Konkurs - wygraj gadżety Lenovo Legion!

  • 2
    Odpowiedzi
  • 73
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Hej wszystkim!

    Jak zapewne zdążyliście zauważyć, wrzesień obsypuje nas Legionowymi konkursami i nie daje chwili na ubolewanie nad psującą się pogodą, chociaż doszły mnie słuchy, że akurat w Polsce na moment powróciło upalne lato 🌞

    Ale słońce czy plucha, kolejny konkurs czeka na Was!

    Name:  konkursgiveaway.jpg
Views: 83
Size:  44.0 KB

    Zasady konkursu

    Tym razem mamy dla Was przeróżne gadżety Lenovo Legion! Aby wziąć udział, należy wybrać jedną z nagród i w komentarzu poniżej uzasadnić, dlaczego to Wam właśnie przyda się nowa myszka, słuchawki, klawiatura lub plecak! Zwyciężą najbardziej kreatywne wypowiedzi! 😎

    Nagrody

    1 miejsce - klawiatura Lenovo Legion K500
    2 miejsce - plecak Lenovo Legion Armoured Backpack II 17”
    3 miejsce - słuchawki Lenovo Legion H300
    4 miejsce - myszka Lenovo Legion M300

    Czas trwania konkursu

    Udział możecie wziąć od 12 września do 30 września 2024 r. (23:59).

    Życzę dobrej zabawy! 🤓

    Attached Images Attached Images
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • 2 Odpowiedzi

  • Prywatny's Avatar
    Level 52
    Nie do wiary! Co się dzieje? Konkurs ogłoszony tym razem przed urlopem @Aaricia 😃
    Starszy Gracz
  • MrSayan's Avatar
    Level 2
    Słuchawki Lenovo Legion H300 to totalny game-changer. Bez nich granie to jak oglądanie "Szybkich i Wściekłych" bez fur – niby coś się dzieje, ale bez emocji. Potrzebuję ich, żeby każdy strzał brzmiał jak armata, a każdy krok przeciwnika to jakby w mojej głowie ktoś klapkiem po podłodze szurał. No i wygodne, więc jak się zasiedzę na 10 godzin przy grze, to uszy mi za to dziękują, a nie wysyłają pozew o znęcanie się. Poza tym, wyglądają jak sprzęt pro, a wiadomo – jak już nie gram jak pro, to chociaż niech to tak wygląda!