Konkurs - wygraj gadżety Lenovo Legion!

  • 20
    Odpowiedzi
  • 483
    Wyświetlenia
  • andrzejsnov's Avatar
    Level 1
    Najbardziej przydała by mi się myszka Lenovo Legion M300, dlatego, że podczas sesji w elden ringa oraz lola moja aktualna myszka trochę ucierpiała 😅. Myszka Lenovo Legion na pewno sprawdzi się o wiele lepiej a podczas sesji w Horizon Zero Down będę o nią dbał jak o swój skarb!
  • Aguska's Avatar
    Level 2
    @Aaricia
    Co przyda mi sie najbardziej?
    K- onstrukcję i funkcjonalność gamingową ma,
    L- osy rozgrywek na moją korzyść odmieni raz dwa,
    A- trakcyjnie metalicznej barwy jest,
    W- ielokolorowym podświetleniem podczas "maratonów" opromieni mnie.
    I- nnowacyjna i ergonomiczna,
    A- ktywna i szybka jak błyskawica,
    T- chnie w moją przyszłą grę ful życia,
    U- chroni sprytnie dłonie przed zmęczeniem
    i urazami,
    R- atujac wygodnymi podpórkami pod nadgarstkami.
    A- jaka jeszcze jest? Chętnie przekonać się sama o tym chcę!😁

    Lenovo Legion K500⌨️
  • Sinber's Avatar
    Level 37
    @Prywatny Ale klawiatury to Ci zazdroszczę :D Ja mam starą membranową 😅
  • Prywatny's Avatar
    Level 52
    @TrendaTen a czego brakuje? Czy chodzi o to coś co prezentowałeś na swoich plecach?


    - - - Updated - - -
    @Sinber dzięki, klawiatura sprawuje się naprawdę dobrze.
    Starszy Gracz
  • N3FERET's Avatar
    Level 1
    @Aaricia
    Powinnam wygrać klawiaturę Lenovo Legion K500, bo to nie jest zwykła klawiatura – to przepustka do królestwa gier, gdzie mogę stać się królową klikania! Moje palce zasługują na odrobinę luksusu, a moje stare, zmęczone klawisze już dawno przeszły na emeryturę. Wyobraźcie sobie, jak magicznie będę rozgniatać przeciwników w grach, gdy każde kliknięcie będzie brzmiało jak fanfara zwycięstwa! Plus, moje koty zasługują na bardziej zaawansowaną zabawkę do zrzucania z biurka!

    - - - Updated - - -

    @Aaricia
    Powinnam wygrać klawiaturę Lenovo Legion K500, bo to nie jest zwykła klawiatura – to przepustka do królestwa gier, gdzie mogę stać się królową klikania! Moje palce zasługują na odrobinę luksusu, a moje stare, zmęczone klawisze już dawno przeszły na emeryturę. Wyobraźcie sobie, jak magicznie będę rozgniatać przeciwników w grach, gdy każde kliknięcie będzie brzmiało jak fanfara zwycięstwa! Plus, moje koty zasługują na bardziej zaawansowaną zabawkę do zrzucania z biurka!
  • Bolek3097's Avatar
    Level 1
    Plecak Lenovo byłby jak zbroja dla mojego laptopa. Wiesz, noszę sprzęt wszędzie od pracy, przez uczelnię, potrzebuję czegoś, co nie tylko zmieści cały mój gamingowy arsenał, ale też ochroni go przed codziennymi zderzeniami z rzeczywistością. Laptop to mój skarb, a ten plecak to dla niego twierdza 🏰
    Do tego ma mnóstwo przegródek, więc nareszcie skończę z szukaniem kabla czy myszki na dnie torby. A że wygląda tak kozacko, to jeszcze będę się czuł jak gość, który ma wszystko pod kontrolą. To nie jest tylko plecak, to inwestycja w spokój ducha mój sprzęt zasługuje na to, żeby go traktować z szacunkiem!
    Byłby to świetny prezent na zbliżające się urodziny 🎂 🎉
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @TrendaTen a czego brakuje? Czy chodzi o to coś co prezentowałeś na swoich plecach?
    Yhym. Coś nieziemsko wygodnego z milionem kieszonek, przegródek
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • SlyWoman's Avatar
    Level 1
    Gdy szukasz sprzętu dla narzeczonego i trafiasz na konkurs, bo już grosza złamanego nie wydasz na nowy sprzęt dla tej psuji 😃 tak więc to w skrócie motywacja wygrania konkursu. W gratisie będzie testowanie owego sprzętu, Legion brzmi solidnie, wiec jak przeżyje w Jego rękach dłużej niż dwa lata to będzie sukces, o ile klawiatura nie będzie zalana Pepsi i weźmie sobie do serca, że niekoniecznie musi uderzać myszką o biurko lub ściągać z impetem słuchawki jeśli ktoś go w grze zabije, już ja o to zadbam 😁 dodam, że zapalony gracz CSa, SCUM i Doty

    Ps.
    zgłoszenie konkursowe typu #daj_mam_chorom_curke , ale w moim przypadku mam „chorego” starego 😆 może sprzęt od Lenovo Legion go „uleczy” 😄
    Last edited by SlyWoman; 1 Godzinę temu at 17:35.
  • Dursky's Avatar
    Level 1
    Ooo, to zdecydowanie myszka! 🐭
    Dlaczego? Otóż moja obecna myszka chyba bierze lekcje tańca, bo ostatnio wykonuje na biurku dziwne piruety, kiedy tylko próbuję kliknąć coś ważnego. 💃 Nie wspominając o tym, że podwójne kliknięcia są jak rosyjska ruletka – nigdy nie wiem, czy uda się tylko raz, czy jednak dwa razy! 😅
    Nowa myszka? Byłaby jak spokój w domku po długim balu – zero niespodziewanych ruchów i 100% kontroli. 🎯

    #lenovo #legion
  • patroleq's Avatar
    Level 1
    @Aaricia Nowy plecak Lenovo Legion Armoured do wygrania byłby dla mnie idealny, bo jako gracz i fan nowych technologii, ciągle noszę mojego laptopika Lenovo Legion 5. Potrzebuję solidnej ochrony i miejsca na wszystkie rzeczy, a ten plecak jest jak mobilna tarcza, stylowy, wytrzymały i gotowy na każde wyzwanie. To sprzęt, który chroni moją technologię, gdziekolwiek jestem, niezależnie czy to szkoła czy trening hahahah