Konkurs - wygraj gadżety Lenovo Legion!

  • 53
    Odpowiedzi
  • 2168
    Wyświetlenia
  • Tysia974's Avatar
    Level 2
    Lenovo Legion H300 - dla mnie klasa w świecie dźwięku.
    Używasz ich bez lęku.
    Gdy założysz je na głowę,
    dźwięki milkną dodatkowe.
    Strefa ciszy się wyznacza, nie usłyszysz już "klikacza".
    Urodziny w dzień chłopaka, podwójna frajda, nie byle jaka! Ja w prezencie je przekażę dla CHŁOPAKA! 😊❤️
  • Bakusia's Avatar
    Level 4
    Chciałabym wygrać słuchawki Lenovo Legion H300, bo moje obecne są w takim stanie, że zastanawiam się, czy strzelają do mnie w grze, czy w sąsiednim mieszkaniu. Proszę o pokój na świecie i w moich uszach 🙏🙏🙏
  • lamiki05's Avatar
    Level 2
    Witam, ja chętnie bym przygarnęła do swojego domku, domek dla mojego laptopa, czyli plecak Lenovo Legion Armoured Backpack II 17”. Zdarza mi się podróżować z moim wiernym gamingowym kompanem jednak jest on bardzo delikatny i potrzebuje ochrony, przytulnego, suchego miejsca. Mój laptop niczym krab pustelnik na morzu życia potrzebuję muszli. Stara już ma ponad 5 lat i jest popękana, tj. zamki popsute, siatka na napój rozdarta itp. Dobrze służyła laptopowi jednak czas na zmianę. W nowej muszelce-plecaku będzie miał tyle miejsca! A i jeszcze zaprosi kumpli na imprezę! Myszka i słuchawki chętnie przyjdą na parapetówkę. A ja? Będę niczym ślimak lub żółw w pancerzu na plecach wozić moje skarby
  • wojtek28's Avatar
    Level 4
    Jeszcze nie wiem dokładnie, którym będę: Leonardo, Donatello, Michelangelo czy Raphael, ale z takim plecakiem Legion mogę z dumą należeć do ekipy Żółwi Ninja! Hajaaa! :D

    Solidny pancerz, stylowy kolor, pewnie nawet pudełko pizzy się zmieści! Idealnie! ;) Z Lenovo Legion Armoured Backpack nie tylko komfortowo i bezpiecznie można pomknąć po ulicach wielkiej metropolii ze swoim lapkiem, ale nawet pokonywać złoczyńców!

    Splinter approves! :)