Konkurs - wygraj gadżety Lenovo Legion!

  • 47
    Odpowiedzi
  • 1849
    Wyświetlenia
  • mvssti's Avatar
    Level 9
    No dobra zaryzykujemy może tym razem się uda....

    Wybór padł z mojej strony na plecak Lenovo Legion Armoured Backpack II 17

    Dlaczego ? Juz odpowiadam

    Z racji iż jestem człowiekiem z natury dość bardzo ruchliwym i często chodzę właśnie z plecakiem jak nie zakupki to jakieś ważne przeniesienie rzeczy, no ale najważniejsze będzie do codzienniego użytku w chodzeniu do pracy ( przy okazji stary plecak ledwo żyję) Dlatego właśnie pada chęć na plecak .


    Przy okazji 25-27 października wybieram się na pga w Poznaniu więc dzielnie mogę reklamować lenovo legion haha ( koszula legion również będzie)

    W każdym bardzo przydatny będzie plecak <3
  • Dejwor's Avatar
    Level 1
    Słuchawki Lenovo Legion H300 przydałyby mi się mocno, bo obecnie korzystam tylko głośników, a moje stare marne słuchawki właśnie wyzionęły ducha. Teraz, gdy chcę pograć albo obejrzeć coś wieczorem, to muszę słuchać wszystkiego na głośnikach, co jest mało wygodne i raczej średnio pasuje domownikom (mieszkam w bloku). Z porządnymi słuchawkami mógłbym w końcu wrócić do słuchania muzyki czy grania bez przeszkadzania innym. Do tego dobre słuchawki to super opcja na wygodne rozmowy online i lepsze skupienie przy pracy. Bez nich trochę ciężko się ogarnąć, więc takie Lenovo byłyby dla mnie bardzo miłym ratunkiem :) dziękuję za wysłuchanie
  • lukigra's Avatar
    Level 1
    @Aaricia Chciałbym wygrać plecak Lenovo Legion Armoured Backpack II 17, ponieważ to idealny towarzysz dla moich codziennych przygód technologicznych! Jako zapalony gracz i miłośnik nowoczesnych rozwiązań, potrzebuję zbroi nie tylko dla swojego komputera, ale także dla siebie – a ten plecak to prawdziwy rycerz wśród akcesoriów. Dzięki jego wytrzymałej konstrukcji, mój laptop będzie bezpieczny, niezależnie od tego, czy wyruszam na e-sportowe turnieje, czy na kolejne misje w miejskiej dżungli. Jestem gotów na każdą bitwę, a plecak Legion stanie się moją tarczą!
  • raven23's Avatar
    Level 6
    Najbardziej chciałbym wygrać plecak Lenovo Legion Armoured Backpack II 17”,
    bardzo często zabieram ze sobą laptopa w zwykłym plecaku i zawsze boję się o to, że coś mu się stanie,
    jeżdżę z nim też na rowerze, mój plecak nie ma odpowiedniej wentylacji, więc zawsze mam mokre plecy i bywa, że coś mi się wbija w kręgosłup jeśli źle poukładam rzeczy,
    ten plecak znacząco zwiększyłby mój komfort fizyczny i psychiczny, a w dodatku świetnie wygląda
  • konradkowal's Avatar
    Level 1
    Plecak Lenovo Legion Armoured Backpack II 17" to dla mojego laptopa prawdziwa zbroja. Ciągle jestem w biegu – od pracy, przez uczelnię, a do tego często przemieszczam się na rowerze 🚴‍♂️, więc potrzebuję plecaka, który ochroni mój sprzęt przed codziennymi wstrząsami. Lenovo Legion to nie tylko schowek na moje gadżety, ale też solidna obrona przed wszystkimi niespodziankami dnia – od wyboistych chodników po szybkie przemieszczanie się pomiędzy szpitalami. A wierz mi, mój obecny plecak od Adidasa powoli dogorywa, więc ten nowy byłby prawdziwym zbawieniem 🙏.

    Laptop to dla mnie coś więcej niż narzędzie – to prawdziwy skarb 💻, a ten plecak to jego ochroniarz na pełen etat. Dzięki wzmocnionej konstrukcji mam pewność, że mój sprzęt wyjdzie cało z każdego wstrząsu. A przegródki? To po prostu małe cuda organizacji! W końcu koniec z szukaniem kabla, ładowarki czy myszki 🖱️ na dnie plecaka – wszystko ma swoje miejsce.

    No i wygląda tak kozacko, że czuję się, jakbym był nie tylko studentem, ale bohaterem gotowym do akcji 🎮. Dodatkowo, wreszcie nie musiałbym się martwić o moje pliki i dokumenty na studia medyczne 📚 – oraz oczywiście moje ulubione gierki! Wszystko byłoby bezpieczne na swoim miejscu. A kiedy pędzę na rowerze i plecak trzęsie się na plecach na wyboistych drogach, nie martwię się, że coś się uszkodzi. Ten plecak to nie jest tylko zwykła torba – to pewność, że mój sprzęt przetrwa każdy, nawet najbardziej intensywny dzień.

    - - - Updated - - -

    Plecak Lenovo Legion Armoured Backpack II 17" to dla mojego laptopa prawdziwa zbroja. Ciągle jestem w biegu – od pracy, przez uczelnię, a do tego często przemieszczam się na rowerze 🚴‍♂️, więc potrzebuję plecaka, który ochroni mój sprzęt przed codziennymi wstrząsami. Lenovo Legion to nie tylko schowek na moje gadżety, ale też solidna obrona przed wszystkimi niespodziankami dnia – od wyboistych chodników po szybkie przemieszczanie się pomiędzy szpitalami. A wierz mi, mój obecny plecak od Adidasa powoli dogorywa, więc ten nowy byłby prawdziwym zbawieniem 🙏.

    Laptop to dla mnie coś więcej niż narzędzie – to prawdziwy skarb 💻, a ten plecak to jego ochroniarz na pełen etat. Dzięki wzmocnionej konstrukcji mam pewność, że mój sprzęt wyjdzie cało z każdego wstrząsu. A przegródki? To po prostu małe cuda organizacji! W końcu koniec z szukaniem kabla, ładowarki czy myszki 🖱️ na dnie plecaka – wszystko ma swoje miejsce.


    No i wygląda tak kozacko, że czuję się, jakbym był nie tylko studentem, ale bohaterem gotowym do akcji 🎮. Dodatkowo, wreszcie nie musiałbym się martwić o moje pliki i dokumenty na studia medyczne 📚 – oraz oczywiście moje ulubione gierki! Wszystko byłoby bezpieczne na swoim miejscu. A kiedy pędzę na rowerze i plecak trzęsie się na plecach na wyboistych drogach, nie martwię się, że coś się uszkodzi. Ten plecak to nie jest tylko zwykła torba – to pewność, że mój sprzęt przetrwa każdy, nawet najbardziej intensywny dzień.
  • Pab1o90's Avatar
    Level 1
    @Aaricia Mój wybór padł na słuchawki Lenovo Legion H300, jako że jestem graczem VR i gram głównie w hardcorowego FPSa Ghosts of Tabor (odpowiednik Escape from Tarkov), dobry dźwięk bardzo by się przydał 😉
  • Kazek's Avatar
    Level 2
    Klawiatóre Lenovo Legion K500 hciałbym dobyć, gdyrz moja obecna takie byki sadzi, rze asz oczy bolom.
    Żarty żartami ale teraz tak na poważnie, składam sprzęt dla syna znajomych, którzy w powodzi stracili dorobek życia.
    Mam w swoich zasobach trochę podzespołów i akcesoriów wygranych w innych konkursach, do kompletu brakuje m.in. klawiatury, która będzie mogła służyć nastolatkowi przez następne X lat.
    Last edited by Kazek; 2 Dni temu at 13:47. Powód: niedokończony komentarz.
  • NajemnikGorn's Avatar
    Level 6
    Moim marzeniem jest zostać pisarzem i napisać książkę, którą pokochają ludzie na całym świecie. Z tego powodu najważniejsza jest dla mnie klawiatura. To ona jest przepustką do słów, do tworzenia historii, bohaterów i stworzenia wspaniałej przygody, którą można przelać na papier. Każda litera na klawiaturze, przecinek, kropka, wykrzyknik - każdy przycisk jest ważny. Wierzę, że sprzęt Lenovo Legion to doskonała jakość, która mnie nie zawiedzie i wszystko będzie działać doskonale przez wiele lat. Klawiatura jest o tyle ciekawa i ważna, ponieważ jako jedyna jest przedmiotem z którym należy się zżyć, zaprzyjaźnić. Na początku palce nie potrafią zapamiętać gdzie znajduje się przycisk. Klawiatury mają różną wielkość i przyciski nie zawsze są ułożone dokładnie tak samo w każdej klawiaturze. Jednak po pewnym czasie jesteśmy z nią tak zapoznani, że znamy na pamięć gdzie znajduje się przycisk, którego potrzebujemy.
  • kuzia420's Avatar
    Level 1
    Najchętniej wybrałbym klawiaturę Lenovo Legion K500, bo moja obecna ma już 12 lat i po tylu latach intensywnego użytkowania wymaga zasłużonej emerytury. Czas na nowoczesny upgrade do setupu, który zwiększyłby komfort grania i nauki, a jednocześnie wprowadził odświeżenie do mojego biurka. Lenovo Legion K500 to sprzęt, który spełniłby wszystkie moje oczekiwania – solidna, szybka i wygodna, byłaby doskonałym uzupełnieniem mojego gamingowego arsenału!
  • ChmieluB3's Avatar
    Level 3
    @Aaricia
    Znacie memy o osobie, która zawsze ma najgorszego możliwego majka w drużynie? To właśnie ja😅. Odgłosy miasta, karetki, mewy, sąsiedzi i to wszystko w jednym czasie 🎶. Co prawda mi to zbytnio nie przeszkadza🤫, ale chciałbym w końcu znaleźć ekipę do grania😢, a nie dostać kolejnego bana na discordzie, dlatego chciałbym wygrać słuchaweczki🎧. Pomóżcie mi znaleźć kolegów 😉.