwaga i twoje umiejętności wykują nowego bohatera królestwa.

    * Odkrywaj piękną krainę czterech dolin.
    * Pomagaj ludziom i wypełniaj wiele interesujących zadań.
    * Walcz z potworami i doskonal wiele umiejętności.
    * Znajdź setki przydatnych ukrytych obiektów.
    * Zdobądź aż do 57 osiągnięć.

    Zanurz się w trzeciej odsłonie serii Bohater Królestwa, koncentrując się na nowych funkcjach, takich jak gotowanie, craftowanie, postęp umiejętności i respawny potworów. Ciesz się casualową i uroczą przygodową RPG, która oferuje klasyczną, opartą na fabule eksplorację Point&Click w oldschoolowym stylu izometrycznym. Wyrusz w podróż, aby odkrywać piękny kraj, pomagać ludziom i wykonywać wiele interesujących zadań. Ucz się umiejętności, handluj i zbieraj przedmioty w swoim ekwipunku. Zdobywaj nagrody za swoje dobre uczynki i osiągnięcia. Wyrusz w długą podróż przez cztery doliny w bitwie z nieoczekiwanymi wrogami.

    Gra do pobrania za darmo z Microsoft Store jeszcze przez 5 dni do 16.09.2024
    Starszy Gracz
  • 1 Odpowiedź

  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Prywatny dzięki za info, podoba mi się grafika, niby prosta, a jednak coś w sobie ma 😀
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍